למה משמח אותי ששישה פופאפים של אייפורקס קפצו עלי מאתר גלובס

פופ-אפים. מקור: וויקיפדיה

אני גולש בזמן האחרון בדפדפן חדש שלא נגעתי בהגדרותיו ולא התקנתי עליו תוספים, ולכן נחשף לכל הזוועות שבדרך כלל נחסכות ממני – סרטונים באוטופליי, פלאש ופרסומות בפופאפים. לפני כמה ימים הצעתי ליידע את המפרסמים בשיטת הפרסום המטרידה הזאת שהם מבזבזים את כספם, באמצעות בזבוז כספם על ידי מילוי טפסי ההצטרפות שמופיעים בפופאפים בהערות נגד פרסום בפופאפים. זאת מתוך הנחה שהם משלמים לאתר שבו פרסמו על כל ליד, כלומר כל לקוח פוטנציאלי שמילא את הטופס.

לא ציפיתי שזה ישפיע מיד או בכלל, אבל בטח שלא ציפיתי שזה יעשה את הפעולה ההפוכה ויגביר את מבול הפופאפים. זמן לא רב אחרי שמילאתי טופס של הפופאפיסט המתמיד iForex בתלונות על פופאפים, נכנסתי לאתר גלובס, שממנו קפצו עלי שלושה פופאפים, שלושתם של אייפורקס. סגרתי את שלושת החלונות וניסיתי להמשיך בחיי. מאוחר יותר נכנסתי לכתבה נוספת בגלובס, והפעם קפצו עלי שישה פופאפים – כולם של אייפורקס.

שישה פופאפים של אייפורקס שקפצו מאתר גלובס

הבשורה הטובה היא שאייפורקס/גלובס כנראה לא יודעים לעקוב אחרי הגולשים או להשתמש במידע שנאסף ממעקב כזה, ולכן לא זיהו שכבר נחשפתי למפרסם הזה ואפילו ביצעתי איתו אינטראקציה. הבשורה העוד יותר טובה היא שכשאני עובד עם דפדפן משופצר, חוסם הפופאפים עובד ברוב המקרים, מה שהופך את ששת הפופאפים שניסו להקריס לי את הדפדפן היום לבעיה של אייפורקס ושל גלובס, שלפחות אחד מהם מפסיד מזה כסף.

תגובות

2 תגובות לפוסט “למה משמח אותי ששישה פופאפים של אייפורקס קפצו עלי מאתר גלובס”

  1. מנוע המודעות גוגל יסמן מעתה את תוצאות החיפוש | חדר 404 on 27 ביוני, 2016 13:41

    […] גלשתי לגלובס וקיבלתי שישה פופאפים של פרסומות על כתבה אחת. מי ששבר את שיא השפל הזה הוא […]

  2. » גם נרג משלשל פופאפים על המתגלצ’ים on 14 בנובמבר, 2016 14:37

    […] של נרג היא שיפור לעומת מה שאתר גלובס הקיא עלי לפני כמה חודשים: שישה פופאפים […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.