את הנרי רולינס כבר ראיתם?

אם לא, חבל, כי הוא הרביץ 3 הופעות Spoken Word (כמו סטנד-אפ, רק עם קצת יותר תבונה וקצת פחות דאחקות) בישראל, סיפר בהמון הומור וכריזמה על מסעותיו במיטב חורי העולם ועל תרבות ה”מאגבית” של הפאנקיסטים בארה”ב, שמזהים אותו מימי בלאק פלאג, אבל לא מתביישים לבקש דולר.

בין היתר סיפר רולינס על נאום משובח במיוחד של כבוד הנשיא ג’ורג’ בוש, האיש שבכל יום ויום עורך הורדת ידיים עם השפה האנגלית ומפסיד בכל פעם מחדש. באותו יום בו צפה רולינס בטלוויזיה החליט בוש לעזוב את הניירות ולאלתר את הנאום שלו. “אנו רוצה להודות לכל אותם אסטרונאוטים”, קרא בוש, ואז התמהמה קלות, “ולכל אותם… (מתאמץ מאוד-מאוד לחשוב על משהו) יזמים חלליים”.

WTF ענק.
רולינס סיפר שחיפש באינטרנט מה זה לעזאזל spacial entrepreneurs ומצא שתוך כמה ימים מישהו שצפה בנאום רשם דומיין עם המילים האלו, והדביק באתר תמונה של הירח עם שטר של דולר עליו. חשבתי שזה סיפור מקסים שמן הראוי שיעבור מדור לדור, אבל לא מצאתי את האתר המדובר.

נ.ב. דייב בארי היה אומר ש-Spacial Entrepreneurs זה שם מעולה ללהקת רוק. ובאמת יש להקה כזו.

תגובות

7 תגובות לפוסט “את הנרי רולינס כבר ראיתם?”

 1. הנרי הגיבור on 14 בינואר, 2007 12:36
 2. Brutus on 14 בינואר, 2007 17:34

  היית שם ביום שישי? לא ראיתי אותך!

 3. JaneLame on 14 בינואר, 2007 18:32

  DUH, אנחנו לא מכירים.

 4. עמוס, נביא זעם מינורי on 14 בינואר, 2007 20:01

  ואני חיפשתי אותך בין כל המשקפופרים השמאלנים כמו דביל (מדברים על למצוא מחט…) ואת בכלל היית ביום שישי, הוא לא מספר את אותן בדיחות בוש ;)

  מזכיר לי איך פעם אחת הייתי בתחנה המרכזית ברחובות ובא אלי עם יד מושטת רוקר קטן ושאל אותי אם יש לי שקל, ואז עשיתי לו פרצוף מבין ואמרתי לו, מה נגמר לך הכסף ואין לך איך לחזור למקדונלדס בסנטר? ;) הייתי מאוד גאה בעצמי עד ששמעתי איך רולינס מתמודד עם חולרות כאלה :)

  ולעידוק, חשבתי שצחקתי בתגובה שלי על אחות של רומן לפני כמה ימים, אבל נחש מה, אחות של רומן הייתה שם אתמול. היא רק משתבחת עם השנים, חבל שלא קנינו אותה כשהיא עוד הייתה זולה.

 5. BoR|S on 14 בינואר, 2007 20:50

  LOL
  הקשר המדהים בין שתי התגובות

 6. Brutus on 14 בינואר, 2007 21:32

  ~גירוד מתמשך בפדחת~

  הממממ…גם אני מנסה לפענח את הקשר.

 7. Brutus on 15 בינואר, 2007 09:08

  הא! פתאום קלטתי שלא עידו קינן כתב את הפוסט הזה!
  עכשיו הכל נראה יותר הגיוני…

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.