yes max: קהל שבוי

טלפון מ-yes ללקוחה שיש לה yes max:

אנחנו רואים שיש לך yes max. תרצי לקנות עוד אחד במחיר מבצע?

הרציונל, אני מנחש, הוא שבמקום להתקשר ללקוח שאין לו את המכשיר ולהתחיל להסביר לו את השימושים והיתרונות, עדף להתקשר ללקוחה שהיא sure thing, לאור העובדה שהיא כבר הראתה נכונות של 100% לקנות את המוצר. עכשיו רק צריך לשכנע אותה לשלם 2500 שקל על עוד קופסה במקום (1) לשדרג את הזכרון ומספר הממירים של הקופסה הקיימת כדי שהיא תוכל להקליט ביותר משני ערוצים בו זמנית; (2) לקנות מדיה סנטר שלא כובל אותה ל-yes, ויש לו יתרון קטן – הוא מחשב.

תגובות

תגובות

Powered by Facebook Comments

תגובות

17 תגובות לפוסט “yes max: קהל שבוי”

 1. ניצן on 30 במאי, 2006 10:56

  המחיר מבצע שיס מציעים עבור היס מקס הוא 900 שקלים (שיטת שיווק שכזו, בטח זה 990 או 999 או משהו כזה אבל זוכרים 900). הם מציעים אותו במחיר מבצע שכזה ללקוחות שקנו את היס מקס כבר בהשקה של המכשיר (במחיר המופקע) כי היה הרבה מאוד מירמור על ההורדה במחיר של כמעט אלפייה.

  באשר למדיה סנטר – בלי EPG תקני, ובלי קליטת השידורים הדיגיטליים של הספקיות (יס/ הוט) העסק ממש ממש נחמד – אבל לא ממש עובד בצורה מספקת

 2. gyuval on 30 במאי, 2006 11:37

  מכיוון שמשרד התקשורת לא מכריח את הוט ויס לייצא את לוח השיודרים שלהם ב XML ואת EPG אין שום אפשרות כרגע להכניס לשוק מקליטים אחרים (אלא אם אתה מוכן לשבת כל שבוע ולמלא את הלוח השידורים ידנית)

 3. ניצן on 30 במאי, 2006 11:52

  לא צריך למלא ידנית, יש תוכנה קטנה ששואבת את לוח המשדרים (למיטב זכרוני מ YNET, לא התעסקתי איתו כבר תקופה) ומיצרת קובץ XML. מגדירים תיזמון קבוע, כל יום ב 4 לפנות בוקר ומגדירים את המיקום והשם שאליו ישמר קובץ ה XML. רוב התוכנות (freevo mythtv וכמובן meedio ז”ל) יודעות לעבוד עם הקובץ הזה ללא שום בעיה.

 4. gyuval on 30 במאי, 2006 12:38

  מעולה! את זה לא ידעתי. אולי אני אבקש ליומהולדת מדיה סנטר (כי לעבוד בשבילך להרוויח כסף זה יותר מדי בשבילי)

 5. נחשון on 30 במאי, 2006 14:57

  כמה הערות:
  קודם כל, המחיר של 2500 ש”ח כבר ממש מזמן לא נכון, למרות שהוא עדיין מאוד משמעותי.

  שנית, כדי לקבל איכות שידור דיגיטלית (לא כזו שממורת לאנלוגית ע”י הממיר, ואז נדחסת שוב במדיה סנטר), יש צורך בממיר מקורי של יס/הוט.

  שלישית, עדכון התוכנה בדרך. אני יודע שאתם שומעים את זה כבר הרבה זמן, אבל “ראיתי בעיניים” – אין לי מידע מתי התוכנה תעודכן.

 6. עידוק on 30 במאי, 2006 15:06

  עצרו שניה, אני צריך לנשום עמוק אחרי שצחקתי מ”איכות שידור דיגיטלית” של נחשון. אתה בטוח שיצא לך לצפות ב-yes? איכות התמונה שלהם גרועה רק קצת פחות מאיכות הממשק של HOT.

 7. נחשון on 30 במאי, 2006 15:51

  ( -: אולי תצטרף לכולם ותפסיק לראות ערוץ 1?

  אישית אני חושב שהאיכות סבירה בהחלט, בעיקר אם מחברים עם SVIDEO (אם כבר מדברים על יס מקס, יש לו עוד כמה חיבורים).

 8. עדי on 30 במאי, 2006 17:16

  1) “לשדרג את הזכרון ומספר הממירים של הקופסה הקיימת כדי שהיא תוכל להקליט ביותר משני ערוצים בו זמנית”. אני מניח שהכוונה לשדרג את הדיסק הקשיח? באמת אפשרי בפחות כסף מלקנות חדש. החיסרון שאם מוקלטים לך הרבה דברים בממיר הישן, הלך אליהם מאחר ומחליפים לך מכשיר.
  2) כדי להקליט 2 ערוצים בו זמנית צריך עדכון תוכנה. החומרה כבר יודעת לטפל בזה.
  3) איכות התמונה ביס מעולה בד”כ (יש ערוצים שמגיעים באיכות גרועה, למשל ערוץ 3 של הכבלים…). חשוב לעבוד עם חיבור Svideo כדי להנות מהאיכות. בלי שום קשר, האיכות ב- HOT גרועה.

 9. gyuval on 30 במאי, 2006 18:22

  1.עדי אני חושב שהוא מדבר על RAM , זאת אומרת שמערכת עצמה תוכל לפעול ולא זה שנגמר המקום.

  2.האפשרות להקליט שתי ערוצים בו זמנית הייתה צריכה להיות מובנית מהתחהל במיוחד אם נתחשב בעובדה שמקליטי הPVE הגיעו אלינו אחרי כמה שנים שהם פעלו בחו”ל

  3.באמת האיכות מעולה ואז יורד גשם.

  המזל היחידי של יס היא שהוט פשוט יותר גרועים

 10. רונן on 30 במאי, 2006 20:06

  ובדיוק אתמול דיברתי עם אישתי על זה שהם הפסיקו לפרסם ולהציע את יס מקס ולתומי חשבתי שהם הקפיאו את העניין עד שיהיה להם מוצר טוב יותר, או לפחות זול יותר.

 11. אהוד on 30 במאי, 2006 20:30

  עידוק, זה כי אתה רואה טלוויזיה שהיא מראש צהובה. תראה את זה על טלוויזיה חדשה ותקינה.

  לגבי כל ההקלטת 3 עורצים, זה בדיוק כמו ה-6minute ab, ממשתגעים על מרי. הממיר יהיה טוב עד שיבוא כזה שמקליט במקביל 90 ערוצים, צריך להיות גם הגיוני.

 12. עדי on 30 במאי, 2006 22:58

  1) gyuval, למה לשדרג RAM? אין כל בעיה עם הזיכרון של המכשיר.
  2) מסכים לחלוטין. וזה לא בגלל חוסר יכולת של NDS. יס השקיעו את המינימום שבמינימום, ובשנה הראשונה הרגשתי כבודק תוכנה ששילם הרבה כדי להשתתף בניסוי.
  3) גשם? תבדוק שהצלחת מכוונת :-) באמת, אני שנים לא נתקלתי בבעית איכות ביס. וזה לא שהוט יותר גרועים. יס היו תקופה מאד ארוכה הרבה יותר טובים מהוט. עכשיו הם קצת מפשלים פה ושם (מישהו אמר מסך רחב? פרסומות קופצות? תרגום נעלם? הקטנת מסך לרבע בשביל פרומואים לפני שהתוכנית הסתיימה?), אבל עדיין אין מה להשוות.

 13. אהוד on 31 במאי, 2006 18:27

  עדי, נתקלתי בבעיות של גשם, ופעם נציגת השירות שאלה אם אני יכול לטפס לגג עם מים חמים.

  המסך הרחב עובד לי מצויין, והתרגום לא נעלם לי כי אני מוריד אותו מראש.

 14. assafTV on 1 ביוני, 2006 20:23

  עידוק דארלינג, של נעליך כשאתה מדבר על איכות התמונה של yes (או לכל הפחות תנקה את המשקפיים).
  שנית, בקשר לשדרוגים של המקס, מדובר בשדרוגי תכנה בעיקר שכעובד חברה צ’ופרתי בהם.
  הנה החידושים העיקריים הצפויים (קופי-פייסט ולכן הלשון היחצ”נית):

  תכנות הקלטת סדרות שלמות – תוכל בקלות לתכנת הקלטת כל פרקי הסדרות האהובות עליך, בלחיצת כפתור, בלי לדאוג שתפספס אף פרק (בשלב זה אינו פעיל).

  הקלטת שני ערוצים בו זמנית – חייב להקליט את שני הסרטים אבל שניהם מוקרנים באותו זמן? מהיום, תוכל להקליט שני ערוצים יחד וגם לצפות בתכנית מוקלטת בו זמנית.

  הקלטה אוטומטית – פספסת תוכנית אהובה משום שלא הספקת להגיע לביתך בזמן? מקליט עבורך אוטומטית את הערוץ המכוון בממיר.

  תכנות משך הקלטה מקדימה ומסיימת – רוצה להיות בטוח שההקלטה לא תתחיל אחרי תחילת התכנית? מהיום, תוכל לקבוע את משך ההקלטה המקדימה לפני תחילת התכנית ואת משך ההקלטה לאחר סיום התכנית כדי שלא תפסיד אפילו שנייה אחת.

  הגנה מפני מחיקה – חייב לשמור את התכנית שהקלטת בכל תנאי? מהיום, תוכל להגן על תכניות מוקלטות מפני מחיקה אקראית.

  צפייה מתחילת ההקלטה או מהנקודה האחרונה בה צפית – רוצה להמשיך לראות את הסרט שעצרת באמצע אתמול? מאפשר לך את הגמישות להחליט האם לצפות בתכנית המוקלטת מתחילתה או מהנקודה האחרונה בה הפסקת את הצפייה.

  איך השדרוג? סו פאר סו גוד, טפו טפו. מתי ישוחרר העדכון לעמך? כאמור, מדובר בגרסת ניסוי כרגע ומחכים לפידבקים של המשתמשים כדי להוציא את העדכון עם מינימום באגים ותקלות.

 15. נחשון on 3 ביוני, 2006 07:54

  ומה עם חזרה לאחור בשידור חי? ע”פ מה שאני יודע, גם זה בקנה.

 16. assafTV on 3 ביוני, 2006 08:36

  לנחשון – זה כלול ב”הקלטה אוטומטית”. אתה בוחר טווח הקלטה (15, 30, 45 וכו’ דקות) והמקס מקליט לך אוטומטית בכל מעבר ערוץ. מעבר ערוץ מוחק את מה שהקלטת ומקליט מחדש את הערוץ בו אתה צופה, מה שמאט את הזפזופ קמעה.

 17. אהוד on 4 ביוני, 2006 13:21

  קמעה הוט או קמעה קמעה?

פרסום תגובה