חברש’ך נטפליקס 📻 האחראי על האינטרנט בגלצ 18.6.2022

הקליקו לארכיון האחראי על האינטרנט

🎧 להאזנה לפינה 🔊

אח ידידותי גדול

“כדי להצליח להפוך לאימפריה שהיא היום, נטפליקס עשתה שימוש נרחב בטכנולוגיות לאיסוף מידע והניתוח שלו. בהתאם, היה עליה לעבור אבולוציה שתאפשר ללקוחותיה להמשיך לראות בה את המוכר החביב מספריית הוידיאו השכונתית, ולהאמין שמדובר בחבר טוב ולא ב’אח הגדול'”, כתבה נעמה רק במאמר “הטלוויזיה מוסרת ד”ש: המיתוג הידידותי של נטפליקס ומה ניתן ללמוד ממנו” בכתב העת “פס יצירה” של אוניברסיטת תל אביב (המאמר זמין לקריאה כאן [פדף, עמ’ 247]).

במאמר היא מספרת, ואנחנו מדברים איתה על כך בפינה, “כיצד בנתה לעצמה נטפליקס מסכה בעלת פנים אנושיות וידידותיות, תוך שימוש בכלים ייחודיים לעידן שפע המידע והרשתות החברתיות”, וכן מונה את “הצעדים שנקטה כדי ליצור קשר רגשי, אנושי ואינטימי מדומיין בין המשתמשים לבינה, וכיצד היא משכנעת את המשתמשים שלה שהם למעשה חלק ממועדון חברים כאקסלוסיבי”.

בוטים במכונית מדברים על קפה

האם בינה מלאכותית יכולה לכתוב בדיחת ג’רי סיינפלד ולבצע אותה בצורה משכנעת? פרופיל היוטיוב Speaking of AI ניסה, וזו התוצאה:

בדיחת סיינפלד שנכתבה על ידי בינה מלאכותית GPT3 ומבוצעת על ידי בינה מלאכותית דיפ-פייק

אם אתן רוצות להמשיך להפיק את הפודקאסט שלכן גם בימי הריחוק החברתי, אם אתם רוצים לנצל את הזמן הפנוי להתחיל את הפודקאסט שדחיתם עד עכשיו – דברו איתנו באימייל sales@podcasti.co או בטלפון 051-562-6638, או בקרו באתר Podcasti.co לפרטים נוספים


הפינה “האחראי על האינטרנט” משודרת מדי שבת ב-19:30~ בתוכנית “שישבת” בהגשת עידן קוולר בגלצ 🎵 אות פתיחה: ניאן קאט של daniwell, ביצוע גיטרות לניאן קאט של The GAG Quarter והשיר Never Gonna Give You Up של ריק אסטלי 😇 תודות:

תגובות

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.