🛩️ הצצנו למזלטים של האמריקאים. ואז הפנטגון התקשר 🐱‍💻 סייברסייבר ע02פ10

קליק לארכיון סייברסייבר

😸 אנחנו מועמדים לפרסי הפודקאסטים של גיקטיים בשתי קטגוריות. תצביעו לנו? podcasti.co/geektime2019 או ממש פה:

👂 להאזנה ומנוי לסייברסייבר באפליקציות השונות 🔊

איזה רחפנים האמריקאים האלה: מאגר מידע של כל המזלטים המבצעיים שלהם דלף לרשת, כולל מסלולים בלייב ותמונות שהם צילמו. הפנטגון התקשר לנעםר, המאגר נסגר ואכלנו בורקסים. ככה זה כשלא מאבטחים את שרשרת האספקה.

ואפרופו לא לאבטח את שרשרת אספקה – גוף ללימוד סייברסייבר לא איבטח את שרשרת האספקה שלו, ולרשת דלפו כל התעודות שהוא מחלק, רשימה של הסיסואים שלמדו שם בשביל התעודות האלו, וסרטון הדרכה על – כן כן – בעיות אבטחה בשרשראות אספקה.

נעם רותם ועידו קינן מדברים על כך בפרק 10 של העונה השנייה של סייברסייבר.

מזלטי סייברסייבר 📸 וויקיליקס 🎨 פודקאסטי.קו
מזלטי סייברסייבר 📸 וויקיליקס 🎨 פודקאסטי.קוחסות

VPN זה חשוב, ו-ProtonVPN הוא שירות ה-VPN האהוב עלינו. אם תיכנסו לכאן, או לכתובת המקוצרת podcasti.co/vpn, על כל רכישה שלכם הבלוג והפודקאסט יקבלו כמה שקלים – דרך נחמדה להגיד לנו תודה.חסות

אחד האתגרים העומדים בפני חברות שיוצאות לפעילות בינלאומית הוא תמיכה ושירות ללקוחות בינלאומיים. ברגע שצריך מערכי שיווק ומכירות, מרכזי הדרכה, סיוע טכני או הטמעה לשוק העולמי דברים מתחילים להסתבך ומהווים חסם משמעותי לצמיחה.

הפתרון המקובל בעולם הוא מרכזי שירות בהודו, בזכות היצע של כח אדם זול מיומן מוכשר ומנוסה. לשכת המסחר הודו ישראל מפשטת את התהליך ע”י שירות של גיוס והעסקת עובדים הודים בהודו עבור חברות ישראליות, ללא הצורך בהקמת חברה מקומית.

הלשכה פועלת כמו חברת כח אדם בישראל, רק שהעובדים עובדים מהודו והלשכה דואגת לכל סביבת העבודה: משכורות, תלושי שכר, משרד, מחשוב וכו’. החברה הישראלית צריכה רק לאשר את העובד ואז לנהל אותו מקצועית. אז אם החברה שלכם מחפשת לעשות את קפיצת המדרגה הבאה, גם אתם מוזמנים להצטרף לעשרים חברות ישראליות שכבר מעסיקות למעלה ממאה עובדים במגוון תחומים ובהצלחה גדולה. הקליקו כאןמזכים

סיבר סיבר? סיברסיבר?? סייבר סייבר?! סייברסייבר! 🐱‍💻 סייברסייבר הוא הסכת (פודקאסט) על האקרים ומאפים 🗣️ מגישים: עידו קינן, חדר 404; נעם רותם, מעבדות סייברסייבר 🔔 קולות: Collateral Murder / וויקיליקס, שריפה / Washington State Petrol, פריצה לבית / ATF, רחפן / DoD, אזהרת סוללה נמוכה / Omar Alvarado, Zapsplat 🎹 🎹 העטיפה המוזיקלית של הפודקאסט מבוססת על הטראק Fauna vs. Killah B – Los Piratas Del Reggaeton (Futuristic Dance Squad Viaba Mashup) by Futuristic Dance Squad (רשיון cc-by) 💵 מוזיקת אייטיז בפרסומות: 80s by Fryc (cc-by) 👨‍🔧 עיצוב סאונד: עומר סנש 🔧 הופק על ידי Podcasti.co – מפיקים פודקאסטים מעולים, בשיתוף אורבן פלייס


📰 חדשות סייברסייבר: @OhCyberMyCyber 📫 כיתבו לנו אל cyber@podacsti.co

תגובות

תגובה אחת לפוסט “🛩️ הצצנו למזלטים של האמריקאים. ואז הפנטגון התקשר 🐱‍💻 סייברסייבר ע02פ10”

  1. ישי ורטהימר on 23 בדצמבר, 2019 10:03

    שתי הערות:
    1. הסרטון שהובא מויקיליקס, לא עוסק במלטים אלא במסוקים מאוישים. כפי שניתן לשמוע ולראות באתר של ויקיליקס. גם לא נראה לי שמשתמשים במקלעים ממלטים מהסוג המדובר.

    2. אני מביע מחאה על כך שהפודקאסט, האמור לעסוק במאפים, לא עוסק בהם באופן סביר. על מנת לאזן קצת את אי הצדק הזה, אביא פה הוראות הכנה לפחמימה הכי פשוטה שיש – לחוח תימני,.מתאים במיוחד עם חומוס וסלטים אחרים.

    3. מערבבים חצי קילו קמח עם כף שמרים יבשים, שתים וחצי כוסות מים, כפית סוכר וכך מלח. מוסיפים נוזלים עד שמתקבל מרקם של דייסה דלילה. משאירים כשעה לתפיחה. מוצאים מחבת טפלון גדולה ואיכותית, מוודאים בכל פעם שהיא קרה (מקררים מתחת לבקש כל פעם, בלי להרטיב את פני המחבת), שמים מצקת אחת של תערובת ומשטחים. מחממים על אש גבוהה עד שהעסק מתייבש ואז מסירים מהאש

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.