הקוד האתי לסמולנים בפייסבוק

וואו, כמה שנמאס לי מדיונים פוליטיים בפייסבוק, ובאמת שהייתי מפסיק, אלא שבכל פעם שאני עוזב את האינטרנט לשעתיים, כשאני חוזר אני מגלה שהשחילו עוד איזו פיסת חקיקה תמהונית (חשמל כשר? באמת?) או תקרית בזיונית (שוטר מצדד בחרדי שעיכב אוטובוס כי איזו ערווה מהלכת סירבה לשבת מאחור). עבור השמאלנים שתוהים איך להתמודד עם מגיבים ימניים, שירה גלזרמן הכינה תרשים זרימה (קליק להגדלה):

תגובות

5 תגובות לפוסט “הקוד האתי לסמולנים בפייסבוק”

 1. לינוקס ותוכנה חופשית » ארכיון הבעיה בשיח הפוליטי במדינת ישראל בתרשים פשוט וקריא » לינוקס ותוכנה חופשית on 17 בדצמבר, 2011 12:09

  […] גלזרמן יצרה, ועידו קינן פרסם, תרשים זרימה לסמולני (במקור) שמנסה לנהל דיון בפרצופספר. […]

 2. זיו on 17 בדצמבר, 2011 13:36

  התרשים מגניב, הבעיה שלי עם מה שכתבת לפניו.
  אתה מתלונן על דברים כמו חשמל כשר (אגב אשמח אם תפרסם את הקבוצה שפתחתי, שקוראת לשר לנדאו להתפטר בעקבות כך. http://www.facebook.com/groups/235572539845008/ לא רק שהוא מעל בתפקידו, אלא גם בציבור הבוחרים שלו, שבחרו במפלגה שאולי בעלת אג’נדה סופר ימנית, אבל לא דתית בשום צורה. הרבה מהבוחרים שלהם הרי לא נחשבים כיהודים מספיק אחרי הכל על ידי הרבנות) ושאר מקרים של כפייה חרדית עליה אנחנו רואים עין בעין. העניין הוא שאתה משייך אותה משום מה לימין, במקום לחרדים.

  הרי רוב אנשי המרכז, כיום נחשבים בעיניי השמאל לימנים. מי שהיו נותנים לך תשובה על קטיושות בדרום או אפילו מערכון של לאטמה, אולי נחשבים בעינייך ימנים מבחינה פוליטית (כל מה שקשור לפלסטינים), אבל מבחינת יחסי דת ומדינה או לפעמים כלכלה, יש סיכוי שתגלה שהרבה מהם נמצאים איתך באותו הצד.

 3. Daniel on 17 בדצמבר, 2011 14:06

  מי שמתייג חברים לפי דעות פוליטיות, כנראה לא ראוי לחברים כלל

 4. אגנוס on 17 בדצמבר, 2011 21:36

  בפועל מה שקורה הוא אלגוריתם פשוט הרבה יותר:
  “פשיסט”.

 5. ג'ו פשי הפשיסט on 18 בדצמבר, 2011 17:51

  חברים ימנים זו תועבה. הם צריכים לשבת מאחורה באוטובוס ולא נשים.

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.