קנו עירומה מהחלל! עכשיו ללא פיקסול!

אודי סייס, "גבר"

[אם אתם נפגעים מצילומי עירום בלתי מפוקסלים, זה הזמן ללכת לטפל בזה. כל השאר יכולים להמשיך לפוסט אחרי הקיפול]

יש כאן שני סיפורים, האמת. הסיפור הראשון עוסק בדדה לינד, מיס אוגוסט 1969 בפלייבוי, וכוכבת חודש נובמבר של אותה שנה בלוח השנה של פלייבוי. כמו שוודאי ראית בסרטו המחורבן של רון הווארד, “אפולו 13″, התמונה ההיא (זאת מהלוח שנה) נלקחה לירח עם אנשי אפולו 12 (מבלבל, מה?). באופן שבוודאי יעניין מישהו, התמונה לא נלקחה על ידי האסטרונאוטים אלא הוגנבה לשם. זהו.

עכשיו התמונה עומדת למכירה פומבית אצל RR Auction. הייתי יכול לברר לכם מי אלו אבל הייתי עסוק בלמצוא תמונות של עירומות. זהו. רוצים לקנות? כמה עשרות אלפי דולרים ויש לכם עירומה מהחלל. אה, והתמונה חתומה.

הנה התמונה עצמה, כפי שהופיעה באתר של ר.ר. אוקשן. עכשיו, כמו שאתם ודאי רואים, יש לנו בעיה. מישהו – ואני לא יכול להדגיש את זה מספיק, למרות שאני אנסה – פיקסל לדדה את החזה!

הבעיה מחריפה כשכתבי הפורנו של GVR, זאת אומרת אני, מחפשים תמונה בלתי מפוקסלת של הילדה ומעלים בידם פיקסל. הנה חיפוש התמונות של גוגל ל-apollo 12 nude. אין כלום. dede lind november 69. מפוקסל. dede lind moon photo nude. והנה dede lind goddamn no pixels please.

אתם מבינים מה קרה כאן, כן? בית המכירות הוציא תמונה מפוקסלת (עם הערה מנומסת: “הפיקסול לצרכי פירסום; התמונה המקורית לא ניזוקה” או משהו כזה), כל כלי התקשורת עצלנים ולא טרחו למצוא תמונה אחת עם פיטמה, והרשת מלאה פיקסלים.

מסקנה

מזלך שיש לך אותי. התמונה הזו נלקחה מתוך הדף הזה, המאפשר לך לקנות את לוח השנה המלא. לוח השנה לא ביקר בחלל, אבל יש שם עוד 11 תמונות, בין השאר של בריט פרידרקסן (דצמבר) וקוני קרסקי (ינואר), שהייתה גם הפליימייט השנתית. עכשיו תגיד תודה, אודי:

_____________________
אודי סייס מסקר בחורות עירומות מאז 2006. הפוסט התפרסם במקור באתר "גבר"

תגובות

תגובות

Powered by Facebook Comments

תגובות

2 תגובות לפוסט “קנו עירומה מהחלל! עכשיו ללא פיקסול!”

  1. פחדן אנונימי on 12 בינואר, 2011 00:14

    וואו, איזה קווי שיזוף. הזמנים השתנו.

  2. יובל on 12 בינואר, 2011 01:01

    לא הוגים את השם הזה “דידי”?
    (לא יודע. חיפשתי קלוֹת, לא מצאתי)

פרסום תגובה