“אני לא יודע למה קיבלתי צל”ש, בסך הכל רציתי לחזור הביתה בשלוש לשנ”ץ”

הודעה לעיתונות מערוץ 1:

1- 0 לטכנאי הסאונד של הערוץ הראשון

הערוץ הראשון מנצח את הווזלות

טכנאי הסאונד של הערוץ הראשון הצליחו להתגבר על 80% מרעשי הווזלות במגרשים

עם פתיחת משחקי המונדיאל נתקלו כל גופי השידור בעולם בתופעת הווזלות אשר גרמה להפרעות בסאונד של השידורים המועברים ממגרשי הכדורגל בדרום אפריקה.

ההפרעות נגרמו משתי סיבות עיקריות : הראשונה,הפרעת הווזלות לקווי השידור של השדרים בעמדות השידור והשנייה הפרעה במערכות הסאונד המגיעות בלווין עם התמונה.

טכנאי הסאונד של הערוץ הראשון, בראשות מנהל מחלקת הסאונד, סעדיה קרואני, הצליחו במהלך המשחקים הראשונים להפחית באופן משמעותי את רעש הווזלות שהגיעו מהשדרים. בנוסף לשיפור משמעותי זה, ובשיתוף פעולה עם חברת WavesAudio , אשר פיתחה תוכנה בתיאום עם מחלקת הסאונד של הערוץ הראשון, ניתן פתרון נוסף להפחתה של רעש הוווזלות המגיע משידורי הלוויין, אשר ייושם החל ממחר.

במסגרת שיפורים אלו, הצליחו בערוץ הראשון להפחית משמעותית את רעשי הווזלות המגיעים מהלווין, ובזכות כך יהנה ציבור הצופים בארץ הן מהאווירה המיוחדת המאפיינת את המגרשים בדרום אפריקה, אך גם יצליח לשמוע את המגישים והפרשנים, שריקות השופטים, רעשי קהל האוהדים מהיציע ואפילו את הדף בעיטות הכדור.

משה מושקוביץ, מנהל ההנדסה של הערוץ הראשון : ” חטיבת ההנדסה של הערוץ הראשון תמשיך לשפר את איכות הקול מהמשחקים על מנת להעניק חווית צפייה מהמתקדמות בעולם”.

סעדיה קרואני, מנהל מחלקת הסאונד בערוץ הראשון: “אנו נמשיך בשיתוף הפעולה עם חברת WavesAudio, על מנת להוסיף ולשפר במידת האפשר את הסאונד מהאצטדיונים, אך נדגיש כי אין דרך להשתיק באופן מוחלט את רעשי הוווזלות.

הערוץ הראשון ממשיך לפעול להשבחת השידור הלוויני על ידי שיפורים במערכת ומודה לקהל הצופים בישראל שבוחר מדי יום להיות שותף לחוויה הספורטיבית.

תגובות

תגובות

Powered by Facebook Comments

תגובות

6 תגובות לפוסט ““אני לא יודע למה קיבלתי צל”ש, בסך הכל רציתי לחזור הביתה בשלוש לשנ”ץ””

 1. יובל on 15 ביוני, 2010 22:28

  אני לא מבין… עכשיו אתה פשוט מפרסם קומוניקטים כלשונם, וזהו?

 2. עידו קינן on 15 ביוני, 2010 22:30

  רק כשהם ממש מצחיקים אותי

 3. דורצח on 15 ביוני, 2010 23:32

  מצחיק, בדיוק רציתי לשלוח לך את זה

 4. תום on 16 ביוני, 2010 12:29

  מה מצחיק אותך? הרעיון שהם מבטלים את הרעש של הווזלות או העובדה שהם הוציאו קומוניקט על פריצה טכנולוגית שסה”כ דורשת חיפוש קטן בגוגל ו-VLC?

 5. גרבולון on 16 ביוני, 2010 14:10
 6. שרה on 17 ביוני, 2010 14:10

  עידו , אני לא הבנתי למה זה הצחיק אותך …

פרסום תגובה