שלומי שבן גילה בפייסבוק שההופעה שלו יקרה מדי

189 עד 219 שקלים לכרטיס להופעה של שלומי שבן נשמע קצת מוגזם. אפרת בן צור כתבה על כך בפייסבוקה:

היא תייגה את הדף הרשמי של שבן, והוא הגיב לה מהדף הפרטי שלו וניסה להצדיק את המחיר:

הי אפרת. מה העניינים?
אני אנסה לעשות מעט סדר בדברים. הופעות הבכורה (בהיכל התרבות ,בירושלים ובשוני) הן הופעות מיוחדות. הן כוללות להקה של עשרה נגנים, וידאו ארט מושקע, במה שנבנית מיוחד בכל אולם,אורחים מיוחדים (שלא מופיעים בפרסום) ועוד הרבה פרטים הפקתיים משעממים, אך יקרים ומשמעותיים. מבלי להיכנס עמוק מידי למספרים, המחירים הללו הם המינימום ההכרחי כדי ״לכסות״ את ההשקעה הגדולה וכדי לנסות ולייצר חוויה באמת מיוחדת. מעבר לזה , המחירים שציינת הם לא נכונים (כנראה נפלה טעות באתר, אני בודק את זה) המושבים הרחוקים נמכרים ב99₪ והיקרים ב189₪. זאפה, אגב מתפקדים כמשרד כרטיסים ולא קשורים באופן ישיר לתמחור. אחרי ההופעות האלו אנחנו נעבור להופעות במועדונים שיותאמו למקום וימכרו במחיר הרבה יותר נוח למשתמש. אני ממש מקווה לראות אותך באחת מהן:) תודה לך.
מקווה שהדברים מבהירים מעט את הסיטואציה..
שלומי.

כעת כתוב באתר: “מחיר כרטיס: 189-219 ₪ / מחיר מיוחד: 129-159 ₪”.

בן צור הודתה לשבן על העידכון אבל הבהירה שהבעיה עדיין לא נפתרה:

בכל מקרה, אני חושבת שגם זה מחיר יחסית גבוה, ולא כל אחת יכולה להרשות לעצמה מחיר כזה להופעה אחת. זה משמח לשמוע שיהיו הופעות במחיר נוח יותר (ואכן בעבר היו הרבה הופעות במחיר נגיש והרבנו להגיע אליהן).
דבר אחרון, אולי במקרה הזה התמחור לא קשור ישירות לזאפה, אבל מצד שני אני לא יודעת מה ההסכם שלך/ של המשרד שלך איתם, וכמה הם גובים מכם לעומת אולמות ו/או הפקות אחרות. אני עדיין חושבת שיש קשר מסוים בינהם לבין המחיר, כי עוד לא ראיתי שם הופעה במחיר שפוי, ומאז שיש זאפה בירושלים, שלוקחים נתח נכבד מההופעות בעיר, אני מוצאת שאני פחות הולכת להופעות בעיר. זה פשוט לא אפשרי לעמוד בזה. מצד שני, גם לתלביב זה לא נוח להגיע בכל פעם. בתור צרכנית “כבדה” של מוזיקה והופעות, זה באמת מבאס ומצמצם את טווח האפשרויות.
אז אני לא יודעת אם יש לך באופן אישי מה לעשות עם המידע הזה, אבל אם אמנים ידרשו מחיר הוגן מהמקום הזה, או לחלופין לא יסכימו בעצמם לשלם להם כל כך הרבה, זה עשוי לעזור לעוד אנשים להגיע להופעות.
יש בעיר אלטרטיבות (למשל ה Avram Bar עם ההופעות היותר אינטימיות) אבל לא כל האמנים מגיעים לשם.

ההופעה של שלומי שבן בזאפה ירושלים

• עוד בחדר 404 מוזיקה: גולשת התבדחה על מותו של אפרים שמיר לפני איחוד כוורת, והוא הגיב

תגובות

פרסום תגובה