למכירה: לילה עם שי פרנס

לפני מספר שבועות הצעתי למכירה פומבית ארוחת צהריים איתי, כשהכסף הנתרם הולך לעמותת נגישות ישראל. מי שעוד לא עשה זאת מוזמן להעלות הצעה (ההצעה הגבוהה ביותר היא של דן13, ועומדת על 550 שקל; נותר עוד שבוע עד לסגירת המכירה). מי שנשאר לו עודף יכול לנסות לרכוש לילה עם שי פרנס:

גם אני, כמו עידוק, ידוע באלטרואיסטי, ולכן אם אנשים מוכנים לשלם עבור ארוחה עם אדם ששווה כמה אלפים בשקלים, אני לא רואה שום סיבה שהם לא יסכימו לשלם עבור לילה מענג (כן, בדיוק מה שאתם חושבים) עם סטודנט ועיתונאי צעיר הגר בפריפריה (פאקינג שדרות לא פריפריה דה לוקס!)

סטודנט ועיתונאי צעיר

למה זה טוב? קודם כל, זה לצדקה. ההכנסות מארוחת הצהריים ייתרמו כאמור לסטודנט עני וצעיר הגר בפריפריה. שנית, לילה איתי זה מענג, יש ממליצות שניסו את זה כבר. טוב, לא *רק* ממליצות, גם לפחות יד אחת וכמה אתרים ברשת. נוכל לקשקש על אינטרנט, עיתונות, פוליטיקה, אמנות, כתיבה, שגיאות כתיב ובעצם כל מה שאתם חושבים שאני יכול לעזור לכם בו – ייעוצית או סתם בשביל הכיף.

העלו את הצעותיכם בטוקבקים. ההצעה הגבוהה ביותר שתעלה עד ה-30 באוגוסט תזכה את מציעהּ בלילה איתי, והיא\הוא ת\יוכל להביא עמה\ו עד שלושה אנשים נוספים. אתם תורמים את הכסף, אני לא.

תגובות

5 תגובות לפוסט “למכירה: לילה עם שי פרנס”

 1. עבגד יבאור on 25 ביולי, 2011 13:53

  בנאדם, זה פאתטי.

 2. נועה דיקרמן on 25 ביולי, 2011 18:16

  מציעה חודש שלם איתי למרבה במחיר תמורת שכ”ד ואוכל (ההצעה הגבוהה תיבחר ע”פ שקלול של מיקום ומ”ר). מביאה איתי שני חתולים.

  אני בת 26, עורכת דין צעירה ויזמת בתחום הקניות באינטרנט. ליד שלי יש להגיד עליי רק שבחים. אשמח להחליף חומר על הניו קידס און דה בלוק ובעיקר על ג’ורדן נייט.

 3. עידוק on 25 ביולי, 2011 20:05

  ההשתתפות אסורה על חדר 404 ובני משפחותיהם?

 4. שי on 25 ביולי, 2011 21:53

  עבגד- שכחת את ההומור בהפגנה כנראה.
  נועה- את גונבת רעיונות! אני לעומת זאת מקורי לחלוטין
  עידוק- רק לך אסורה ההשתפות, אתה פשוט לא הטייפ שלי. שאר הקיננ’ס – אני זורם בכיף.

 5. ולריה on 19 בינואר, 2012 16:35

  מה הייתי נותנת בשביל חודש אתך שי :)

פרסום תגובה