נציגת הוט: “מאיפה כל השטויות האלה באמת אתה חושב שזה חכם לשמוע כל מיני שמועות ולפעול ליהם?”

בזק, פלאפון, סלקום, אורנג’, 013 נטוויז’ן, בזק בינלאומי, 012 סמייל ויס נמצאות שם, אבל בהוט לא מבינים בשביל מה צריך שירות לקוחות בפייסבוק וטוויטר, גם כשרות שפירא התחילה לצעוק שם תלונה נגדם. ניסיתי את הכלי האינטראקטיבי היחיד שהם מספקים, צ’ט עם נציגת מכירות:

טניה: “במה אוכל לעניין אותך?”
רציתי להתחבר לאינטרנט שלכם, אבל ידידה שלי שלחה לי את זה ועכשיו אני לא בטוח.
טניה: “זה לא מעניין אותי לראות כתבות שמשמיצות חברות”.
אני רק רוצה לדעת אם כשארצה להתנתק אקבל יחס דומה.
טניה: “ידוע שחברת הוט היא החברה היחידה שמסוגלת לספק מהירות עד 100 מגה באינטרנט ומשתמשת בטכנולוגיות העברת מידע מתקדמות ביותר”.
ידוע גם שזה לא מה ששאלתי.

הסיפור והתמליל המלא בכתבה שלי ב-ynet >>

תגובות

13 תגובות לפוסט “נציגת הוט: “מאיפה כל השטויות האלה באמת אתה חושב שזה חכם לשמוע כל מיני שמועות ולפעול ליהם?””

 1. אדר שלו on 6 באוקטובר, 2010 22:16

  קריאה לכל הקוראים של הבלוג הזה. אל תתחברו ל-HOT. לא לגעת בהוט. לא עם מקל של 12 מטר.

  מעניין שאתה מביא את זה עכשיו, גם אני הסתבכתי לאחרונה עם הוט. הרבה מאוד אנשים תקועים איתם באינטרנט רק כי הם לא רוצים לשלם עוד 50 שקל בחודש על החזקת קו בזק (הרבה צעירים מסתפקים בסלולרי ולא מחזיקים קווים כאלו בכלל). הוט מודעים לאופי המונופוליסטי שלהם בתחום הזה לדעתי, ומתייחסים אלינו בהתאם.

  לאחרונה גיליתי בשיחה אקראית לתמיכה שלהם שהקפיצו לי את מהירות האינטרנט מ-1.5 מגה ל-12 מגה (!!!!), בלי שביקשתי, ועוד התחילו לי התחייבות חדשה ל-36 חודשים על החבילה הזו. הם טוענים שאני דיברתי איתם ואישרתי את זה. זו הטענה הכי עלובה בעולם, כי אצל ספק האינטרנט שלי מהירות החיבור היא 1.5 מגה. ז”א שבין כה וכה אין לי האפשרות הטכנית לגלוש במהירות הזו, גם אם הייתי רוצה. האופצייה היחידה שבה אחתום על חבילה כזו – ועוד אתנדב ל-3 שנות התחייבות למרות שאני כבר לקוחה קיימת (ועוד מתכננת עלייה לאוסטרליה תוך שנתיים ו-3 חודשים, אני לא אהיה פה עוד 3 שנים) – היא שאיזשהו נציג מכירות דחף לי את זה בלי לשאול כדי לקבל עמלה.

  סה”כ שווי החבילה שכפו עליי הוא 2,400 ש”ח, זה ממש לא כסף קטן. ביקשתי הקלטה של שיחת הצירוף אבל הוט מסרבים לשלוח לי אותה וטוענים שאשמע אותה רק בבית משפט. אני מחר בבוקר ניגשת לתביעות קטנות ומשלמת את ה-130 ש”ח אגרה כדי לתבוע אותם. אני בטוחה שאין שיחת צירוף כזו כי אני לא סנילית, אם הייתי מסכימה לזה באוגוסט הייתי מודעת לזה. מה האינטרס שלי להתחייב ל-3 שנים לחבילה שאני לא יכולה להשתמש בה לעזאזל? העניין הזה כל-כך מרגיז אותי.

  הקטע הוא שכשמנסים לברר את זה מולם זה בלתי אפשרי. התקשרתי ביום שישי. הנציגה זוהר אמרה לי שיחזרו אליי בראשון. לא חזרו. התקשרתי בעצמי בראשון. אמר לי מנהל בשם ניצן שיחזרו אליי שיחזרו אליי בשני. אתה חושב שחזרו? קדחת חזרו. התקשרו ביום שלישי לאימא שלי במקום אליי, כאילו שאין להם את השם שלי אחרי כל השיחות ואת פרטי חשבון הבנק שלי במנוי האינטרנט. ואימא שלי לא מבינה בזה בגרוש. חשבו שככה יצאו ידי חובתם. נמאס לי לרדוף אחריהם, שבית משפט ייתן לי ביטול והשבה של כספי העסקה. אני לא רוצה פיצוי על עגמת נפש או כלום, אני רוצה רק מה שביקשתי – וזה לא 3 שנים של התחייבות על 12 מגה. ממש לא.

  אני בד”כ לא חותמת כאן על טוקבקים בשמי, מטעמי פרטיות וגוגל וכו’, אבל הפעם חשוב לי שלטוקבק הזה תהיה אמינות ולכן אני עושה זאת. בכל פעם שלקוחות מתלוננים על האינטרנט של הוט (ושימו לב שאין אף פעם כמויות כאלו של קיטורים על השירות ב-ADSL של בזק. פשוט אין), המנכ”ל מתראיין לגלובס ואומר שזה מתחרים שמפיצים הכפשות. אז אני לא מתחרה. אני אדם מהשורה שנכווה שוב ושוב מתאוות הבצע והמדיניות המפוקפקת מוסרית של החברה הזו.

 2. אדר שלו on 6 באוקטובר, 2010 22:20

  עוד משהו: אולי כדאי שאפתח בלוג נפגעי הוט. תריצו חיפוש בגוגל על המילים “הוט” ו”תביעה”, יש שם סיפורי בלהות מטורפים על אנשים שרודפים אחרי החברה הזו שנים כדי לקבל החזרים על אלפי שקלים שגבו מהם בטעות, ואין עם מי לדבר.

  לשם השוואה, ביקשתי לאחרונה לעזוב את YES עקב חוסר זמן לצפות בטלוויזיה. העבירו אותי לשימור שניתקו אותי מיידית. בלי ויכוחים, בלי “יחזרו אלייך בעוד טריליארד שנה”, בלי בלגאנים. היו הכי זריזים בעולם. לא חייבים ללכת עם הראש בקיר נגד הלקוחות כמו שהוט עושים.

 3. אנריקו on 7 באוקטובר, 2010 09:42

  הידד אדר!

 4. דנה on 7 באוקטובר, 2010 10:12

  אני רק תוהה איך זה שאחרי כל כך הרבה סיפורי זוועה כאלה, אנשים עדיין מצטרפים לשירותים שלהם? הרי פניה אליהם זו חתונה קתולית, לא משנה לאיזה שירות. אז למה? עדיף לא לצפות בטלוויזיה ולתקשר באיתותי עשן, ולא להתקרב אליהם.

 5. ליז בצ'ינס on 7 באוקטובר, 2010 10:25

  אדר, אם יפתח בלוג כזה, אשמח לתרום את מורשת הקרב שלי עם הוט.

 6. Tweets that mention נציגת הוט: “מאיפה כל השטויות האלה באמת אתה חושב שזה חכם לשמוע כל מיני שמועות ולפעול ליהם?” : חדר 404 • הבלוג של עידו קינן -- Topsy.com on 7 באוקטובר, 2010 10:39

  […] This post was mentioned on Twitter by Ido Kenan • עידוק, ygurvitz and Itamar Sha'altiel, Rut shapira. Rut shapira said: RT @idokius: הוט פולו-אפ: אדר שלו מספרת איך הלבישו עליה אינטרנט 12 מגה עם התחייבות ל-3 שנים בלי שביקשה http://room404.net/?p=34642#comments […]

 7. שמעון on 7 באוקטובר, 2010 11:21

  אדר, לדעתי האגרה אפילו נמוכה עוד יותר. דרך אגב, מומלץ לך מאוד לפני שאת מגישה תביעה לשלוח להם מכתב “התראה לפני נקיטת הליכים”. בבית המשפט אוהבים לראות שמיצית את כל הדרכים הלגיטימיות לפני שפנית לבית המשפט. הרבה פעמים המכתב הזה לבדו מדרבן את הנתבע לפעולה.

 8. אדר שלו on 7 באוקטובר, 2010 11:32

  עצה מצויינת, תודה.

 9. יובל on 7 באוקטובר, 2010 12:39

  למה לפתוח עוד אחד?
  http://www.ihatehot.com/

 10. אדר שלו on 7 באוקטובר, 2010 13:08

  יובל: האתר הזה היה רעיון משובח, אבל הוא מוזנח כבר שנים ולא מתעדכן. אם תיכנס תראה שיש שם ערימות שם ספאם בפורומים.

 11. מישו, משו on 10 באוקטובר, 2010 12:02

  גם יס הם לא קוטלי קנים, ויודעים יפה מאוד להבטיח לחזור, להבטיח לפצות ולהבטיח לשלוח טכנאי, אבל לא יודעים לחזור, לפצות או לשלוח טכנאי בפועל.

  אחרי חורף ארוך בו כל טפטוף גרר כשל מוחלט של השירות, המתנות ארוכות על הקו, הבטחות לפיצויים וטכנאים שלא באו אף פעם (כי הם ידעו שברגע שיפסיק הגשם שוב יקלטו שידורים) התנתקתי גם מהם.

  ממיר לערוצים הישראליים, סטרימר ומנוי לרפידשייר, רבותי. זה כל מה שצריך.

 12. מנכ”ל הוט: למנף את השנאה של הלקוחות : חדר 404 • הבלוג של עידו קינן on 13 באוקטובר, 2010 18:59

  […] נציגת הוט: “מאיפה כל השטויות האלה באמת אתה חושב שזה חכם… • הוט מחדשים, מפתיעים ומרגשים • מי צריך ESPN? יש לנו […]

 13. תמי לא נותנת : חדר 404 • הבלוג של עידו קינן on 3 בנובמבר, 2010 08:33

  […] שלי ו/או רוצה “להגדיל” את הקנייה שלי באמצעות שיחה ישירה עם נציג מכירות, אשר ישמח בודאי להציע לי שדרוגים ותוספות בסגנון “רק […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.