איך עושים בדיקה בטחונית למצלמה בנתב”ג? מצלמים את התחת

אנשי הבטחון בנתב”ג בדקו את המצלמה של יוליה בורוליובה, צלמת מרוסיה שביקרה בארץ, ואילצו אותה להשאירה אצלם לבדיקה נוספת. בורוליובה הספיקה לשלוף את כרטיס הזכרון, וגילתה שבזמן שהיא חיכתה, המאבטחים השתעשעו וצילמו את עצמם להנאתם. רשות שדות התעופה הבטיחה להתנצל ולבדוק את הנושא.
הסיפור המלא ב-ynet מחשבים >>
הסיפור באנגלית, מוזמנים להפיץ >>
הסיפור ב-ynet באנגלית >>

תגובות

4 תגובות לפוסט “איך עושים בדיקה בטחונית למצלמה בנתב”ג? מצלמים את התחת”

 1. שמוליק on 28 ביולי, 2011 19:48

  דבר אחד אני לא מבין מהדיווח בטמקא: מה הקטע לפקסל את התמונות של המצולמים אם בסיפור המלא בפייסבוק (שאליו נותנים לינק מטמקא), מראים את המצולמים בלי פיקסול?

  מה ההיסטריה הזו?

 2. שי on 29 ביולי, 2011 11:42

  אמממ.. אם היא הצליחה לשלוף את הכרטיס אז איך המאבטחים צילמו?

 3. אלון בעולם on 29 ביולי, 2011 17:06

  זוגתי שתחייה היא פובליציסטית מקומית (סופיה, בולגריה) באתר חדשות פופולרי בסדר גודל של למהנט. בהמלצתי תירגמה את הסיפור ההזוי הזה מהפוסט באנגלית ומהפייסבוק ברוסית לעיתונות המקומית לתפארת מדינת ישראל.
  http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3997571
  גם תיבלה את הסיפור בידע אישי ותיאור תלאותינו הפרטיות עם מאבטחים שבהם אנחנו נתקלים בכל פעם שאנחנו טסים לארץ או בחזרה, וההתנהגות המזעזעת שלהם באופן כללי.

 4. המפצח on 29 ביולי, 2011 18:11

  אכן סיפור מהתחת, אבל יש גם נקודת אור:
  תענוג לדעת שאימפריית “ידיעות אחרונות” שילמה פעמיים על הידיעה המרעישה הזו – פעם אחת לעידו קינן (שפרסם אותה אתמול בטמקא-מחשבים), ופעם שנייה לצמד הכתבים אילאיל בן צור-לרון ומאיר תורג’מן שפירסמו אותה היום (29.7.11)בעמוד האחורי של ידיעות אחרונות, תחת הכותרת “פוטו פדיחה”.

פרסום תגובה