לידיעת התקשורת

יופי, עכשיו הרסת להם

אליאב אללוף מדווח בגלובס (9.6.2010) כי צה”ל הורה לחיילים שייטת 13 לסגור את חשבונותיהם בפייסבוק ואסר עליהם לשאת, לשון האיסור, “פלאפונים עם מצלמה” (אז סלקום, אורנג’ ומירס מותר). בין השאר מדווח אללוף:

ביחידות צה”ל רבות, למשל בקריה בתל-אביב, כבר אסור השימוש בפייסבוק במחשבי צה”ל באמצעות חסימת הדומיין (שם האתר של פייסבוק). ואולם ל”גלובס” נמסר כי חיילים רבים עוקפים את החסימה באמצעות הוספת האות S לכתובת האתר בצורה הבאה (https://www.facebook.com), וכך החסימה אינה אפקטיבית.

אתה מתכוון, “החסימה לא היתה אפקטיבית עד עכשיו, כשסיפרתי לצה”ל על המעקף”.

הו, פנחס

ח”כ אורי אורבך מספר בבלוגו איך סקופ נולד:

לפני מספר שבועות צלצל אלי ח”כ נמרץ ובפיו שאלה: “האם תיאות, להצטרף ליוזמה לסייע להסברה הישראלית בעולם? קבוצה של חברי כנסת תיפגש עם סגן שר החוץ, תקבל ממנו כמה טיפים, תסייע בקשרים עם נציגי מדינות שונות ותצטרף למאמץ ההסברתי של ישראל?” הרהרתי 20 שניות ואמרתי “בסדר, למה לא?”

כעבור ימים אחדים אני פותח עיתון ורואה בכפולת האמצע את מפת העולם כולו. בתוך המפה משובצת תמונתי יחד עם עוד חמישה ח”כים ובהם הח”כ היוזם) ומתחת לכל אחד רשימת המקומות שעליהם הוא אחראי הסברתית. הריני להודיע אפוא שאני אחראי מטעם הכנסת על ההסברה ב: אוסטרליה! יפן! הודו! וסין! אם שכחתי איזו יבשת, אני ממש מתנצל. אקפוץ אליכם אחרי הצהריים אם יהיה לי קצת זמן. והנה לכם עוד דוגמה לפער בין המציאות לבין ההשתקפות שלה בעיתון.

הגונב מגויים פטור

nrg מעריב, 7.6.2010:

על פי גורם ב”רשת”, אחראי תחום הבידור של הזכיינית ליאור שליין, שהוא גם עורך ומגיש “מצב האומה”, צפה בפיילוט של “קצר משפחתי” במסגרת תפקידו בטרם עלתה לאוויר. ימים ספורים לאחר מכן נתגלה כי שליין לקח את אחת הבדיחות מהפיילוט והשתמש בה בתוכניתו. […] בהפקת “קצר משפחתי” סירבו לעבור בשתיקה על התקרית, והיא הועברה לטיפולם של בכירי הזכיינית. על פי אותו גורם, הנושא הגיע גם לטיפולו של המנכ”ל אבי צבי ועבר גם בירור אצל שליין. גורם אחר, המעורב בפרטים, דווקא צידד בשליין וסיפר כי הקטע המדובר לקוח מתוכנית בידור בארצות הברית.

פינת הפינים האקראיים

זין אקראי במודעה לאתר שידוכים בין נשים יפות לגברים עשירים:

זין אקראי בתחזית מזג האוויר:

גם לכם זה מזכיר את דני רופ ועשרים הסנטימטר שהוא נתן למיקי חיימוביץ’?

פרס התמונה שהכי מתאימה לכתבה

דבורה בארון קבורה

רק דבורה אחת נפגעה בתאונה.

ק”ק

שאלה בשער ממון (ידיעות אחרונות, 26.5.10): “באיזו עיר באזור המרכז יש רק תחנת דלק אחת”. רמז: התשובה היא לא “בני ברק”, זה השם של הכתב.

אתה חי רק פעם אחת

מודעה (דה-מארקר, 20.4.09): “פולקסווגן מאמינה כי חיים רק פעם אחת”. אכן, מוכרחים קצת אמונה בחיים.

יצא בחוץ

מנהל גל”צ יצחק טוניק הוריד את תוכנית חדשות החוץ המעולה לטובת תוכנית משפטית משונה שהוא עורכה הראשי. בתחנה אמרו ש”בעתיד יוחלט על מסגרת חדשה בת שעה שתעסוק בנושאי חוץ”. עברה שנה וחצי. עדיין לא הוחלט.

הביאו לידיעת התקשורת: גילעד נס, אורן פרסיקו, נעה ידלין, אסף שוחמי, HOT HOT JAPAN HOT, Probably Bad News (1), Probably Bad News (2), רפי מן, פוקס ניוז

• ארכיון “לידיעת התקשורת” >>

תגובות

תגובות

Powered by Facebook Comments

תגובות

2 תגובות לפוסט “לידיעת התקשורת”

  1. ניר on 10 ביוני, 2010 12:25

    מעולה!!! הצחקתני עד מאוד. תודה!

  2. ריצ'רד סמית' on 10 ביוני, 2010 22:43

    בהחלט, תודה!

פרסום תגובה