קטנוניסט מחפש שם

המדור שלי בכלכליסט שינה ברגע האחרון את שמו מ”חדר 404″ ל”קטנוניסט”, שם שהצעתי אבל אני לא מרוצה ממנו. אני מחפש שם חדש למדור, אני חושב שהוא צריך להכיל את המספר 404, וברוח זו הדוגמאות המצורפות, אבל אני פתוח להצעות אחרות. תגידו לי מה דעתכם, ואם יש לכם רעיונות נוספים.

מציע השם שייבחר יזכה בארוחת ערב איתי, אז אני מקווה שהוא יודע לבשל וגם שהוא גר קרוב למרכז ת”א, כי אין לי כוח לצאת מהעיר בחום הזה.

דוח 404

מודיעין 404

טופס 404

עמוד 404

אחר, פרט/י: ________________

בלוגיסט קטנוניסט יכול להיות כלכליסט?

נדמה לי שהתחלתי להנפיק פיילוטים לחדר 404 בכלכליסט כשעוד קראו לו דה יואל. גם למדור לא ידענו איך נקרא: שמח לעידו? טופס 404? ואולי פשוט חדר 404?

העיצוב הסופי נקבע לפני מספר שבועות – המוטיב הגרפי החוזר הוא עיגול אדום שבתוכו איקס לבן, שמופיע גם בראש המדור בין שמו לבין הקרדיט, וגם בתחילת כל מקטע. מהעיצוב הזה, שלתוכו שפכנו כמה מאייטמי הפיילוטים, גזרתי את הקדימונים שפורסמו פה (1, 2, 3, אופס, ארז וולף עשה ספויילר).

room404-in-calcalist-promo-blurred-part-400.jpg

בשבוע שעבר כבר עימדנו את המדור ואתמול סגרנו אותו סופית, כשברגע האחרון, אחרי דיון פנימי, הוא החליף את שמו מ”חדר 404″ ל”קטנוניסט” (שאני הצעתי, אבל עדיין לא שלם איתו). הבוקר הוא פורסם בעיתון.

katnunist-in-calcalist-promo-blurred-part-400.jpg

קטנוניסט אמור להתפרסם על בסיס שבועי, עדיין לא ברור באיזה יום, וביום פרסומו הוא יתפרסם גם פה, עם הלינקים שכל כך חסרים בפרינט, ולפעמים בגירסה ארוכה יותר, שהמקום הקצוב בעיתון לא הספיק לה. בהמשך אפרסם גם את כל החומרים שהצטברו בפיילוטים ועד שנולד המדור כבר עבר זמנם.