איך טריפל סי, חברה עם שירות מצוין, גרמה לי לתבוע אותה בגלל 32 שקל

מהיום שעברתי לטריפל סי כמעט שלא הבטתי לאחור. ספקית האינטרנט הקטנה הזאת התנהלה באופן שכמעט לא רואים אצל ספקי שירות בישראל, בטח בשוק התקשורת – שיחות יזומות מצדם לוודא שההתחברות עברה בהצלחה, זמן מענה מהיר, שירות קשוב, נתינת מספרי טלפון ישירים לנציגי שירות ותמיכה, החזרת שיחות ללקוחות בזמן שנוח ללקוחות, מחירים קבועים בלי הפתעות בסוף תקופת מבצע ואפילו סיוע טכני בדברים שלא קשורים אליהם.

פעם התקשרתי לבקש עזרה בתפעול איזו תקלה במודם-ראוטר. טריפל סי לא מכרו לי אותו, ונציג התמיכה לא הכיר את הדגם הזה. הוא אמר שיחזור אלי, הוריד את המדריך באינטרנט, מצא את התשובה והתקשר אלי להסביר לי מה לעשות. מאז נהגתי להמליץ על טריפל סי לכל מי שנפל לידיים השמנוניות של נטוויז’ן הגנבים השקרנים, בזק בינלאומי מעכבי הניתוקים ודומיהם.

באוקטובר 2014 התחברתי לחבילת אינטרנט ביתי 15 מגה של טריפל סי. המחיר: 9.90 לחודש לשלושת החודשים הראשונים, ואחר כך 19.90 לחודש. משום מה, בחודש הרביעי גבו ממני 23.90. גם בחודש החמישי. כשהבחנתי בזה, פניתי אליהם וביקשתי שיחזירו את הכסף, ושישקלו לפצות אותי בביטול החיובים כולם (מסיבות שונות, כמעט שלא השתמשתי בחבילה).

המחירים באתר טריפל סי, 11.3.2015

חשבונית של טריפל סי, 26.2.2013

בקטנה, כולה 20%

באותו יום התקשרה אלי יפית מטריפל סי ואמרה לי שאני טועה ושהמחיר הוא אכן 23.90. אמרתי לה שכאשר התחברתי, היה כתוב באתר שהמחיר הוא 19.90, ושזה המחיר שעדיין מופיע באתר גם בזמן שיחתנו. היא התווכחה איתי ואמרה: “אני מתקשרת אליך אחרי שעשיתי את הבדיקות”. התעקשתי בחזרה, היא שמה אותי על המתנה, בדקה וחזרה אלי עם התשובה הנכונה – אני צודק, המחיר הוא 19.90, והיא תזכה אותי מיד על ההפרש. הזיכוי ניתן באותו יום. ביקשתי פיצוי על חיוב היתר והזמן שהשקעתי בטיפול בו. היא סירבה.

למרות זאת המשכתי איתם. נפילה קטנה ברצף של שירות כל כך טוב היא כנראה אנומליה. באמצע מרץ שדרגתי לחבילת “אינטרנט דאבל” (ספק+תשתית) 15 מגה ב-75 שקל לחודש. הנציג שדרכו ביצעתי את השדרוג אמר שהחבילה הקודמת שהיתה לי בוטלה. באותו יום קיבלתי אימייל הצטרפות וחשבונית על סך 75 שקלים.

עשרה ימים אחר כך קיבלתי חשבונית על חבילת האינטרנט (ספק בלבד) לתקופה 26.3.2015-25.04.2015, בסכום 23.90 שקל. כלומר, עשרה ימים אחרי שנציג החברה אמר שהחבילה בוטלה, טריפל סי מחייבים אותי עליה בתעריף שגוי, שהחברה כבר הודתה בו וזיכתה עליו.

זמני יקר לי, ולו רציתי לבזבז אותו על מעקב חודשי מדוקדק אחרי הפתעות בחשבונית, הייתי מתחבר לנטוויז’ן. באותו יום פניתי לטריפל סי וביקשתי לזכות אותי בסכום החשבונית, להפסיק לגבות תשלום על החבילה שבוטלה ולפצות אותי ב-750 שקלים. נתתי להם שלושה ימים למלא את מבוקשי או להיתבע. הפעם הם לא השיבו לפנייתי. היום תבעתי אותם בתביעות קטנות על 1250 שקל. השקעתי בזה חצי שעה בהגשת התביעה דרך אתר בתי המשפט ו-50 שקלים אגרת בית משפט.

(יש עוד חריקה רצינית אצלם – האטה מופרעת של טורנטים בשעות הערב והלילה. אם טורנטים חשובים לכם, אל תתחברו לטריפל סי).

תגובות

12 תגובות לפוסט “איך טריפל סי, חברה עם שירות מצוין, גרמה לי לתבוע אותה בגלל 32 שקל”

 1. עדכון על טריפל סי: עוד לקוחות מדווחים על גביית יתר - חדר 404 on 2 באפריל, 2015 17:06

  […] פרסמתי פוסט על כך שטריפל סי גבו ממני סכום עודף על חבילת אינטרנט 15 מגה – 23.90 במקום […]

 2. נב on 29 בספטמבר, 2015 01:39

  זה נכון. לטריפל CCC יש בעיה עם טורנטים בשעות הערב.

 3. עמית on 25 באפריל, 2016 00:53

  אל תתחברו לטריפל סי – חבורה של גנבים.
  נתחיל מזה שהם החברה היחידה שמחייבת כל חודש מראש ולא לאחר קבלת השירות, כלומר אם ברצונך להתנתק באמצע התקופה – לך תרדוף אחרי ההחזרים שמגיעים לך עבור תקופת אי השימוש. (טעות צרכנית מס’ 1)
  כשביקשתי להתנתק באמצע התקופה בישרו לי שלא מגיעים לי החזרים, לא עזרו צעקות ונציגים שונים, בלקוניות הודיעו לי שמותר להם לגנוב ממני כסף כי כך כתוב בתקנון שלהם.
  מיואש אמרתי לפקיד שיחזיר לי את האינטרנט (אחרי שנותק כבר) עד לסוף התקופה ששולמה. אבל שם החליטו להפתיע אותי וחייבו אותי על תקופה חדשה חודש מראש.
  התביעה בדרך

 4. סמדר on 9 באוקטובר, 2016 07:55

  הם אכן חבורת גנבים. עזבתי אותם כעבור ימים ספורים. הם גובים את התשלום מידית. הם ניסו לגבות לי כמעט 70 שח יותר. הודו בטעות, ואז ניסו לגבות 50 שח יותר… למרות שדיווחו שבטלנו הסכם.
  לא להתקרב אליהם.

 5. שרה on 26 בפברואר, 2017 23:16

  היום החלטתי להתנתק מהם ולעבור לאקספון, שרות כל כך גרוע, אינטרנט גרוע במיוחד בשעות הערב, לאחרונה התחילו להאיט לי את האינטרנט כדי שאקנה מהם ראוטר, היום הודיעו לי שהיוזר שלי לא מתאים למשחקי רשת ושאשדרג בתוספת תשלום כדי לקבל גלישה יציבה, נמאסו עלי, גם מקבלים כסף וגם לא נותנים אינטרנט כמו שצריך. ביי ביי לטריפל סי.

 6. אלעד on 6 ביוני, 2017 03:44

  הגעתי הנה בטעות אמנם אבל עניין אותי ולאור התגובות אני חייב להגיב
  קודם כל שאלה לכותב? מה קרה בתביעה? איך קבעת את הסכום ואיך זה נגמר?

  בקשר לחברה
  1. ניתן להתחבר ולהתנתק לבדאון ליין שזה יתרון עצום והוגן
  2. אותי חייבו כמו שצריך בסכום הנכון (ספק ותשתית)
  3. כש’זלגתי’ יום אחד לתוך חודש מלא וניידתי אני חוייבתי על סכום החודש המלא אך כשביצעתי את הניתוק און ליין קיבלתי החזר אוטומטית על הסכום המלא לחודש
  4. טעויות תמיד קורות ויש נציגים קצת ‘חלשים’ בלשון המעטה העיקר הוא כוונת החברה בגדול

  סיפור ההתחלה שלי איתם היה כשסלקום (נטויזיון) ניידו אותי מבזק בצורה עקומה ובאותו הלילה כבר ניידתי לטריפל סי בלי לנתק את סלקום מחשש שהקו ינותק לחלוטין
  מבחינת טריפל סי נאמר לי שאין להם בעיה שאשתמש 10 ימי עסקים ואקבל עליהם החזר מלא אם אבחר לעבור מהם והסבר מלא איך עובדת מערכת הניוד מבזק
  באותו הרגע ניתקתי את סלקום והמשכתי איתם

  לא יודע מה איתכם זה נשמע כאילו אני נציג החברה אבל יש לי חסד מסויים לחברות הקטנות במשק כמו אקספון 019 טריפל סי וכו’
  תמיד יהיו טעויות אין מה לעשות לצערי לעיתים רחוקות הן לטובת הלקוח ועל זה לא שומעים כי כולם שומרים בסוד כמו ישראלים טובים

 7. שרונה on 10 ביוני, 2017 17:56

  מה לגבי טריפל c בטלביזיה. האם ממליצים? שוקלה אם לעזוב את hot ולהתחבר אליהם.

 8. אושרית on 27 ביוני, 2017 17:21

  יש מישהו שממליץ על שירות הטלויזיה שלהם ?

 9. מור מור on 11 בינואר, 2018 18:59

  שלום לכולם. לקוח חדש בטריפלסי.
  לקוח מזה שנים של חברה אחרת.
  תופעות מוזרות ….האטה זמנית בגלישה, לרמה של 2 . החבילה 15. בא והולך…
  בערב בעיקר. דופק את הסטרימינג בנטפליקס.
  מהתמיכה נמסר כי בעיה בראוטר/תדר/ערוץ וכל התשובות נכונות.
  הראוטר פרטי והכל עבד תקין עד כה…
  אלו העובדות. הפרשנות , איש לנפשו.
  שוקל להינתק.

 10. דן on 19 בפברואר, 2018 22:44

  שירות הלטלוויזיה רוע ביותררר לא להתקרב לזה הם חדשים בתחום ע נציגים חובבנים שבקושי יודעים לתמוך באינטרנט
  לא מומלץ בכלל עדיף לשלם עוד קצת ולהיות בחברה שיודעת מה היא עושה עם שידורי טלוויזיה
  ולא חברה חובבנית שרק מנסה להיות הכי זולה עם תוכן בינוני מינוס

 11. דור on 14 ביוני, 2018 11:26

  השירות שלהם הוא אחד המזעזעים שיצא לי לפגוש בחיי. הם מתחייבים להביא טכנאי במידה ויש לך תקלה, אך אם הטכנאי לא חושב לנכון שהתקלה היא באחריותו (ללא הסבר מפורט מה היא אחריותו) אתה תחוייב בביקור ב-180 ש”ח.

 12. מלי on 30 ביולי, 2018 20:20

  גם אני התחברתי אליהם ומסתבר שהם לוקחים את הכסף מראש התחברתי ל100 מגה ובקושי יש לי 10 מגה בבית בתמיכה אמרו לי שאם גולשים יותר ממחשב אחד המהירות יורדת בולשיט תמיד גלשנו יותר מ2 מחשבים ולא הייתה בעייה עם המהירות כשהתקשרתי לשרות לקוחות היא אמרה לי ישר רוצה שאנתק אותך כי את הכסף הם כבר גבו מה איכפת להם חצופים

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.