פתיתי מלחמה

“אתם עוד בבית?”, שואלת המודעה של חברת החשמל באחוריו של עיתון “ישראלי” היום, ומזמינה את הקוראים לביקור במרכז המבקרים. מפת האזור שמאחורי שקע ותקע נראית כמו העמוד של יום שלישי ביומן התקיפות של נסראללה.

electric_company_ad-part.jpg

(הלשינה: אדר)

_________________

למרות ההסעות חינם, גם המודעה ליום הפתוח של מכללת תל חי, שהופיעה היום במסנג’ר, לא ממש מפתה. אבי לבקוביץ’, שהלשין את זה, אומר שזה כמו לפרסם ביטוח חיים ביום ששרון מת.

tel_hai.gif

(הלשין: אבי לבקוביץ’)

_________________

זה מה שחסר לנו, שאיזה חיזבאלונר עם מטוס יקבל רעיונות מסימולטור הטיסה של מיקרוסופט. בין הנופים שהאתר הזה מספק לסימולטור: אתרים נבחרים בתל אביב, בהם עזריאלי, המלונות ומרכז דיזנגוף; חיפה כולל תחנת הכוח, בתי הזיקוק והנמל; תחנת החשמל אורות רבין בחדרה; הסופרלנד בראשון לציון; שדות תעופה שונים ועוד.

(ויה גדי שמשון)

_________________

“כמה רחוק אתה שואף להגיע?”, שואלת המודעה של פלאפון את הטיל שבידיעה ליד, שכוחות הבטחון בודקים לאילו טווחים הוא יכול להגיע.

pelephone_missile.gif

(הלשין: אדון החצר)

_________________

ויש מי שגם בין הטילים מחפש פונאני. בלוח המיוחד שהומלס פתחו עבור תושבי המרכז שמעוניינים לארח תושבים מהצפון פורסמה המודעה הזאת:

לבנות מהצפון אתן מוזמנות להגיע ולחגוג במרכז (לצאת למסיבות וכד“) אנחנו שני שותפים

תגובות

תגובות

Powered by Facebook Comments

תגובות

7 תגובות לפוסט “פתיתי מלחמה”

 1. אחיחי on 16 ביולי, 2006 23:05

  פתאום אני קולט משהו ממש מדהים – אין לך בלוגרול. מה הסיפור?

 2. עידו קינן on 16 ביולי, 2006 23:10

  אחיחי,

  יש עוד הרבה דברים שחסרים פה. אני לא מספיק לטפל בכלום.

  חוץ מזה, אתה מתאר לעצמך מה האורך של הבלוגרול האמור? זה יהיה טירוף. שלא לדבר על כל המריבות של “למה לא שמת אותי? אני שמתי אותך”. הבלוגרול האמיתי הוא לינק האתר בטוקבקים.

 3. noamt on 17 ביולי, 2006 09:15

  הדבר העיקרי שחסר בבלוג הזה הוא מנגנון נורמלי לסינון תגובות, כזה שלא ידרוש לחכות יום-יומיים לפני שהן מופיעות (לאחר סינון ידני שלך).

 4. דרור on 17 ביולי, 2006 20:47

  אין משהו פשוט שמאשר לפחות מגיבים קבועים? זה בטח יחסוך קצת מאמץ.

 5. noamt on 18 ביולי, 2006 15:38

  דרור: בהתחלה חשבתי שזה מה שקורה פה, אז אישרתי לאתר הזה לשתול אצלי קוקיז. התאכזבתי לגלות שזה לא עוזר.

  הפתרון הכי סביר (כרגע) לבעיה של תגובות ספאם הוא captcha. הוא רחוק מלהיות מושלם, אבל עדיף לדעתי על המצב הנוכחי. אין לי מושג אם יש תוסף שעושה את זה עבור WordPress אבל נראה לי סביר שכן.

 6. 2jk.org:: Intellect or Insanity » Blog Archive » Israeli media and Lebanese Bloggers on 19 ביולי, 2006 11:14

  […] The thing that disturbed me is that most of the coverage in the media is not about the conversations, but about the bloggers themselves; they are used as news sources and ways to comment on the situation, instead of being analysed for a mean for communication. For example, Haaretz published 3 articles (hebrew) about Lebanese blogs. The first was about a Blogger who is afraid of dying writing in Lebanese Bloggers and adding Ami Ben Bassat’s comments. The other article was written yesterday, And deals more about the Israeli Blogoshpere, quoting the A-List Israeli bloggers such as Ido Kenan and Yuval Dror while on a side note commenting my statement of “Do israel a favor and start commenting” as ultra-nationalism, while not reading my other statements there in parallel, saying that “As an Israeli, i do agree that my nation is morally corrupt. We’ve been corrupt since we’ve held two nations under military occupation for the last 40 years. “ oh well. The third Item in Haaretz Printed today, was about Lebanese bloggers, linking to three bloggers writing from Lebanon. But ignoring the discourse. […]

 7. 2jk.org:: Intellect or Insanity » Blog Archive » Beirut, Tel Aviv and Culture on 1 באוגוסט, 2006 10:23

  […] Depeche Mode cancelled their Israeli Concert scheduled for Thursday evening in Tel-Aviv. Whilst it may shock non-israelies, Tel-Aviv is quite active, with all shops open, and business are as usual. Tel-Aviv now is crowded with refugees from the north and many businesses are offering discount prices for residents of northern towns hosting in Tel-Aviv. I, myself, am not hosting any refugee at my house (though Idok offered a different view of hosting refugees). However, the cancellation of Depeche Mode’s concert has seem to hit the Israeli Morale. […]

פרסום תגובה