נוקיה קלקלו לי את הסלולרי, ואני צריך לשלם 15$ על התיקון

bird-and-bell-by-hobvias-sudoneighm-cxc-by

למרות שבגדול הוא מכשיר טוב, יש הרבה דברים לא מוצלחים בנוקיה E71 שקניתי. כמה מהם מתרכזים בתוכנת ההקלטה הגרועה שמגיעה איתו: אי אפשר לעשות שום פעולה בזמן שהיא פועלת, כך שאם אני מקליט שיחה שיש בה IVR (תפריט קולי), אני לא יכול לבצע פעולות כמו “הקש 1” בלי להפסיק את ההקלטה; היא מפסיקה להקליט עם ניתוק השיחה בלי לתת לי אפשרות להמשיך את ההקלטה, אם אני רוצה בכך; ואם נכנסת שיחה ממתינה, ההקלטה נפסקת אוטומטית.

אבל הבעיה שהכי מטרידה אותי היא שתוכנת ההקלטה מצפצפת כל כמה שניות, ומפריעה גם להקלטה וגם לשיחה עצמה. למה מצפצף? כי יש מדינות שבהן חייבים ליידע את הצד השני על הקלטת שיחה (ישראל לא ביניהן). מה אני אמור לעשות? לשלם עוד 15$ על תוכנת הקלטה. לכתבה המלאה במקו >>

תגובות

5 תגובות לפוסט “נוקיה קלקלו לי את הסלולרי, ואני צריך לשלם 15$ על התיקון”

 1. BoR|S on 8 ביוני, 2009 19:15

  אם רכשת את המכשיר לא מיורוקום אלא מאחת הספקיות, אז אתה צריך לפנות אליהן ולהיות מנופנף על ידן שכן הן מתקינו גרסה משלהן של הקשוחה.
  מעבר לזה, TotalRecall מעולה אבל נוטה ליפול מידי פעם כאשר יש יותר מידי תוכנות ברקע.

  נ.ב. גם המצלמה מצפצפת (אבל יש דרכים למחוק את הצליל של הצפצוף שלה ואני מניח שאפשר יהיה למחוק גם את הצפצוף של תוכנת ההקלטה).

 2. לירון נוימן on 8 ביוני, 2009 20:43

  אני מקווה שיצא משהו מהפניות האלה. זה באמת מעצבן, שלא לומר מתנשא, מצד יצרני הסלולר.

 3. כרמית on 8 ביוני, 2009 23:36

  הממ. תוכנת ההקלטה ב E-71 שלי ממש לא מצפצפת כל כמה שניות. להיפך, היא שקטה וחרישית ודיסקרטית להפליא ברגעים הנכונים. אולי הגרסאות שונות אצל ספקיות שונות? אני בסלקום.

 4. עידו קינן on 9 ביוני, 2009 01:20

  @כרמית, גם אני בסלקום, ועבדתי עם התוכנה שהגיעה מהקופסה. ככל שאני יכול לראות, קוראים לה “רשמקול”. אין “אודות” אז אני לא יכול להגיד שם קובץ, גירסה וכו’.

 5. שימושיות דפוקה: אתר הניו יורקר | חדר 404 • הבלוג של עידו קינן on 29 במרץ, 2010 09:26

  […] עוד בעיות שימושיות: נוקיה • בנק הפועלים • אתרי חדשות • לוגין 29.03.2010 / 8:24 | […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.