🏢 עשרות חברות ומשרדי ממשלה השאירו פירצה חמורה פתוחה 🐱‍💻 סייברסייבר ע02פ03

👂 להאזנה ומנוי לסייברסייבר באפליקציות השונות 🔊

ב-25 באוגוסט פרסם מערך הסייבר התרעה דחופה על פירצת אבטחה ברכיב VPN של נתבים תעשייתיים, ובה המליץ לכל ארגון שמשתמש בציוד הזה להתקין עדכוני אבטחה, פעולה מהירה יחסית.

כמעט שבועיים אחר כך, עשרות גופים – חברות תקשורת, גופי השקעות, חברות השכרת רכב ומשרדי ממשלה – עדיין לא התקינו עדכוני אבטחה. הדבר היחיד שיותר מביך מהעיכוב בחסימת הפירצה הוא רשימת התירוצים וההכחשות של חלקם.

ואלה שמות: אלביט, משרד האוצר, המשרד להגנת הסביבה, משרד הבריאות, סנו, קסטרו, נעמן, יס, אקסלנס, מנורה, מגדל שוקי הון, תנובה, מפעל הפיס, מקאן, בזק, סלקום, אלבר, קבוצת שלמה, אלדן, אוניברסיטת חיפה ואיודיוקודס.

עונה 2 פרק 3 של סייברסייבר עם נעם רותם ועידו קינן, בשיתוף עומר כביר בכלכליסט.

חסויות

VPN זה חשוב, ו-ProtonVPN הוא שירות ה-VPN האהוב עלינו. אם תיכנסו לכאן, או לכתובת המקוצרת bit.ly/vpncybercyber, על כל רכישה שלכם הבלוג והפודקאסט יקבלו כמה שקלים – דרך נחמדה להגיד לנו תודה.


אחד האתגרים העומדים בפני חברות שיוצאות לפעילות בינלאומית הוא תמיכה ושירות ללקוחות בינלאומיים. ברגע שצריך מערכי שיווק ומכירות, מרכזי הדרכה, סיוע טכני או הטמעה לשוק העולמי דברים מתחילים להסתבך ומהווים חסם משמעותי לצמיחה.

הפתרון המקובל בעולם הוא מרכזי שירות בהודו, בזכות היצע של כח אדם זול מיומן מוכשר ומנוסה. לשכת המסחר הודו ישראל מפשטת את התהליך ע”י שירות של גיוס והעסקת עובדים הודים בהודו עבור חברות ישראליות, ללא הצורך בהקמת חברה מקומית.

הלשכה פועלת כמו חברת כח אדם בישראל, רק שהעובדים עובדים מהודו והלשכה דואגת לכל סביבת העבודה: משכורות, תלושי שכר, משרד, מחשוב וכו’. החברה הישראלית צריכה רק לאשר את העובד ואז לנהל אותו מקצועית. אז אם החברה שלכם מחפשת לעשות את קפיצת המדרגה הבאה, גם אתם מוזמנים להצטרף לעשרים חברות ישראליות שכבר מעסיקות למעלה ממאה עובדים במגוון תחומים ובהצלחה גדולה. הקליקו כאן

הערותוכנית


סיבר סיבר? סיברסיבר?? סייבר סייבר?! סייברסייבר! 🐱‍💻 סייברסייבר הוא הסכת (פודקאסט) על האקרים ומאפים 🗣️ מגישים: עידו קינן, חדר 404, נעם רותם 🔔 קולות: גלי פלזמה – NASA, המספר שחייגת איננו מחובר- This number is not available…, by kyliank (cc0), טה דה – Mike Koenig cc-by, דנה נמה – מילים ולחן נעמי שמר, ביצוע הגשש החיוור 🎹 העטיפה המוזיקלית של הפודקאסט מבוססת על הטראק Fauna vs. Killah B – Los Piratas Del Reggaeton (Futuristic Dance Squad Viaba Mashup) by Futuristic Dance Squad (רשיון cc-by) 👨‍🔧 עיצוב סאונד: עומר סנש 🔧 הופק על ידי Podcasti.co – מפיקים פודקאסטים מעולים, בשיתוף אורבן פלייס


📰 חדשות סייברסייבר: @OhCyberMyCyber 📫 כיתבו לנו אל cybercyber@podacsti.co

תגובות

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.