🕵️ השב”כ בכלל יכול על הקורונה? 🐱‍💻 סייברסייבר ע02פ26

קליק לארכיון סייברסייבר

👂 להאזנה ומנוי לסייברסייבר באפליקציות השונות 🔊


חדש! הקו החם והפריך של סייברסייבר!

תגובות לפרק? דיווחים על פירצות ופריצות? מתכוני מאפים? שילחו הודעה קולית

🍕 055-2776766 🐱

(אפשר גם לשלוח תרומות בפייבוקס למספר הזה)


היום בסייברסייבר עם נעם רותם ועידו קינן: האיכון הסלולרי של השב”כ לאיתור מגעי קורונה בעייתי מבחינה דמוקרטית, ולפי בג”ץ גם מבחינה חוקית. אבל האם הוא עושה את העבודה? מדען המידע דרור גולדין מספר לנו על הניתוח שעשה ליעילות האיכון הסלולרי.

שר הבטחון נפתלי בנט במסיכת קורונה לצד הרמטכ"ל אביב כוכבי 📷 הפייסבוק של בנט
בנט במסיכת קורונה לצד הרמטכ”ל אביב כוכבי 📷 הפייסבוק של בנט

הקורונומטר, תוכנה ששר הבטחון היוצא נפתלי בנט כינה “הווייז של הקורונה”, אמורה היתה לקבל מידע עלינו מהמדינה ולתת לכל אזרח ציון הדבקה בכל זמן נתון. הקול הקורא שהמדינה פרסמה להפעלת תוכנה כזאת נתן דדליין של חודש – לא מספיק זמן בשביל להשיג את היכולות הנדרשות. אבל יש כמה חברות שכבר יש להן יכולות כאלו – ואחת מהן היא חברת הריגול האזרחי NSO. מי החברה שעומדת מאחורי הקורונומטר? בנט סירב לומר, אבל רפאלה גויכמן חשפה שמדובר באותה NSO בדיוק.

קול קורא – חמ”ל קורונה 🧻 הורדת פדף

וגם: נעם נותן מתכון למאפה. אוםנוםנום.<חסות>

VPN זה חשוב, ו-ProtonVPN הוא שירות ה-VPN האהוב עלינו בסייברסייבר. אם תיכנסו לכאן, או לכתובת המקוצרת cybercyber.co.il/vpn, על כל רכישה שלכם הבלוג והפודקאסט יקבלו כמה שקלים – דרך נחמדה להגיד לנו תודה.

<\חסות>


פחמימות לפני הכל

כפודקאסט על סייבר ומאפים, המחוייבות הראשונה שלנו היא למאזינות ולמאזינים לסייבר למאפים. באחרונה השקנו את פינת המאפים, והיא קיבלה אות משלה, שהולחן ובוצע על ידי פוציםפוצים ומוקסס על ידי עומר סנש.

פוציםפוצים יופיעו לייב-אונליין בפייסבוק וביוטיוב שלהם, 27.5.2020, 20:00, פתיחת דפדפנים 19:45. כולם.ן מוזמנות/ים.אם אתן רוצות להמשיך להפיק את הפודקאסט שלכן גם בימי המצור, אם אתם רוצים לנצל את הזמן הפנוי להתחיל את הפודקאסט שדחיתם עד עכשיו – דברו איתנו: באימייל (Go@podcasti.co), בטלפון (053-7337419) או בטופס:


מזכים

סיבר סיבר? סיברסיבר?? סייבר סייבר?! סייברסייבר! 🐱‍💻 סייברסייבר הוא הסכת (פודקאסט) על האקרים ומאפים 🗣️ מגישים: עידו קינן, חדר 404; נעם רותם, מעבדות סייברסייבר 🔔 קולות: תדרוכי שר הבטחון נפתלי בנט 25,2930.3.2020; הכתבה על NSO ב-60 Minutes; אקספוננציאלי: NBC – צ’אק טוד, ד”ר פאוצ’י, אנדרו קוומו, מואב ורדי, הצ’ייסר; אוכלים את אדי 1, 2 / מופע הקולנוע של רוקי; ראש הממשלה בנימין נתניהו מדבר על חמוצים; הדיון בבג”ץ 🎹 העטיפה המוזיקלית של הפודקאסט מבוססת על הטראק Fauna vs. Killah B – Los Piratas Del Reggaeton (Futuristic Dance Squad Viaba Mashup) by Futuristic Dance Squad (רשיון cc-by), 🥯 שיר פינת המאפים נכתב ובוצע ע”י פּוּצִיםפּוּצִים ומוקסס על ידי עומר סנש 💵 מוזיקת אייטיז בפרסומות: 80s by Fryc (cc-by) 👨‍🔧 עיצוב סאונד: עומר סנש 🔧 הופק על ידי Podcasti.co – מפיקים פודקאסטים מעולים, מעבדות סייברסייבר לאבז וחדר 404


📰 חדשות סייברסייבר: @OhCyberMyCyber 📫 כיתבו לנו אל cyber@podacsti.co 🗝️ הדליפו לנו דרך תיבת ההדלפות הסודית (כניסה עם TOR / הסבר) 📞 שילחו לנו הודעות קוליות אל הקו החם והפריך של סייברסייבר 055-2-776766 💸 תרומות בפייבוקס למספר 055-2-776766

תגובות

תגובה אחת לפוסט “🕵️ השב”כ בכלל יכול על הקורונה? 🐱‍💻 סייברסייבר ע02פ26”

  1. » סייברקורונה 🤿 אל תבנו על יישומוני מעקב המגע 🐱‍💻 סייברסייבר ע02פ26 on 23 במאי, 2020 15:04

    […] התרענו מפני מערכת מעקב שהולחמה לסקר הקורונה, פקפקנו ביעילות איכון שב”כ והדרכנו איך למנוע מהעולם לעקוב אחריכם. בעקבות כמה וכמה […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.