אדבאסטינג לשלט אגודת אפרת: “הצער והכעס על כך שהדתיים רוצים לשלוט לי ברחם מלווים אותי יום יום”

עיריית תל אביב סירבה, ובצדק, להוריד את שלטי הפרסום של אגודת אפרת, שפועלת נגד הפלות מסיבות הומניטריות בעד עידוד ילודה אצל יהודים, והעדיפה את חופש הביטוי של האגודה על ה”פגיעה ברגשות” של מתנגדיה.

אבל כל עוד כללי המשחק הם שמי שמתנגד לשלט מרסס עליו, מכסה אותו במודעה שטוענת לאי-חוקיות מפוקפקת או קורע אותו, למשל כי “רגשותיו נפגעו” מתמונה של אישה או אפילו שם של אישה, זה עובד לשני הכיוונים. אמיתי סנדי מדווח ש-@pop_women_front_il בטוויטר העלו תמונות של שיבוש שהם ביצעו בשלט (חשבון הטוויטר לא זמין כעת).

באחד הנוסחים של שלטי אגודת אפרת נכתב: “הצער והחרטה על ההפלה שעשיתי מלווים אותי יום יום. אל תתני שזה יקרה גם לך, פני ל’אפרת'”. השלט המשובש אומר: “הצער והכעס על כך שהדתיים רוצים לשלוט לי ברחם מלווים אותי יום יום. אל תתני שזה יקרה גם לך. זרקי את הפלייר של אפרת לפח!”. שלט משובש אחר אומר: “מתכננת הפלה? הגוף שלך הוא רק שלך. אל תתני לאף אחד להחליט בשבילך!”

תגובות

6 תגובות לפוסט “אדבאסטינג לשלט אגודת אפרת: “הצער והכעס על כך שהדתיים רוצים לשלוט לי ברחם מלווים אותי יום יום””

 1. Le Nir on 8 בפברואר, 2012 11:16

  גם את/ה לא לוחץ על הלינקים בפוסטים כי אתה בטוח שתגיע לדף שאינו קיים בויקיפדיה?

 2. העיוור on 8 בפברואר, 2012 11:49

  תודה שדיבבת לי את השילוט כי אני לא מצליח לקרוא אותו בתמונות.

 3. גל on 8 בפברואר, 2012 12:27

  מי שהולכת לעשות הפלה – הצער על החרדים זה הדבר האחרון שצריך לעניין אותה. לא צריך לאסור הפלות, אבל גם לא לעודד אותן. אם היו מעמידים שם מיסיונרים זה דבר אחד, אבל שלטים שמציעים לשקול את זה שוב? למה לא?

 4. עידו קינן on 8 בפברואר, 2012 13:21

  “העיוור”, תודה שהסברת לי שאני סתם טמבל, כי מנועי חיפוש הרי יודעים לקרוא טקסטים בעברית מתמונות בלי בעיה, וכמוהם גם תוכנות לקריאת טקסט לעיוורים וכבדי ראיה.

 5. רועי on 8 בפברואר, 2012 15:56

  גל – לדעתי מה שמפריע פה היא העובדה שאלו שלטים של אגודת אפרת ששיטת השכנוע שלהם מוטלת בספק.

 6. לעבוד בפמיניזם « האחות הגדולה on 12 בפברואר, 2012 08:19

  […] […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.