לסד על לסד: כתב gvr כותב על הסם תחת השפעת הסם

פוסט של גלעד גלזר


אני חושב שאסיד הוא הסם הכי מעניין שהאדם משתמש בו. באופן לא מפתיע, זה לא סם שמצאנו, אלא סם שנוצר במעבדה — גם אם הכוונה הייתה לא לייצר את החומר הפסיכדלי המעולה הזה, אלא דבק ליתושים או משהו. כל מי שמספר לכם שטויות על איך הסמים הכי טובים זה בטבע — תנו לו קצת אסיד, שישתוק. לקחתי בול — נו, ככה עושים אסיד היום בנוער — לפני חצי שעה, ומניסיוני זה צריך להשפיע בערך עכשיו. רציתי לתזמן את זה ככה שהכתיבה תתחיל כשההשפעה רק מבצבצת במוח, ואחרי זה כחול. דרך אגב, אני לא יודע אם אתם מכירים את Erowid, אולי האתר הכי טוב ברשת למי שמתעניין באמת בסמים ובהשפעות שלהם, מנקודת מבט צרכנית ולא של שני גמדים עם משטה ענקית, בגלל זה אמרתי לה, אז הנה לינק לדף שלהם שעוסק בהשפעות הלסד.

לסד הוא סם ספיחואקטיבי וזה אומר בעירק תיוזה תושבשמ תואיצמ. לא כל אחד מצליח חפצים עם זה. להרבה אנשים זה פשוט –(ם מדי. הייתי פה בית שימוש הקטלניות שלזה היא אפסית כן? כי יש השפעה שולית פוחתת והקטלניות של הסם, שנמדדת במה שמכונה LD50, נמוכה מדי. אבל אתה יכול להשתגע, אתה יכול גם לעשות דברים שיגרמו לך נזק או לכל הפחות בושה ציבורית.

יו תראה

יו איזה כוסית היא. יו איזה כוסית היא. תשמע לי ואל תאכל את זה כאילו אתה יכול לאכול את זהאתה יכול להקיף את השיניים שלך סביב זה נדמה לי שזה ייכנס אם זה לא ייכנס, אל 66 פחות מעשרים. לא ככה: 20 ורד כחול או ורד אזולאי?

כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול fjuk כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול אני באמן לא יודע אם יבינו את זה אחר כך או אני אני אבין את זה אבל הכל כל כך צלול בכחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול כחול!

כחול.

—+ 11.70 טובוס. +—->

____________________
היה זה פוסט של גלעד גלזר, שהתפרסם במקור באתר gvr. עוד ב-gvr:
גבר: דון דרייפר חוזר
למה אתה ואני עניים
סרטי בנות: מתי צריך למתוח את הגבול
gvr בטוויטרgvr בפייסבוקgvr באינטרנטים

תגובות

תגובות

Powered by Facebook Comments

תגובות

9 תגובות לפוסט “לסד על לסד: כתב gvr כותב על הסם תחת השפעת הסם”

 1. מנחם on 1 באוגוסט, 2010 17:38

  מ.ש.ל

 2. הופ on 1 באוגוסט, 2010 18:09

  ענק.
  (אגב, אני הייתי הולך על 20 ורד כחול. אבל רק אם אתה יכול להקיף את השיניים שלך סביב זה).

 3. מנטאט on 1 באוגוסט, 2010 20:12

  אולי די עם הפוסטים המיותרים מGVR? אם הייתי רוצה לקרוא חיקוי בלייזר דהוי הייתי נכנס לבלייזר, עידוק! הפוסט הזה, והקודם על השווארמה הם בושה לאכסנייה

 4. משה on 1 באוגוסט, 2010 22:06

  מנטאט, אם אתה רוצה לקרוא חיקוי בלייזר דהוי ואתה נכנס לבלייזר, אתה קורא מקור נוצץ.

 5. זה מצחיק on 1 באוגוסט, 2010 22:29

  אבל חלק מהפוסטים\כתבות של גבר באמת על הפנים ובזה אני מסכים עם מנטאט.

 6. דורה on 2 באוגוסט, 2010 10:56

  מסכימה עם מנטאט דווקא (בהנחה שהוא התכוון לזה ולא התבלבל) — בלייזר איבד את זה די מזמן, ועומד היום בשורה אחת עם החקיינים הדהויים של מה שהוא היה פעם.

 7. מנטאט on 3 באוגוסט, 2010 13:11

  דורה – קלעת בול… דיי לGVR!

 8. אסף on 4 באוגוסט, 2010 13:25

  מעולה!

 9. nueh on 6 באוגוסט, 2010 23:06

  באתי בגלל בזק, נשארתי בגלל הפוסטים המעולים (והמצחיקים!)

פרסום תגובה