כמו אלביס, גם ג’קסון לא חטא בגילוי עריות

“פרט לעובדה ש[מייקל] ג’קסון נשא לאישה את ליסה מארי, בתו של אלביס [פרסלי], ניהלו השניים חיים כמעט זהים” (מעריב, 28/6/2009)

עצה למי שמחליפים כתובת אימייל

כשאתם מחליפים כתובת אימייל, כלומר סוגרים את הישנה ועוברים לחדשה, אתם שולחים לנמעניכם הודעה על כך.

רצוי לשלוח את ההודעה הזאת מהכתובת הישנה. למה? כי לא כל הנמענים שלכם יפעלו מיד לעדכן את ספר הכתובות שלהם. הזמן יעבור, וכשהם ירצו לשלוח לכם הודעה, הדרך הכי קלה תהיה לחפש בתיבת האימייל שלהם שלהם את הכתובת שלכם שהם מכירים, כלומר הכתובת הישנה והלא-פעילה. אם שלחתם את הודעת ההחלפה מהכתובת הישנה, הם ימצאו אותה. אם שלחתם את הודעת ההחלפה מהכתובת החדשה, הם לא ימצאו אותה, ויצטרכו להתחיל לחפור בתיבה כדי לאתר אותה.

טוב, אז אולי הפוסט הקודם לא יימחק. אבל הפוסט *הזה* חייב להימחק. אי אפשר לא למחוק שום דבר, בסוף לא יישאר מקום לדברים החשובים באמת. מה הם הדברים החשובים באמת? אין לי מושג

הפוסט הזה יימחק עוד מעט

פייסבוק מוצץ כדורי באולינג דרך קשית

האנטי-שימושיות של ההתנהלות בפייסבוק גורמת לי להתגעגע לממשק הטקסטואלי של DOS. זה כאילו הם מנסים להקשות על המשתמש בכוונה — מה ההגיון בכך שניהול ההגדרות של אפליקציה מחולק לשני מסכים נפרדים, Application Settings ו-Edit Settings, שנגישים משני מקומות שונים? שאין שום אינדיקציה לאיך מציגים קבוצה/עמוד שיצרתם בפרופיל שלכם? שאי אפשר לאשר את כל הצעות החברות שקיבלתם בבת אחת, אלא רק אחת אחת? שאי אפשר להוסיף page שאהבתם כמועדף ליותר מ-page אחד שיצרתם? ועוד ועוד ועוד.

אז אחרי שקיללתי את אבות אבותיו של מארק זאקרברג המניאק – ומי שפוגש אותו שיביא לו כאפה ואני אחזיר לו – אולי כדאי לפתוח בלוג/קבוצת דיון/פורום כמו WPHEB, שיקשר בין אנשים שמבינים בפייסבוק לאנשים שזקוקים להכוונה. מישהו בעניין?

חולצה מסדרת טוויטר של ת'רדלס. קליק מוביל לעמוד הרכישה

התיקונים 13: אלמוני רכוב על אלמוני, השופט הטרנסג’נדר, בן כמה היה מייקל ג’קסון במותו ועוד

העין השביעית // התיקונים // בן כמה היה מייקל ג’קסון כשמת, מה הקשר של השופט לשעבר שמגר לטרנסג’נדרים, מה לא כדאי לערוץ 10 לעשות, מדוע מעסיקים ב”דה-מרקר” לוביסטים חסרי דיור, על מה רוכבים האלמונים בבת-ים ועוד קושיות לתקשורת העברית // כאן אפשר להגיב על המדור.

אלמוני רכוב על אלמוני בנרג מעריב

השופט לשעבר מאיר שמגר והסרט על הטרנסג'נדרים

נתקלתם בטעויות עיתונות שוות? הלשינו לי בכתובת tikunim@kenans.net

עוד תיקונים בקבוצת הדיון של התיקוניםהתיקונים ברסס (RSS)ארכיון התיקונים

• התיקונים הקודמים:צוקרברג את זאקרברגעידו קינן לא חברהכולנו דודו טופז

הוא לא כבד, הוא אחי. טוב, הוא גם קצת כבד

בפרק In Marge We Trust בסימספונז, הומר מוצא את בן דמותו על אריזה של חומר ניקוי בשם Mr Sparkle, ונוסע עד יפן כדי לגלות שהדמות מורכבת משילוב של נורה ודג, הלוגואים של שתי החברות שאחראיות על המוצר.

Homer Simpson and Mr Sparkle

mrsparkle_logo_unmerged

mrsparkle_logo_merged

היום אני מצאתי את בן דמותי באינטרנט (אהודק ראה אצל ארז וולף).

עידוק ואחיו מהאינטרנט. צילומים: ניב קלדרון, Holy Taco

אהודק אמר, “זה נראה כאילו ניפחו את הפנים שלך בפוטושופ”, ודורהק אמרה: “חשבתי אולי הצטלמת עם הראש למטה או משהו. או עשית השתלת לחיים”.

באנרים מרעישים

כוס אמק: באנרים שמרעישים כשאתה עובר מעליהם עם העכבר.

כוס אמ-אמק: באנרים שמרעישים גם בלי שאתה עובר מעליהם עם העכבר.

כוס אמ-אמ-אמ-אמק ערס: באנרים שמרעישים בעמוד בו אתה צופה בסרטון.

פונט ראי

תקלה משונה במודעת גוגל של Gladiatus Hero of Rome – הטקסט העברי כתוב בכיוון הנכון, אבל האותיות בגופן עצמו הפוכות היפוך-ראי:

gladiatus

(הלשין: ברק פז)

שירות VIB

שלט באבו גוש:
שלט "רחיצת מכניות ידני VIB" באבו גוש

לדף הבא →