זכרונות מהתקופה הכי יפה בחיי :)

אתמול (ד’) נגזרו על סעיד צאלח בן ה-45 מעזה 7.5 שנות מאסר על סיוע לארגוני טרור והנחת מטעני חבלה. מישהו העלה את הידיעה עליו לפרופיל הפייסבוק של עדן אברג’יל. אברג’יל עשתה הרבה כבוד למולטיספירה ולישראל לפני חצי שנה, כשהעלתה לפייסבוק תמונות שבהן היא מצולמת על רקע עצירים פלסטינים כפותים ומכוסי עיניים. אחר כך התנצלה על המעשה: “אני מצטערת אם מישהו נפגע, דווקא דאגתי לעצורים”.

הרצח באיתמר החזיר אותה לתמונות מאז. היא העלתה מחדש אחת מהן ותחתיה כתבה “זין עליכם ערבים מסריחים!!!”. היא גם העלתה סרטון של חיילים מתעללים בעציר פלסטיני, עם הכותרת “ממוותת לערביםםםםםםםם”, וסרטון שהציג את תמונות המוות של הנרצחים, שלידו כתבה “בבבווואאאווו נעשה לערבים שואה עככשיוווווו ומידדדד!!!!!!!!!!!!!!!!”.

כשחברה הזהירה אותה “חחחחחחחח רק שלא יופיע מחר בטלויזיה”, אברג’יל השיבה: “מוות לערבייםם!! שיופיע!!!!!”.

_____________________
שירי ה-Enter, תחפושת פייסבוק לפורים, מאבק כרזות גירוש ילדי הזרים, שביתת יועצי הסושיאל מדיה ועוד מהנעשה במולטיספירה >>

המשכה של המולטיספירה בדרכים אחרות: המולטיספירה בפייסבוק, המולטיספירה בטוויטר, המולטיספירה בחדר 404.

רוצים לככב במולטיספירה? כתבתם/קראתם פוסט/סטטוס/ציוץ ששווה אזכור? ספרו לי בטוויטר, בפייסבוק, באימייל או בטופס. יש לכם תמונות למולטיספירה? שלחו אותן באימייל בצירוף טופס אישור פרסום הצילומים.

תגובות

9 תגובות לפוסט “זכרונות מהתקופה הכי יפה בחיי :)”

 1. עומרדב on 17 במרץ, 2011 22:33

  כףפנים. פשוט ככה. כףפנים

 2. איה on 18 במרץ, 2011 05:29

  לא כל כך ברור לי למה זה חשוב. יש המון אנשים מגעילים עם דעות מגעילות בעולם. ברור לכולנו שעדן אברג’יל לא הפכה במחי גערה תקשורתית לאישה נחמדה, לא גזענית וחובבת אדם באשר הוא.

  אם זאת, זכותה להביע את דעתה (הדוחה) בפייסבוק. הבעיה מלכתחילה לא היתה זה שהיא גזענית אלא פרסום התמונות, זה שהיא לקחה חלק בפעילות המזעזעת של חיילים מצה”ל בשטחים בלי אפילו להבין מה מזעזע בזה.

 3. טאלב on 18 במרץ, 2011 07:28

  אבל למה לפרסם מחדש את תמונות הזוועה?
  הסתה לשמה

 4. Eden Abergil: ‘I’m B-A-C-K’ « Tikun Olam-תקון עולם: Make the World a Better Place on 18 במרץ, 2011 10:42

  […] of abused Palestinian prisoners.  But now she’s expressing downright homicidal views.  Ido Kenan reports (Hebrew) that she come out swinging against not only the killers of the Fogel family of Itamar, but […]

 5. תומר on 18 במרץ, 2011 10:53

  היא לא אישרה פרסום מחדש של התמונות (האישיות?) שלה בתקשורת, אלא רק בטלוויזיה. התמונות שלה כבר הגיעו לאלג’זירה כדי ששכירי חרב ידעו איפה היא נמצאת?

 6. אל אל קול שין on 18 במרץ, 2011 12:20

  למה להוציא אותה מהבוידעם?

 7. יואב מ. on 18 במרץ, 2011 14:32

  את מי הבהמה מעניינת בדיוק?

 8. This is Zionism: Eden Abergil: ‘I’m B-A-C-K’ | Occupied Palestine | فلسطين on 18 במרץ, 2011 22:19

  […] pictures of abused Palestinian prisoners.  But now she’s expressing downright homicidal views.  Ido Kenan reports (Hebrew) that she come out swinging against not only the killers of the Fogel family of Itamar, but […]

 9. i'm a beliver on 20 במרץ, 2011 00:29

  בניגוד למגיבים הקודמים פה, אני חושב שזה סיפור חשוב. עדן היא אולי אדם אחד, אבל היא סמל מובהק של גזענות ישראלית וניצול הסמכות של הצבא לטובת פורקן יצרי השנאה האלה.
  הסיפור שלה, הגינוי של מעשיה באמצעי תקשורת, הצקצוק הפומבי בלשון למראה התנהגותה – יכול לעשות שינוי בחברה הישראלית.

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.