המשטרה רוצה לדעת מה אנחנו הולכים לעשות בקיץ הזה. בואו נספר לה

המשטרה, כך למדנו השבוע, מזמינה פעילי מחאה לחקירה כדי לגלות מה הם מתכוונים לעשות הקיץ. משאבי המשטרה מוגבלים, וכדי שהיא לא תבזבז אותם בזימון של כולנו לחקירה, בואו ננדב את המידע בטוב.

כתבו מה אתם מתכוונים לעשות בקיץ הקרוב – כאן בתגובות, או בבלוג/פייסבוק/טוויטר שלכם עם לינק לפוסט הזה. אם זה בפייסבוק, אל תשכחו לתייג את “משטרת ישראל העמוד הרשמי“, כדי שהם יוכלו לקרוא את הדברים, ואת “חדר 404” או אותי, כדי שאפרסם פה את הווידויים הנבחרים.

_______________________
תודה לישראל קרול על הרעיון.

תגובות

7 תגובות לפוסט “המשטרה רוצה לדעת מה אנחנו הולכים לעשות בקיץ הזה. בואו נספר לה”

 1. נעמה on 11 ביוני, 2012 16:59

  תכסיס זול לקבל עוד טראפיק לבלוג שלך, אני מורידה כובע מטאפורי.

 2. עידו קינן on 11 ביוני, 2012 19:37

  נעמה, יש דרכים הרבה יותר פשוטות לקבל טראפיק, שלא כרוכות בלהרגיז את המשטרה, שכמו שראינו לא שוכחת ולא סולחת. לבקשתך, הפוסט יוחלף בתמונות פורנו וחתלתולים.

 3. יוחאי on 11 ביוני, 2012 20:19

  התכוונתי להפגין הקיץ, אבל לפי המסר שהשוטרים מעבירים נראה שתוכניות הקיץ שלי הולכות להשתבש. השאלה היא אם את הזמן אעביר בבית חולים או במעצר.

  שוטרי ישראל, האם הקיץ אתם מתכוונים לתקוף או לעצור אותי ? מה התוכניות שלכם ? קשה לי להאמין שתהפכו עורכם ותתנו לי חלילה לאמר בקול רם שרע פה ולא בטעות.

 4. משטרה פוליטית מנסה לדכא פעילים חברתיים | משטרת ישראל היא משטרה אלימה היא משטרע מאפיונרית! on 11 ביוני, 2012 20:22

  […]  עידו קינן כותב, מסכם ואוסף עדויות […]

 5. אנה on 12 ביוני, 2012 00:02

  משטרת ישראל היקרה,
  לאחרונה קיבלתי במיילינג ליסט המכונה “פליטים בירושלים” קול קורא למתנדבים לעזור בהוראת עברית ואנגלית לפליטים, ובטיפול בילדי פליטים בזמן שהוריהם לומדים עברית ואנגלית.
  על כן, בקיץ הקרוב, כשאתם תהיו עסוקים בציד פליטים ובגירושם בחזרה אל רצח העם שממנו נמלטו, אני מקווה לעסוק בהוראת עברית ואנגלית לפליטים שזקוקים לכך.
  אם ברצונכם לדעת פרטים נוספים על מנת לסכל את תוכניותיי, אנא צרו קשר בכתובת:
  סרטן בגוף האומה
  רחוב סמולנים יפי נפש 12
  ירושלים הבנויה והמאוחדת
  מדינת הון-שלטון

 6. אריק on 12 ביוני, 2012 21:40

  עידו, אחלה יזומה.
  ובכן, החלק הראשון של הקיץ יתחלק בין הניסיון לשלם את שכר הדירה והחשבונות המצטברים משכר רעב של מערכת החינוך ובין הצורך הפנימי לצעוק את המצוקה הזו ועוד מאה אחרות- ברחובות, בעשייה, באסיפות עם כאלו ואחרות.

  בחלק השני, אצטרך כנראה להוכיח להוריי ולחבריי שבאמת לא עשיתי שום דבר, שהכל היה מכוונות טובות ואני לא מתפרע אלא רק אסזרח שאכפת לו, ושהמשטרה סתם, באמת סתם חיפשה אותי ועוד כל מיני כמוני שממש נהנו להמציא סיסמאות חדשות לקריאה ברחוב.

  שיהיה בהצלחה.
  אריק

 7. אורלב on 13 ביוני, 2012 01:34

  משטרת ישראל היקרה,
  הקיץ אני מתכוונת להמשיך להיות שמאלנית.

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.