מספרי כרטיסי האשראי שנחשפו

[עדכון 4.1.2012] פרסמתי פה את הרשימה מתוך רצון לסייע למי שחששו שכרטיס האשראי שלהם נכלל ברשימה. למישהו זה הפריע, והוא התלונן לספק השירות שלי, שטען שמדובר בהפרה של תנאי השימוש. מאחר שחברות האשראי כבר מטפלות בבעיה ומספקות שירות לבדיקת מספרי אשראי שנחשפו, החלטתי להסיר את הרשימה. [\עדכון]

מספרי כרטיסי האשראי שקראקרים חשפו אמש (ב’) מופיעים אחרי הקיפול, בניכוי ארבע הספרות האחרונות, שהוחלפו בכוכביות כדי למנוע אפשרות ניצול לרעה. כדי לבדוק אם אתם ברשימה, לחצו Ctrl+F והקלידו את הספרות הראשונות של הכרטיס שלכם. אם מצאתם אותו, אשמח אם תיצרו איתי קשר ב-*********** ותשלחו לי את המספר המלא (או לפחות עם שתי ספרות ראשונות מתוך הארבע שצונזרו) ואבדוק לכם אם הם ברשימה המלאה.

שימו לב: זה שמצאתם מספר שמתחיל בספרות של המספר שלכם לא אומר בהכרח שהמספר המלא שלכם נחשף, יכולים להיות כמה כרטיסים עם אותם מספרים פותחים. צרו איתי קשר לפרטים נוספים, או שתדברו עם חברת האשראי שלכם ותבקשו לבטל את הכרטיס כדי להיות בטוחים.

תודה לעופר שוורץ שיצר את הרשימה.

[הרשימה הוסרה]

תגובות

105 תגובות לפוסט “מספרי כרטיסי האשראי שנחשפו”

 1. אני on 5 בינואר, 2012 19:39

  מקווה שנהנית מהטריק הקטן שעשית כאן לאנשים תמימים. אז הצלחת להוכיח שאנחנו תמימים? יופי.
  לפחות היית הגון ומחקת את המיילים שנשלחו אליך?

  לפחות תודיע לאנשים התמימים ששלחו אליך מספרים שזו היתה בדיחה על חשבונם ושלא יצפו לתשובה אמיתית.

  אשמח לתשובה רצינית לשם שינוי.

 2. עידו קינן on 6 בינואר, 2012 16:51

  “אני”, לא עשיתי פה טריק. עזרתי לאנשים ובדקתי עבורם אם הם מופיעים ברשימה. כשמספר הפונים הגיע למאות, הבנתי שאני לא יכול לעמוד בעומס והפסקתי את הפעילות. מאחר שחברות האשראי כבר פתחו עמודים לבירור המספרים, ומאחר שספק השירות שלי קיבל תלונה ואיים לחסום את האתר שלי, הסרתי את הרשימה והפסקתי את הפעילות. כמובן שאני מוחק את הפניות שהגיעו אלי (וממשיכות להגיע, למרות שביקשתי להפסיק).

 3. אני on 7 בינואר, 2012 18:21

  אני מתנצלת אם חשדתי בכשרים, אבל בקריאת השורות האלו:
  “לו היה האקר זדוני, הוא היה יכול לחגוג עליהם כהוגן. גם במקרה הנוכחי התנדבו גולשים לספק פרטי אשראי לאתרים שהבטיחו לבדוק עבורם אם הם במאגר, ביניהם אתרים רשמיים של חברות אשראי ואתרים פרטיים, כולל הבלוג של כותב שורות אלו.”

  אי אפשר היה שלא לחשוב שהיה כאן רק ניסיון לראות כמה אנשים ימשיכו להיות תמימים גם אחרי המקרה הזה.

  היה לי ברור שלך לא היתה כוונה לעשות שימוש לרעה במספרים שיגיעו אליך, אבל מהנימה הצינית של כתיבתך לא תמיד ניתן להבין מה הכוונה האמיתית.

 4. עידו קינן on 8 בינואר, 2012 13:59

  “אני”, החשד שלך טבעי ומובן.

 5. אליאנה תדהר on 13 בנובמבר, 2015 13:22

  מה המספרים של הכרטיסים שלכם מה כאילו

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.