סקס מוכר תוכנות משרדיות

הגולשת הקטנה לא מאמינה ביכולות השכנוע שלה. לכן לכתבתה בקפטן אינטרנט על Open Office היא צירפה קובץ odt (ה-doc של האופן אופיס) שמכיל רשימה ע-נ-קית של לינקים לסרטוני פורנו. היא מסבירה שזו התולעת שעל חכת הקוד הפתוח שלה:

רגע, למה שלא תיקח אותה לסיבוב? מצורף כאן קובץ טקסט של אופן אופיס להורדה כאן. עשרה קבין של תאוות בשרים חולנית וריקבון מוסרי ירדו לאינטרנט, ויותר מ-700 מהם, כתובות אתרים, סרטים שלמים וקליפים להורדה, ארז BEZO המהולל מהפורום, בקובץ של אופן אופיס.

הלינק בטקסט הוא http://tinyurl.com/ah94r. כנראה שאפילו הקפטן הליברלי לא מסוגל לבלוע (חה, כתבתי “לבלוע”!) הפניה גלויה לקובץ בשם Tzzizi_Shpritzi.odt.

תגובות

3 תגובות לפוסט “סקס מוכר תוכנות משרדיות”

 1. יהונתן on 10 בינואר, 2006 07:54

  לדעתי הגולשת הקטנה כלל אינה קיימת במערכת הארץ. זהו באג שמאפשר לאחת מכותבות הפורום להציג את עצמה, לגולשי פיירפוקס בלבד, ככתבת לגיטימית. שאר מערכת הארץ, שלא שמעה מעולם על דפדפנים פרט לאינטרנט אקספלורר, לא יודעת כלל על קיומה.

  אולי כדאי לעשות פוסט על “הארץ” והעובדה שאתר שכותב לאוכלוסיה האינטיליגנטית ביותר לא מסוגל לתקן באג אינפנטילי. מצד שני, אנקדוטות קוראים להחרים את הארץ, או פשוט לא לקרוא בו עד שהוא יתקן את הבאג; הייתי עושה את זה בעיקר עקב הפוסט שלי מאתמול שקורא למרד אזרחי באינטרנט, אלא שוואלה! שמספקת! את! התוכן! של! הארץ! עדיין! לא! תומכת! רסס!

 2. אלפרון on 10 בינואר, 2006 12:13

  ואף לוחם חופש לא ימיר את המסמך לקובץ וורד רגיל עבור המקובעים על גייטס?

 3. דוד אבוטבול on 10 בינואר, 2006 14:02

  לוחמי החופש מאוננים כרגע.

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.