שבוע הספר בביזארשת: ספרקלטת של סמואל ל. ג’קסון וריצ’רד דרייפוס

פוסט של רון ג'רבי

ביזארשת עם רון ג'רבי. קליק לארכיון המדור

זוכרים ספרקלטת, לעצלנים שבכל זאת רוצים לקרוא ספרים? לכבוד שבוע הספר ג’רבי הביא לכם שתי הקראות יצירתיות של טקסטים מפי שחקנים מוכשרים.

הראשון הוא תנאי השימוש של חנות אייטיונס, הארוכים כמו הגלות והקשים ממנה בחלקים מסוימים. כולם מדלגים על תנאי השימוש בדרך להתקנה, אז ב-CNET ביקשו מהשחקן זוכה האוסקר ריצ’רד דרייפוס להקריא אותם. אם בספרי אגדות יש דרקונים שצריך להרוג ולהציל את הנסיכה, בתנאי שימוש האויב הוא התנאים הדרקוניים שפוגעים בחופש השימוש והיצירה.

השחקן השני הוא סמואל ל. ג’קסון, שמקריא שיר ערש מספר ילדים פופולרי. כמו שירי ערש אחרים, גם בזה יש אלימות כבושה, אבל מהזן המודרני: הספר נקרא “Go the Fuck to Sleep”. ואם יש משהו שג’קסון יודע לעשות כמו מאדרפאקר, זה להגיד fuck בצורה משכנעת.

עוד ביזארשת

השבוע במדור שלי ב-ynet: דייט עם ג’וליאן אסאנג’ מוויקיליקס, רבקה בלאק חוזרת, אריה שמשחק עם האוכל ושוט-אינטרנט לגיקים שאוהבים הצלפות.

עדכונים בביזארפייסבוק: פרסומת למשחק הווידאו זלדה עם רובין ויליאמס ובתו זלדה (כן כן, על שם המשחק), רבקה בלאק – הגירסא הישראלית, איפה לא לחפש רוצח שכיר (ספוילר: בפייסבוק), וגבר שהתחזה ללסבית סורית שכותבת בלוג פלירטט עם גבר שהתחזה ללסבית אמריקאית שעורכת אתר על לסביות.

________________________
רון ג'רבי אוהב דברים מוזרים ושונא רובוטים. הוא כותב טור שבועי על ביזאר ברשת ב-ynet מחשבים. אפשר למצוא אותו גם בביזארפייסבוק, בביזארטוויטר ובביזאראימייל

תגובות

פרסום תגובה