מפלגת העבודה ממשיכה להספים לקראת הפריימריז | שישבת עם אסף ליברמן

הסיפור בפינה “האחראי על האינטרנט”, המשודרת מדי שבת ב-19:30 בתוכנית שישבת עם אסף ליברמן בגל”צ:

יו”ר מפלגת העבודה שלי יחימוביץ’ ביקשה מהמועמדים לפריימריז להקפיא את הקמפיינים שלהם בזמן מבצע “עמוד ענן”. ביום רביעי ב-21:00 נכנסה לתוקף הפסקת האש שסיימה את מבצע “עמוד ענן”. ברבע לעשר למחרת כבר שלח המתמודד ד”ר אבנר בן-זקן סמספאם, והוא לא היחיד.

בשבועות האחרונים הפציצו המתמודדים את חברי המפלגה בספאם. בעקבות פניית הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע, ואחרי תלונות רבות של חברי מפלגה, אסרה ועדת הבחירות של המפלגה על המועמדים לשלוח אימיילים ישירות לחברי המפלגה (אלא אם קיבלו את הסכמתם המפורשת), ודרשה שהאימיילים יישלחו במרוכז באמצעות המפלגה. לא שזה עזר – בנימין בן אליעזר, למשל, הספים השבוע חברים במפלגה (וגם אנשים שמעולם לא היו חברים במפלגה או חברים שלו, כמוני).

בכל מקרה, המטרדים הקשים יותר – שיחות מוקלטות, שיחות אנושיות וסמסים – לא הוסדרו על ידי המפלגה, והם ממשיכים להטריד. חברת המפלגה אפרת בן-צור מעידה שקיבלה השבוע 11 סמסים ממועמדים – שישה מהם ביום חמישי, ומתוך השישה, חמישה בטווח של שלוש שעות. הודעה אחת היתה ארוכה במיוחד, וכללה קורות חיים שלמים ומפורטים של מועמד בטחוניסט; אחרת הגיעה מיו”ר המפלגה שלי יחימוביץ’, שביקשה לקדם את אחת המועמדות.

שניים מהמועמדים צפצפו על הוראתה של יחימוביץ’ ושלחו הודעות לפני הפסקת האש. ליאת שוחט סימסה ביום שלישי: “חברי בעבודה, כולנו מחזקים את צה”ל ומתפללים לשלום החיילים”; איציק שמולי, שיחימוביץ’ מקדמת, סימס ביום ראשון: “בצו 8 נקראתי למילואים. מתנצל שמבטל אירועים ופגישות. רק טוב! איציק שמולי”.

תגובות

תגובה אחת לפוסט “מפלגת העבודה ממשיכה להספים לקראת הפריימריז | שישבת עם אסף ליברמן”

  1. מפלגת העבודה רוצה להסביר שספאם הוא לא סיבה להימנע מהצבעה; שולחת את ההסבר בספאם | חדר 404 on 30 בנובמבר, 2012 02:11

    […] הפרקים הקודמים: הפריימריסטים של מפלגת העבודה מפגיזים בספאם; ממשיכים להפגיז בספאם […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.