אישה התאבדה, עדים צילמו, אומת הרשת הישראלית הפיצה בוואטסאפ

סרטונים בוואטסאפ שמתעדים את התאבדות האישה בקפיצה ממלון בתל אביב, 29.7.2015

אנשים תיעדו אמש אישה שנהרגה בנפילה ממרפסת מלון בתל אביב, כנראה בנסיון התאבדות, והפיצו את הסרטונים ברשת. עותקים של הסרטונים הועלו לפייסבוק אך הוסרו משם, כנראה בגלל עבירה על תנאי השימוש, והופצו בוואטסאפ.

[עוד בנושא: צפו: סרטון תאונת הדרכים המחריד שלא הסכמנו לקנות מהחלאה שצילם אותו]

מדוע אנשים מפיצים סרטון שבו נראית אישה נופלת אל מותה? שוחחתי על כך בתוכנית “חמש בערב” עם אריה אלדד ובן כספית ב-103FM. הנה ההקלטה:

תגובות

2 תגובות לפוסט “אישה התאבדה, עדים צילמו, אומת הרשת הישראלית הפיצה בוואטסאפ”

  1. משה on 4 באוגוסט, 2015 00:56

    אני שוחחתי איתה במשך 25 דקות עים מנכ”ל קראון פלאזה ירושלים אבילוי.ללא הועיל היא כנראה באה בהחלטה שהיא מתאבדת .חרה לי שהמשטרה הגיעה רק כ-25 דקות לאחר ההתקשרות למוקד..אמבולנס הגיע 10 ות לאחר המישטרה ומכבה האש כחמש דקות לאחר שהאמבולנס הגיע.אני בכלל מתגורר ז’נבה שוויץ ודבר כזה לעולם לא היה מתרחש ללא הגעת שוטר או אמבולנס כמה דקות לאחר הדיווח.כששאלתי את השוטר מדוע הגעתם לאחר כל כך הרבה זמן..?הוא טען שהם התבלבלו והלכו למלון הילטון בטעות.(איני מאמין לשקרים שלו)במיוחד שלפי מה ששמעתי היו הרבה מאוד אנשים שהתקשרו וחוץ מיזה יש הבדל גדול בין הילטון להרודס.

  2. אופאל on 5 באפריל, 2017 16:14

    משה אני ראיתי את התגובה שלך גם באתר אחר וביקשת ממישהו שמכיר את המשפחה שלה… כתבתי לך שתפנה אלי ולא פנית אלי, חבל שלא השארת מספר טלפון… תרשום אופאל בן ארי בפייסבוק בעיברית ותרשום לי.

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.