גיא מחפש בפייסבוק דייט לבילוי VIP בהופעה של רד הוט צ’ילי פפרז. מה כבר יכול להשתבש?

לפני שנה, מספר גיא ניר, הוא היה במערכת יחסים עם מישהי וקנה לשניהם כרטיסי VIP (ב-1200 שקל לכרטיס) להופעה של רד הוט צ’ילי פפרז, שתתקיים בעוד שבועיים. ההופעה לא התבטלה (בינתיים), אבל היחסים כן. במקום למכור את הכרטיס הנוסף, ניר מנסה למצוא דרך פייסבוק דייט להופעה:

אז אם את בחורה חמודה, בין 23-28, שאוהבת מוסיקה טובה, לא מעשנת, אשת שיחה (האח הגדול לא נחשב) ומוכנה לקחת את הצ’אנס בלשבת לידי במקומות הכי טובים שאפשר להשיג להופעה הזו – השמיעי קול. מוזמנים להפיץ הלאה, לעשות לייק, לשתף, או לגחך. **המודעה מנוסחת בלשון נקבה כי אני סטרייט.**

“אני מאוד אוהב את רד הוט, והושפעתי מהם מאוד מוסיקלית (אני בן 27, מנגן על בס כבר 14 שנים), וידעתי שביום שיודיעו שהם יגיעו לארץ אדאג לכרטיס הכי שווה להופעה. מכיוון שאז היינו ביחד, החלטתי לקנות גם לה, ממש ביום שהכרטיסים יצאו”, הוא מספר לחדר 404. “יכלתי למכור את הכרטיס שלה במחיר כפול, אבל אז חשבתי ו-מה הלאה? לשבת ליד מישהו שאני לא מכיר ולהינות לבד? לא רוצה לספסר בכרטיסים ולמכור למרבה במחיר, לא רציתי להפוך את זה למסחרה. יכלתי ללכת עם ידידה, או לפנק את האחיות שלי, אבל החלטתי לעשות משהו קצת שונה, היום עם הפייסבוק והכל. אני בנאדם שמקפיד על הפרטיות שלו, אבל הנה – אחלה דרך לצאת החוצה”. על עצמו הוא מספר: “בן 27, במקור מרעות, לומד מדעי המחשב בבינתחומי, קצין ביחידה מיוחדת, למדתי עיצוב גרפי בניו יורק, מנגן על בס ועל עוד דברים שעושים רעש, וצולל עם כרישים לבנים”.

“הבחורה לא חייבת לי כלום”, הוא אומר. “יהיה מאוד נחמד אם דרך הרעיון הזה יתפתח משהו, אבל בכל זאת, אני לא מצפה להיות עם מישהי בתמורה לכרטיס. קרא לזה רגע של פילנטרופיות. קיבלתי המון תגובות, הרבה יותר ממה שחשבתי שאקבל.. קראתי את כולן, אני פשוט לא ממהר להחליט כי בכל זאת.. פתאום ים בנות מציעות כל מיני הצעות והרעיון הוא גם להכיר מישהי ולא זו שתהיה הכי ‘זונת רד הוט'”.

חלק מהגולשים ממש אהבו את הרעיון. אחרים מאוד מאוד לא (“מי שזו לא תהיה, היא באה איתך רק בשביל ההופעה בחינם. רק שזה יהיה לך ברור. כן?”; “נראית כמו דרך מעולה להשיג בחורה שאוהבת אותך בשביל האופי שלך”). בוטה מכולם היתה עינב איזק: “כן, אז היום כסף קונה הכל. כולל דייט עיוור דרך האינטרנט – העיקר שתהיה רווקה וצעירה. טוב שגם לא שאלת מה גודל החזה. אתה מגעיל אותי משתי סיבות – א. שזאת הדרך שלך להשיג דייט או ליצור קשר עם נשים, שוחד מגעיל לאור יום. ב. שככל הנראה אתה מוקצה חברתית באופן ככ נוראי, שאין לך אף חבר אחד או בן משפחה שאיתו תרצה לחלוק את חוויית ההופעה. בנות שמגיבות פה – ברצינות? עד כמה אומללות ומשועממות אתן שתרצו לשבת ליד בן אדם דוחה כזה? זר מוחלט שאולי גם יתקוף אתכן מינית. אני הייתי משלמת את מחיר הכרטיס VIP כדי שגברים כמוך יעלמו מן העולם!”

נור לי הראל, שהציעה את עצמה כדייט, השיבה לה בבוטות דומה: “עינב, סלחי לי על הביטוי , אבל מי שם לך חול בואגינה? א. זו דרך ממש מקורית להשיג דייט וגם גאונות של שימוש בגימיק על גבי מדיה חברתית כדי לשווק את עצמך מעל כל הפנויים פנויות שיש ברשת בכל הקבוצות בסגנון ‘חברים משווים חברות שוות בין חברים שובבים’. ב. תמיד קל למצוא מישהו שיבוא איתך להופעה כזו או פשוט למכור את הכרטיס, אבל ממש לא קל לגדל זוג ביצים שיוציא אותך לכזו הרפתקה. אני לא מבינה איך לפי זה את שופטת את הכישורים החברתיים שלו. ג. גם אני זרקתי את השם שלי לכובע ואני ממש לא אומללה וממש לא משועממת. גם לי מתחשק לצאת להרפתקה שלא שונה מכל בליינד דייט אחר חוץ מהעובדה שאני יודעת בדיוק לאן הוא יקח אותי ושה40 דקות הראשונות לא יתבזבזו על חיפוש חניה. ההבדל היחיד תכלס בעיניי הוא שאני לא יודעת עד כמה נוח לי לנצל כרטיס כזה יקר כשבדרך כלל אני אפילו לא נותנת לגבר לשלם לי על הקפה בדייט ראשון. נראה לי שאם פירשת כזה צעד רומנטי, אמיץ ומשעשע כאונס פוטנציאלי – זה הופך אותך לאומללה והמשועממת מבין שתינו”.

ניר עצמו פרסם מספר תגובות לדבריה של איזק (התשובה הראשונה והעצבנית: “הבחורה האחרונה שאנסתי עדיין בבית חולים, ולכן אני לא יכול לקחת אותה. שיהיה לך יום מקסים”), ובין השאר כתב: “עינבוש, לא יודע למה נכנסת איתי לדו קרב ראש בראש אבל בואי נזרום איתך: מי שפנתה אליי ברצינות קיבלה את כל הפרטים. כבר הבהרתי מראש שאני לא מצפה לחתונה, אבל כדי להינות, מה לעשות, אני מחפש מישהי בטווח גילאים שאולי, מי יודע, בעזרת הפרושיאנטה, אם ירצה הפלי, יוכל להתפתח גם משהו רומנטי. לא חובה. לא רוצה לביות מקורי או לעשות ‘קולולושה’ מהגג של עזריאלי כשמלא בנות חוסמות את איילון לשני הכיוונים ומחכות לכרטיס. ככה שלצאת עם בת 15 זו לא אופציה, לא מעשנת – מכיוון שאני בעצמי לא מעשן ולא אוהב את זה – אשת שיחה – כי לשתוק זה 2007, וחובבת מוסיקה – כי זו מהות ההצעה. לבוא לראות ביחד מופע מוסיקלי. לא טוב לך? לכי תנגני את הפתיחה של אנדר דה ברידג’ על דו ומי מינור. אבל תפסיקי, בבקשה, להשמיץ”.

אורן מוטולה כתב: “לא מבין אותך אחי. אם אתה אומר שאתה לא מצפה שיצא מזה כלום ואתה. לא רוצה למכור את הכרטיס אז למה פתחת את האופצייה רק לנשים? זה אומר דרשני. חוץ מזה שזה מריח לא טוב וכל ההופעה תהיה אי נעימות אחת גדולה בדיוק כמו שגבר משלם על בחורה בדייט אז זה כאילו הוא קונה אותה או מקומות בילוי מטומטמים שנותנים לבנות להיכנס או לשתות חינם כאילו היו חפץ בידור זול. אתה סותר את עצמך אחי. על הזין הכל תמכור את הכרטיס”.

אליה קרסטט כתב: “יש לנו פה בחור שאומר ‘יש לי כרטיס בשווי כמה מאות שקלים ואני מוכן לתת אותו בתמורה לדייט’… אם הייתי מציע סופ”ש באילת כדייט ראשון עדיין הייתן קופצות על זה או שזה פתאום מטריד? לא, כי אני רוצה לדעת כמה עולה בחורה בימינו. אם בחור היה בא בבר ואחרי שיחה של חמש דקות (שבה הוא נראה נחמד) – הוא יגיד שהוא חייב לזוז אבל יציע את ההופעה, זה לא יהיה מוזר? אני לא אומר שהוא אנס בפוטנציה אבל ההצעה הזו היא לכל הפחות מגוחכת. ואני לא מבין למה עינב היא בהכרח ‘כלבה יבשה’ בגלל ההתנגדות שלה לזה… ייתכן שחיי המין (והמערכות יחסים) שלה יותר פורות משלכם ואין לכם איך לדעת. מה שהיא אומרת פה (אם אני מבין אותה נכון) הוא שדייט שבנוי בשיטה של ‘אני מספק הרבה כסף, את צריכה להיות יפה, צעירה ולא לשעמם אותי’ הוא, לכל הפחות, דבר רע (אם לא יותר גרוע). ברור שייתכן שעינב טועה (באותה מידה, גם ייתכן שאתם טועים) ותהיה פה אהבת אמת מדהימה שתוביל לאושר גדול לשניהם אבל זה לא אומר שהיא חייבת לעוף מפה ולשבת לבד בחושך רק בגלל החוסר הסכמה שלה עם דעתכם”.

וחגי פריש לקח את זה לכיוון אחר: “גיא היקר, גם אני סטרייט, איש שיחה וחובב אלכוהול. הקטע של הסלבס פחות מדבר אלי, אבל אם אין ברירה, אז אין ברירה. במקום לקחת מישהי, זמנית שמוגדרת מראש כאופורטוניסטית ואולי יהיה לך איתה סקס זול ולא משמעותי. קח אותי, אני מבטיח לך שסקס לא יהיה. לא איתי בכל אופן, אבל דיבורים על סקס יהיו. ובהחלט יהיה כיף. (תראה אותי אחרי כמה דרינקים) אז אמנם אני לא צעיר ולא בחורה, אבל אני שווה. קח אותי גיא”.

תגובות

4 תגובות לפוסט “גיא מחפש בפייסבוק דייט לבילוי VIP בהופעה של רד הוט צ’ילי פפרז. מה כבר יכול להשתבש?”

 1. אחת on 29 באוגוסט, 2012 11:58

  השרשור הזה רק טוב בלהראות איך אנשים שחושבים מחוץ לקונצנזוס הכללי ומעיזים לבטא את זה זוכים לשלל קללות ואיומים.
  אחר כך עוד אומרים שהם חוטאים בדיבה.
  זוועה. המדינה הזו בדרך לגיהינום.

 2. ד on 30 באוגוסט, 2012 12:47

  שני הצדדים קצת הגזימו. לקרוא לו אנס זה לא סביר, ובטח לא במקום. גם לא אזכור מרומז של תקיפה מינית – זו עבירה רצינית, לא ממש נושא לבדיחות. וגם הוא דביל לא קטן, עושה פה תחרות שבה כל מיני בחורות ללא סטנדרטים ימכרו את עצמן בזול באופן משפיל. אבל עדיין אנשים קצת נסחפו עם התגובות.

 3. פמיניזם חינוכי « האחות הגדולה on 2 בספטמבר, 2012 08:24

  […] גיא מחפש בפייסבוק דייט לבילוי VIP בהופעה של רד הוט צ’ילי… (חדר 404) […]

 4. הכריש מחבל לכיש on 2 בספטמבר, 2012 19:12

  לאחרונה נתקלתי בדילמה דומה: בעת שסדרתי את מגירותי, מצאתי באחת מהן קונדום בטעם תות-בננה, שתוקפו עומד לפוג בסוף החודש. יכולתי כמובן להשליך אותו, למסור אותו למי מידידי או להציע אותו לכל דצריך וכל דיחפין באתר אגורה, אבל אני בחור מאגניב וחובב הזדמנויות ולכן אני מזמין אותך ליהנות אתי.
  אני לא יודע לאן זה יתפתח ואין לי דרישות מוקדמות, חוץ מזה שתהיי מעל גיל 17 ועם ראש טוב (מנסיוני, זה כל מה שרואים בפוזיציה של תות-בננה). חשוב לי לציין שאני גר במושב יוקרתי, אמא שלי שרתה בשייטת, למדתי שירת הייקו במכללת נתניה ואני שוביניסט בהכחשה.

  אז את זורמת, או שצריך לכוון אותך בדחיפות קלות למטה?

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.