גלם: המכתב על חבר’ה החדש

אתר חבר’ה החדש, שחברת גלובל נטוורקס תשיק בבטא בשבועות הקרובים, יהיה רשת חברתית ויספק כלי רשת חברתית לאתרים אחרים. הנה התיאור המלא של חבר’ה החדש, מתוך מכתב שחבר’ה שלחו לאתרים שאיתם הם רוצים לשתף פעולה.

לוגו חבר\'ה החדש וגלובל נטוורקס

על אתר חבר’ה החדש

בשבועות הקרובים עולה לאוויר אתר חבר’ה החדש – הרשת החברתית הכי ישראלית שיש, מבית Global Networks. חבר’ה החדש יביא בשורה טכנולוגית, תוכנית ותפיסתית לעולם הרשתות החברתיות הישראליות – ובכלל.

הגולש במרכז
גולשים שהרשתות החברתיות כבר מוכרות להם, ימצאו באתר את מה שיש גם במקומות אחרים – יחד עם עוד הרבה אפשרויות ייחודיות שתהיינה קיימות רק בחבר’ה החדש. החדשנות של חבר’ה החדש, כרשת חברתית, תבוא לידי ביטוי מיוחד ב”מועדונים האינטרנטיים”. באתר חבר’ה החדש, הגולש במרכז וכל אחד יכול לפתוח מועדון בתחום שמעניין אותו ובקלות.

המועדונים
המועדונים הם קונספט חדש לפעילות קבוצתית ברשת. מועדון הוא למעשה מיני רשת חברתית בנושא ספציפי, המכילה כלים קהילתיים וחברתיים ומרכזת אליה את כל הגולשים המתעניינים באותו נושא. כלי מועדון לדוגמא: רשימת דיוור לחברי המועדון, מערכת ניהול אירועים, גלריות להעלאת מדיה (סרטונים, תמונות, מוסיקה), בלוגים, פורומים ואפשרויות נוספות שמנהל המועדון יכול לבחור אילו מהן מתאימות לו או לצרכי הארגון שלו.

תקשורת מיטבית
היתרון הגדול במועדון הוא שכל התכנים האפשריים מרוכזים במקום אחד והתקשורת בין החברים מקסימאלית ואפקטיבית יותר. פורטל אינטרנט, למשל, יכול לקיים קשר רציף ונאמן עם הגולשים שלו – לשלוח להם עדכונים, הזמנות לאירועים ופגישות, לאפשר להם להעלות למועדון תכנים רלוונטיים ולבטא את עצמם.

שליטה מלאה על התוכן
למנהלי המועדונים באתר חבר’ה החדש שליטה מלאה על מה שקורה בהם. הם מסננים את התכנים, קובעים מי מוזמן למועדון, אם הוא פתוח או סגור והמערכת יכולה לעזור למנהל למצוא משתמשים שמתאימות להצטרף למועדון שלו. למעשה, המערכת מאפשרת התאמה של המועדון לכל סוג פעילות. את המועדון יכול לנהל נציג הפורטל או אדם פרטי.

חשיפה ומינוף הפורטל
מועדון פופולארי בחבר’ה יכול להביא לחשיפה רבה לפורטל שמנהל אותו או לנושאים שהוא מעורר. צוות אתר חבר’ה אמון על מינוף וחיזוק המועדונים הפעילים.

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בחלום האינטרנטי החדש, ולפתוח מועדון. נשמח אם תשתפו גם את אנשי הצוות שלכם בבשורה.

תגובות

2 תגובות לפוסט “גלם: המכתב על חבר’ה החדש”

  1. דובי on 29 ביוני, 2008 04:37

    פורטל? עוד משתמשים במילה הזאת?

  2. מיכאל on 29 ביוני, 2008 07:49

    התיאור העצמי שלהם קצת פרדוקסלי, לא?
    “הרשת החברתית הכי ישראלית שיש, מבית Global Networks.”

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.