סמיר מזרחי הוציא סינגל עם 9:58 דקות של שקט כדי לפתור באג אייטיונז במכוניות

A a a a a Very Good Song” הוא שיר של סמיר מזרחי שעלה אתמול אייטיונז. הוא מורכב מ-9 דקות – הרבה זמן לז’אנר הפופ שאליו הוא מסווג – של שקט מוחלט. אלא שמזרחי אינו אמן קונספט דמוי ג’ון קייג’ סלאש טרול אינטרנט, אלא האקר. השיר שלו נועד לפתור באג במערכות שמע.

לפני שנה סיפר מזרחי על הבאג הזה בפוסט בבאזפיד:

“אני אוהב את להקת Vampire Weekend. […] אבל אנחנו צריכים לדבר על משהו שיש לו פוטנציאל להרוס אותם לכולנו. או לפחות – אנחנו צריכים לדבר על משהו שהורס שיר אחד לכולנו. השיר הזה הוא A-Punk. והבעיה: […] כשאתם מחברים את האייפון שלכם לאוטו, הוא מנגן אוטומטית את השיר הראשון אלפביתית שיש לכם באפליקציית אפל מיוזיק, ואצל הרבה אנשים זה A-Punk של Vampire Weekend”.

שנה עברה, ומזרחי מצא פתרון: “היי שחררתי שיר ריק שיתנגן ראשון כך שהשיר ה*אחד* הזה לא יתנגן בכל פעם שאתם מחברים את הטלפון ש’כם לאוטו ש’כם”. הוא הכניס רצף של A ורווח בראש השם של השיר, “A a a a a Very Good Song”, כדי לוודא שיהיה הראשון אלפביתית, ותזמן אותו ל-9:58 דקות, מספיק זמן להתארגן באוטו ואז לבחור שיר או פלייליסט, אבל לא מספיק זמן בשביל שאפל יחוררו לכם את הכיס – כי “אם הוא נמשך יותר הם גובים ממך מחיר של אלבום שלם”.

אף שהוא פתר בעיה טכנית, מזרחי שואף גם להכרה אמנותית: “זה היה החלום שלי מאז שהייתי ילד קטן ב-1987 לעלות בפופולריות באייטיונז ושיהיה לי השיר מספר אחת, בבקשה עיזרו לי לגרום לזה לקרות”, כתב בטוויטר. הוא תייג את ג’סטין ביבר ודיפלו על הסינגל, ביקש עזרה מאוהדיו להגיע לאלבום פלטינה והכריז: “אני חושב עכשיו לצאת לסיבוב הופעות”.

תגובות

תגובה אחת לפוסט “סמיר מזרחי הוציא סינגל עם 9:58 דקות של שקט כדי לפתור באג אייטיונז במכוניות”

  1. » 🍏 שיר של שקט מוחלט לתיקון באג 💦 כך הגיע “ושאבתם מים בששון” למשחק וידאו יפני 📻 האחראי על האינטרנט בגלצ on 13 באוגוסט, 2017 11:11

    […] מזרחי הוציא שיר בן 9:58 דקות של שקט, כדי לפתור באג שגרם למערכות שמע של מכוניות לנגן את השיר […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.