מה יותר גרוע מרב שמתבדח בחופה? מוהל שמצייץ בטוויטר על ה”מיקרו פינס” של הילד

לפני ימים ספורים החל להתעדכן בטוויטר חשבון חדש, “הרב אבי זרקי” שמו ו-@moel_zarki יוזרו. העדכונים הספורים בפרופיל מעוררים תמיהה: האם מדובר במוהל אמיתי או בחשבון פארודי?

בעיות טכנו-עדתיות העומדות בפני מוהל:

אם תמיד שאלתם את עצמכם איך קוראים לזה בעגה המקצועית:

יש רב-סלב בשם אבי זרקי, שבין שאר עיסוקיו הוא גם מוהל. זרקי אישר לחדר 404 שהוא עומד מאחורי הטוויטר, אך מסיבות אישיות לא היה פנוי לשיחה בנושא מידת האתיקה שבפרסום הציוץ האחרון. תגובתו תתפרסם כאן כשתגיע.

[עדכון 15:40] הרב אבי זרקי מגיב: “קודם כל, היום עשיתי ארבע בריתות. במצטבר, היו שם בסביבות 1500 איש. לא ציינתי מקום של הברית, שם הילד, שם ההורים, מי היה הסנדק, משקל של הילד, מוצא עדתי. אני שומר בקנאות על הפרטיות של הלקוחות שלי. אף אדם מהכמות העצומה של האנשים לא יכול לדעת את מידת הפין של הילד. כשאני עושה ברית מילה, ואתה יכול לראות את זה בסרטונים באתר שלי, היא מתבצעת בשלוש שניות – אין דבר כזה בכל העולם – ואנשים לא מספיקים לראות בכלל. זאת אומרת שאף אחד מהקרואים לא יכול לדעת, להבין, שום דבר. אני פשוט רוצה להביא לבלוג שלי גישה חדשנית שאמרת שאם יש דברים שהם יוצאי דופן, יש ליידע את הציבור על כך, ולנצל את כל הטכנוטלוגיה שעומדת לרשותנו היום. אני חושב שההלכה והטכנולוגיה הולכות יד ביד. אני רואה את זה דווקא בחיוב. מה גם שיש לי בית ספר למוהלים. כמו פרופ’ באוניברסיטה שנותן הרצאה ומראה דוגמאות, למשל רופא שיראה תמונות של מפרקים שבורים, אף אחד לא יגיד לו שהוא פוגע בפרטיות, כי אי אפשר לזהות – ככה צריך להביא לידיעת אלה שיכנסו לטוויטר הזה – ביניהם גם תלמידים שלי – מידע כזה. ואני חושב שרק טוב יצא מזה”.

אתה רואה בטוויטר שלך כלי חינוכי או בידורי?
“הוא כלי חינוכי ממדרגה ראשונה. אני רואה בכל האינטרנט כלי חינוכי. לדעתי אין דבר שלילי בעולם – זה רק לאן אתה מנתב אותו. עצלות, תכונה שלילית, יכולה להיות חיובית, למשל אם אתה חמום מוח ואתה משתמש בעצלות כדי להרגיע את עצמך ולא להגיב מהר. גם אינטרנט, אם תכניס לתוכו תכנים טובים, אתה הופך אותו לכלי חינוכי”.

__________________
תודה, רות שפירא.

חדשות 2 במקו עושים כבוד

תגובות

3 תגובות לפוסט “מה יותר גרוע מרב שמתבדח בחופה? מוהל שמצייץ בטוויטר על ה”מיקרו פינס” של הילד”

  1. אנה on 17 באפריל, 2012 18:02

    די אכזרי מצדו לקצץ במיקרו פיניס.

  2. המוהל הרב אבי זרקי: “היום עשיתי ארבע בריתות” או “הרב לא מקבל כמה בריתות ביום”? | חדר 404 on 18 באפריל, 2012 00:42

    […] את המוהל המצייץ, הרב אבי “מיקרו-פינס” זרקי, על הציוץ שלו שפוגע בפרטיות הילד שהוא מל, הוא אמר לי: […]

  3. כולם מדברים על המוהל המצייץ. אף-אחד לא מדבר על זה שבישראל עדיין גוזרים לתינוקות את הזין | כביריזם on 18 באפריל, 2012 14:28

    […] איזה מיקרו-פינס שיצא לו לגזור. עידוק עלה על זה, פרסם פוסט מזועזע/מבודח ותגעוש הרשת 40 שנה. כמעט כל מי שכתב על האירוע מיהר […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.