הסוד של הוט נחשף!

איור: יעל בוגן, the7eye.org.il (cc-by-nc-sa)

איור: יעל בוגן, the7eye.org.il (cc-by-nc-sa)

אחרי מאמצי שכנוע רבים, הוט הסכימו לחשוף בפני את הסוד הכמוס: כתובת שירות הלקוחות שלהם.

זה התחיל בשאלה פשוטה שפרסמתי בפייסבוק שלהם: “מה כתובת האימייל של פניות הציבור שלכם?”

הוט: “שלום עידו, נשמח לסייע לך דרך פניה לטאב השירות בקישור הבא : http://www.facebook.com/hot.net.il/app_518013718270411”

אני: “שלחתי לכם לשם את הבקשה שלי: לקבל את האימייל של פניות הציבור שלכם”. ואז, משלא ענו: “נו, מה התשובה? אני בטוח שלא לוקח שעה לקום, לגשת לארון התיוק, לפתוח את תיק המסמכים, להוציא ממנו את הדף שכתובת האימייל של פניות הציבור מודפסת עליו ולהעתיק אותה לכאן”.

הוט: “היי עידו, להלן לינק לפניות הציבור – http://www.hot.net.il/heb/customerservice/contactus/publicpetitions/ נשמח לעמוד לשירותך בכל נושא”.

אני: “היי הוט, תודה, אבל זה לא האימייל של פניות הציבור. מה האימייל של פניות הציבור?”

ואז הוט שינו כיוון והסבירו שזה בכלל לא סוד: “ערב טוב עידו, כתובת המייל של מחלקת פניות הציבור מפורסמת בכל חשבונית חודשית שלנו וכתובתה היא – Ombudsman@hot.net.il”.

זה לקח להם שלוש תשובות ויותר מיממה לתת לי את כתובת האימייל שלהם. למחרת הגיעה תשובה לפקס ששלחתי להם באותו נושא, ובו תשובה שונה: “עידו שלום רב, כתובת המייל של שירות הלקוחות בחברת HOT הינה service@hot.net.il. בברכת יום טוב”.

בינתיים מצאתי עוד כתובות שעשויות להיות שימושיות: hot.sherutishi@hot.net.il, sherot@hot.net.il, hot@hot-info.net.il, Service@hot.net.il‏. מנכ”ל הוט, אילן צחי, עשוי להיות בכתובתו מימי מנכ”לות הוט מובייל, Ilanza@hotmobile.co.il, או באימייל במבנה הקבוע של כתובות עובדי הוט, Ilan.Zachi@hot.net.il.

תגובות

תגובה אחת לפוסט “הסוד של הוט נחשף!”

  1. טיטי on 31 באוגוסט, 2014 16:49

    זו הכתובת של אילן צחי
    ilan.zachi@hot.net.il

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.