דוברת בזק בינלאומי: פנייה אישית

לפני כמה ימים התעלמתי מהודעה לעיתונות של בזק בינלאומי על הפעלת מוקד מיוחד לפניות של גולשים ביום הלאומי לאינטרנט בטוח ע”ש מיקרוסופט.

היום שלחה לי דוברת בזק בינלאומי, אורטל זוהר-וולף, הודעה נוספת:

הי עידו

לא הרבה אני פונה אליך באופן אישי, אך הפעם ההצדקה לכך לעניות דעתי היא רבה.

מפאת הרלוונטיות הרבה וקוצר הזמן חשוב לי להסב את תשומת ליבך לחשיבות ההודעה בעניין מוקד הייעוץ שהקמנו היום לשירות הציבור-

א. המוקד נפתח היום (פעיל מ-8:00 בבוקר) ומקבל שיחות רבות.
ב. מדובר במוקד יעוץ פר אקסלנס, לא מוקד מכירות ולא משהו יחצ”ני לבזק בינלאומי אלא ממש נציגים מומחים לנושא הגלישה הבטוחה ברשת שהוכנו שבועות מראש לצורך הפרוייקט שכאמור נחנך היום.
ג. המוקד פונה לכלל הלקוחות בישראל
ד. המוקד נמצא במספר חינם.

עשינו הכל כדי שכלל הציבור יוכל להפיק את המיטב , לשאול שאלות ולקבל תשובות ענייניות.

אייטם המביא לידיעת הציבור אודות המוקד – ישרת את המטרה שלשמה המוקד הייעודי הוקם והיא לתת שירות ותמיכה ללקוחות בנושאי גלישה בטוחה.

חבל על כל שעה שעוברת , כי פחות אנשים נחשפים להודעה ויכולים לנצל את השירות שאפשרנו להם.

עידו אנא, הכנס את ההודעה גם אם יש בה בעקיפין כדי לפרגן לבזק בינלאומי… כאמור מדובר במוקד ענייני ושירותי בהחלט שהציבור יוכל להפיק ממנו תועלת.

אשמח לדעתך בנושא.

יום נעים ותודה

אורטל

לא הרבה אני פונה אליך באופן אישי, אורטל, וגם הפעם לא – את הפנייה הזאת יראו כל גולשי הבלוג, וההצדקה לכך לעניות דעתי היא רבה – קהל הקוראים נחשף בדרך כלל רק לתוצר של יחסי עיתונאים-יחצנים, ולא לאחורי הקלעים המעניינים לא פחות.

חבל על כל שעה שעוברת, אורטל. בקשי מאנשי השיווק של בזק בינלאומי למהר ולקנות באנרים ולפרסם את מוקד הייעוץ לפני שהשמש תשקע על היום הלאומי לאינטרנט בטוח. מוקדי המכירות של אתרי האינטרנט פועלים מדי יום משעות הבוקר המוקדמות, ומקבלים שיחות רבות. המוקדים הללו פונים לכלל הלקוחות בישראל (אגב, את אומרת שהמוקד המיוחד של בזק מיועד לכל, אבל בכל זאת משתמשת במילה “לקוחות”; האם כך תופסים בבזק בינלאומי את הציבור – כארנקים פוטנציאליים?)

מעבר לכך, אורטל, ביחסיי עם דוברים ויחצנים אני מעדיף לשמור על יחסים של כבוד הדדי. אחד מעיקריו של הכבוד הזה הוא לא לאחז עיניים – כמו שעשית הפעם, כשכתבת “לא הרבה אני פונה אליך באופן אישי” על הודעה ששלחת בתפוצה עיתונאית רחבה (מסכנות האינטרנט: אני יכול לשלוח אימייל לקולגות ולשאול אם גם הם קיבלו את ההודעה האישית שלך).

אורטל, אנא העבירי את הפוסט הזה לעמיתיך, גם אם יש בו בעקיפין כדי להביך את בזק בינלאומי. כאמור, מדובר בפוסט ענייני ושירותי בהחלט שהציבור יוכל להפיק ממנו תועלת.

יום טוב
עידוק

תגובות

8 תגובות לפוסט “דוברת בזק בינלאומי: פנייה אישית”

 1. טל פמסון on 19 במרץ, 2007 14:39

  חחחח

  אבל זה נורא נורא חשוב לה!!!! :)

 2. אורטל זוהר וולף-דוברת בזק בינלאומי on 19 במרץ, 2007 15:00

  עידו היקר

  צר לי מאוד כי זו הדרך העניינית בה בחרת להתייחס למייל שלי.

  מעולם לא נטען כי מדובר בהודעה בלעדית אלא המייל המפורט ששלחתי (כן האישי, זה שהעלית בבלוג)בנוסף להודעה שנשלחה כאמור אתמול לכולם, אינו שגרתי בתקשורת בינינו וזו הייתה כוונתי.

  להשתלח ולהיות פוגעני ופופוליסטי כנראה תמיד זה קל גם אם הדברים אינם מבוססים וזאת בלשון המעטה.

  אינני מבינה מה חרה לך במוקד שכל כולו שירות לציבור ? העובדה שהמוקד משרת את כלל לקוחות האינטרנט בישראל ? אולי העובדה שהמוקד ניתן במספר חינם? או שמא העובדה שהמוקד עונה לצורך אמיתי של הגולשים?

  אגב, בסוף המייל שלי אליך היה רשום מספר הטלפון שלי בו יכולת לוודא אם הדברים הם כפי שהובנו על ידך.. אני מניחה שבהסבר קצר, הייתי חוסכת לך את האי נעימות הזו.

  אני מאחלת לך רק טוב

  המשך יום נפלא

  אורטל

 3. Room 404 on 19 במרץ, 2007 17:20

  […] דוברת בזק בינלאומי, אורטל זוהר-וולף, הגיבה לפוסט על ההודעה לעיתונות שלה. אני רוצה להתייחס לפסקה אחת מהתגובה, זו שעוסקת בעצם העניין, השירות שסירבתי לפרסם: אינני מבינה מה חרה לך במוקד שכל כולו שירות לציבור ? העובדה שהמוקד משרת את כלל לקוחות האינטרנט בישראל ? אולי העובדה שהמוקד ניתן במספר חינם? או שמא העובדה שהמוקד עונה לצורך אמיתי של הגולשים? […]

 4. איתן on 19 במרץ, 2007 21:37

  גב’ אורטל זוהר וולף היקרה,
  המוקד הזה שכל כולו שירות לציבור, אותו אחד שמשרת את כלל לקוחות האינטרנט בישראל, זה שניתן במספר חינם ועונה לצורך אמיתי של הגולשים, אז למה הוא לא ענה לי היום במשך כמעט חמש שעות? ואני לקוח שמשלם! בכסף!
  מילא לא לענות לי בטלפון, אבל אפילו אינטרנט לא קיבלתי מכם במשך אותן חמש שעות, ככה שאפילו לתקשר איתכם בדוא”ל לא יכולתי (וגם לא עם שאר לקוחות האינטרנט בישראל – כלל לקוחות האינטרנט בישראל).
  חמש שעות, גב’ אורטל זוהר וולף היקרה. חמש שעות!
  העיקר שיש מספר טלפון חינמי להתקשר אליו ולשמוע צליל תפוס (אפילו לא איזה תקליט עם הודעה מוקלטתת – פשוט צליל תפוס!).
  אה, כן – יש גם קיצור שאפשר להתקשר אליו מכל סלולרי ולשמוע הודעה מבקשת, בנימוס, להתקשר למספר הרגיל כדי לשמוע צליל תפוס. אבל זה עובד מכל סלולרי! של כל אחד מכלל לקוחות האינטרנט בישראל. אפילו אם הם לא לקוחות של בזק בינלאומי! אכן, שירות מדהים יש לכם. כל הכבוד!

  תגידי לי, גב’ אורטל זוהר וולף, דוברת בזק בינלאומי, האם זה ש”מקור התקלה הוא באחד מציודי התקשורת” זה אומר שיפצו אותי על החמש שעות האלו? זה ש”התקלה פוגעת בחלק מלקוחות ה-ADSL בלבד”, זה אומר שהלקוחות האלו שנפגעו יקבלו בסוף החודש חשבון קטן יותר לתשלום?
  הרי זה מה שאתם עושים, כספק אינטרנט, לא? זה לא שהזמנתי מכם פיצה והיא הגיעה לאחר יותר מחצי שעה, נכון? זה לא שביקשתי שתתקנו לי את מכונת הכביסה והייתי צריך לחכות לטכנאי בן שעה שמונה לאחת. זה אינטרנט! אתם מקבלים כסף בתמורה לזה שתתנו לי אינטרנט, לא?

 5. רצים לספר לחבר'ה on 12 ביולי, 2007 14:13

  […] לא מהססים להסיר כפפות ולחשוף קבל עם ועדה את מבושיהם של משרדי יחסי ציבור שכשלו במלאכתם.  בשורה התחתונה, […]

 6. NewPR.co.il » Blog Archive » רצים לספר לחבר’ה on 18 באוגוסט, 2009 12:06

  […] מקומיות) לא מהססים להסיר כפפות ולחשוף קבל עם ועדה את מבושיהם של משרדי יחסי ציבור שכשלו במלאכתם. בשורה התחתונה, הפער […]

 7. אמנון שמחי on 9 בדצמבר, 2009 15:47

  תודתי נתונה לך דוברת בזק בין לאומי על ההתיחסות ועל ההסבר שנתת לי .

  מאחל חג חנוכה שמח לך ולכל בזק בין לאומי.

  בברכה אמנון שמחי.

 8. ושדי יחיאל on 6 ביולי, 2014 10:39

  אני כבר מעל לחצי שנה חווה ניתוקים בגלישה באינטרנט כבר הוחלפו אין ספור נתבים בבית ללא הועיל ,הגיעו מספר לא ידוע של טכנאים כנראה לא מקצועיים ,הגלישה חזרה למספר שעות ושוב נותק ,בשבוע האחרון הגיע המצב לבלתי נסבל ופשוט הזוי ,הגיע טכנאי עבד שעתיים והגלישה חזרה לשעתיים לאחר מכן נמסר שיגע טכנאי שוב ,המתנו אבל לשווא רק מסרו לנו שמאוד מצטערים וביום שישי הגיע טכנאי באקראי ומסר לנו שהוא עושה לנו טובה ויש ביכולתו לבדוק רק כ20 דקות בלבד .
  ממש בושה וחרפה

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.