העברית המשתפרת של ההאקרים הפרו-פלסטיניים

בועז טופורובסקי, מייסד מפלגת “צבר”, החליט שהתנגדות למלחמה היא בלתי לגיטימית, ובמכתב ליו”רי אגודות הסטודנטים ברחבי הארץ ביקש להרחיק מהן פעילים שהשתתפו בהפגנות נגד צה”ל, כי מדובר ב”גורמים עוינים המהווים גיס חמישי בתוך המדינה” (בבחירות המקומיות בתל אביב הכריז אותו טופורובסקי, על דעת עצמו, שהסטודנטים תומכים ברון חולדאי לראשות עיריית תל אביב יפו תיקון: הצהרת התמיכה הגיעה מגיל גולדנברג, יו”ר אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת תל-אביב).

עכשיו מדווחת המפלגה שאתרה הושחת על ידי האקרים פרו-פלסטיניים (למעשה מדובר בהפניה של הגולשים לאתר fuck-israel.hackteach.org) (ופה צריך לסייג, כי כמו שלמדנו מערן ארדן, גם פריצה לאתר עלולה להיות שקר שנועד לגרום לאזכור מפלגה בתקשורת).

טופורובסקי טוען שהפריצה נעשתה בגלל דבריו נגד המתנגדים למלחמה – “אין לי ספק שהפעולה נעשתה בצורה מכוונת, עקב האמירות הנחרצות שלי ביומיים האחרונים נגד אותו גיס חמישי ישראלי שמתנגד לפעולות ההגנה על תושבי הדרום ומצדיק את החמאס”. ברור, האקרים פרו-פלסטיניים הכי מעורים בפוליטיקה הפנימית של ישראל, ומפגינים הבנה בנושא כמו להשחית את האתר של מפלגת חד”ש המתנגדת למלחמה.

מה שכן, ההאקרים מפגינים שליטה לא רעה בעברית. נאמר זאת כך, העברית באתר הנאצה לא מושלמת, אבל גם לא נראית כאילו נכתבה על ידי שירות התרגום האוטומטי באבלפיש:

תגובות

6 תגובות לפוסט “העברית המשתפרת של ההאקרים הפרו-פלסטיניים”

 1. שרון on 31 בדצמבר, 2008 17:39

  ראוי לציין שבמקרה של האתר של חד”ש, היה למעשה פריצה אל ההוסטינג (הישראלי) שמארח את iDov, והפלתו היתה כנראה רק בונוס אירוני שאינו מכוון נגד חד”ש ספציפית.

 2. מיליטריזם נטול חשיבה » החברים של ג‘ורג‘ on 31 בדצמבר, 2008 21:15

  […] מנדטים, כמו כולם“. (באשר למפלגת צבר, כדאי לקרוא את הפוסט המעניין הזה של עידו […]

 3. יוחאי on 1 בינואר, 2009 00:22

  משיטות קצר באתר שלהם נראה שזה המצב גם עכשיו, יש שם כתובות IP של הוסטינג עם רשימות של האתרים שיושבים שם.

 4. יוני בראל on 1 בינואר, 2009 01:00

  [quote]אותו גיס חמישי ישראלי שמתנגד לפעולות ההגנה על תושבי הדרום ומצדיק את החמאס[/quote]

  כי כמובן שפעולת ההגנה מתרחשת _לפני_ אותו ארוע שהיא היתה אמורה להגן מפניו.

  http://www.youtube.com/watch?v=AxY9oWBYL5U&feature=related

 5. יוני בראל on 1 בינואר, 2009 01:01

  טוב, הגנה לא תתרחש אחרי, אבל היא אמורה להיות במקום.

 6. האקרים טורקים, גאווה לאומית, גלעד שליט וצילום מסך | חדר 404 • הבלוג של עידו קינן on 27 ביוני, 2010 15:53

  […] מעמיקה של השוק הישראלי לגורי האקרים טורקים והאשמתם בבחירה פוליטית קפדנית של האתרים שהם פורצים, אי כניעה לטרור שבהצטרפות לצעדת גלעד שליט בזמן שהאתר […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.