‫”אמא, אפשר שקל? אני רוצה לשחק במשחק וידאו הזה שהוא בעצם פרומו לסרט של דיסני בכיכובו של רשע ממשחק וידאו”‬

פוסט של שי רינגל


קצת לא ייאמן מה שקורה למחלקת האנימציה של דיסני מאז שג’ון לסטר, האיש שהמציא את פיקסאר, השתלט עליה. אחד הסרטים המתוכננים לשנה בפיקסאר הוא סרט אנימציה שמבוסס על משחק ארקייד 8-ביט שאינו קיים. והמוזרות לא מסתיימת כאן.

Wreck-it Ralph הוא לא הגיבור של משחק המחשב, אלא הנבל שלו. הוא מבלה את יומו בלהרוס בניינים ולצפות בגיבור, שדומה באופן מחשיד למריו, בא, מתקן את שנהרס ומקבל את כל התהילה. אחרי שנים של לשחק את הנבל במשחק מחשב, לראלף מתחיל להימאס, והוא נודד למשחקי ארקייד אחרים במטרה למצוא את מקומו בעולם כגיבור. טוב, האמת שזה כן נשמע עכשיו כמו סרט דיסני כשחושבים על זה.

ג’ון סי ריילי האדיר ידבב את ראלף, ג’יין לינץ’ ושרה  סילברמן ידבבו גיבורים ממשחקי ארקייד אחרים, ואפשר יהיה לצפות להופעות אורח נוספות של כמה מגיבורי משחקי המחשב הגדולים בכל הזמנים, כמו קופה ממריו או הרוחות מפקמן, שאולי ינסו להביא פיסה מנפשו של הנבל במשחקי המחשב.

על כל הכיף הזה יפקח ריץ’ מור, במאי אנימציה שעד היום התעסק בטלוויזיה (פיוצ’רמה) ועכשיו מקבל את ההזדמנות על המסך הגדול. בארצות הברית יצא הסרט בנובמבר הקרוב. עדיין לא ברור מה יהיה סגנון האנימציה של הסרט, אבל ממה שאפשר לראות עכשיו, אפשר ורצוי ללקק את האצבעות.

תגובות

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.