פיליפ איז סקסי

להלן קטע מעולה מתוך ראיון שמנכ”ל לינדן לאב נתן לניו-יורק טיימס.

פיליפ לינדן: הייתה תקופה שהיינו שולחים אנשים להשעיה במקום להעיף אותם מסקנד לייף לחלוטין. רעיון מצחיק אחד שמישהו כאן במשרד שלנו הגה הוא לכלוא אותם. (הטרול) יוכל לעשות לוגין, הוא יוכל להיכנס לסקנד לייף, אבל הוא תמיד יגיע אך ורק לשדה תירס מוזר שיש בו טרקטור ישן, וטלוויזיה אחת ששוכבת שם ומציגה ללא הרף סרטים מהפיפטיז בסגנון “היה אזרח טוב יותר”. חומר מעולה.
דייויד פוג: וזה נגמר?
פיליפ לינדן: אני מאמין שאנחנו כבר לא שולחים אנשים לשדה התירס, לא.
דייויד פוג: שיט.
פיליפ לינדן: אבל אני חושב שהוא עדיין קיים איפשהו.

ההמשך כאן.

פיליפ רוזדייל/לינדן הוא מרואיין מעולה. הוא יותר הוגה דעות ופלספן סייברפאנק מאשר יזם הייטק עם תיק השקעות עב כרס. את סקנד לייף הוא הגה בהשפעת אי אלו חומרים משבשי תודעה, בפסטיבל Burning Man המפורסם. יש לו חוש הומור קורע והוא לא שומר על דיסטאנס, גם מול כתבי מגזינים פנימיים של סקנד לייף (בטח שיש מגזינים! והדפים מתחלפים כשמקליקים עליהם! כמה מהם טובים, אתיים ורווחיים יותר מכלי התקשורת שאני עבדתי בהם).

לדעתי, הכריזמה וההומור שלו מפחיתים במידה מהותית את הביקורת כלפי לינדן לאב על אינסוף הגליצ’ים במשחק, הבעיות הטכניות, הקיצוצים בקצבאות השבועיות לשחקנים והעליה במחירי האדמות. שלא לדבר על המהלך של מעבר לקוד פתוח, שהוא מעין חיבוקי גדול לאליטה המשפיעה של סקנד לייף, המפתחים.

מן המפורסמות הוא שחבורת גרופיות הקימה קבוצת מעריצות שנקראת “פיליפ איז סקסי”, ועיון בפרופיל שלו מוכיח שהוא חבר בה מן המניין. בדיוק שמעתי שהוקמה קבוצה כזו של מעריצים גייז, ממין זכר. מעניין אם לזו הוא יצטרף.

תגובות

תגובות

Powered by Facebook Comments

תגובות

תגובה אחת לפוסט “פיליפ איז סקסי”

  1. מה איכפת on 22 ביולי, 2007 06:03

    אההה אני ממש אוהבת את הסקנד לייף ואני לא יודעת איפה למצוא אותו אבל אתם יכולים לתת לי את האתר בו אני יוכל להורחד את הסקנד לייף

פרסום תגובה