אוקיי, קיופיד, למד אותי איך להיות פופולרי/ת // שישבת עם עידן קוולר

הסיפורים היום בפינה “האחראי על האינטרנט”, המשודרת מדי שבת ב-19:30 בתוכנית שישבת עם עידן קוולר בגל”צ:

* הרשת החברתית הישראלית “מקושרים” עומדת בפני סגירה. בוואלה אומרים, לפי דיווח של גלובס, כי “בשנה האחרונה הטראפיק צנח ואין כדאיות כלכלית להמשיך ולהחזיק את ‘מקושרים’ באוויר”.

אחד המייסדים, שחר בר דוד, כתב (בפייסבוק, כמובן):

לפני יומיים קיבלתי הודעה על כך ש״מקושרים״, האתר אותו הקמתי בזמן שהייתי חייל בן 20 יחד עם 2 שותפי, ויקי גלאם וגיא כהן עומד להסגר לצמיתות. מבחינתי מדובר בסיומה של תקופה, למרות שרשמית מכרנו את האתר ל״וואלה״ כבר לפני 4 שנים וגם את תפקידי סיימתי אי שם עדיין יש לי מקום גדול בלב לבייבי הזה ככה שהצביטה בהחלט הורגשה…

אני גאה ב״מקושרים״, על האופן שגדל, התפתח, על כך שהגביר את התקשורת החברתית בין אנשים, שגרם לחיבורים בכל התחומים מחברויות,ביזנס, זוגיות ועוד. עד היום בלא מעט מקומות שאני הולך ניגשים אלי אנשים ומודים על זה שהכירו באתר ואף הגיעו מתחת לחופה. לא משהו שהוא טרוויאלי מבחינתי ותמיד מעלה חיוך ומציף את כל הזכרונות מהתקופה המדהימה שהיתה.

שמח שהייתה לי ההזדמנות להיות חלק מההיסטוריה של האינטרנט הישראלי ובעיקר לגרום לאנשים להיות חברותיים יותר, לתת במה לאנשים לבטא את עצמם (שחר תעלה אותי לראשי) אבל בעיקר לחייך…

* ניו יורק מגזין ראיין ארבעה מהחברים הניו יורקרים היותר פופולריים באתר ההכרויות אוקייקיופיד, וביקש מהם עצות לפרופיל מוצלח. הכתבה מפברואר חזרה לרדאר בעקבות מאמר של אחת מהמרואיינות ב-XOJane.

תגובות

פרסום תגובה