כך אמר בראיון ל[הכנס את שם עיתונך כאן]

קומוניקט ששלח אתמול דובר המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, סיפר על מעברו של מנחם בן לשומרון. כנהוג, הוא צירף ציטוט של בן כדי לחסוך לעיתונאים את העבודה המייגעת של להרים טלפון. בהכירו את בהמתו, דגן אף הכין את הציטוט בפורמט שרק צריך להעתיק-להדביק, להכניס את שם כלי התקשורת ולפרסם, להלן:

אמש הסביר ל____________ את הצעד:

“כשעשיתי סיור נפלא במועצה האזורית שומרון עם יוסי דגן ובועז העצני, ראיתי שהשומרון הוא מקום יפהפה ונפלא. שמכיל גם את הקסם הירושלמי וגם את המשהו הידידותי שיש במישור החוף. מעבר לכל החשיבות הבטחונית והמדינית המוחלטת שיש להתיישבות בשומרון, מדובר בישובים נפלאים ובאנשים רבי קסם וחום.

מי אכל את המנה החמה הזאת? גולשי ערוץ 7, שדווקא יצא לראיין את בן ועשה אפילו כתבת וידאו, אבל בחר לצטט דווקא את הטקסט היחצני:

הציטוט הופיע גם באתר המועצה, שם נכתב כי “אמש [בן] הסביר לנו את הצעד”.

תגובות

תגובות

Powered by Facebook Comments

תגובות

4 תגובות לפוסט “כך אמר בראיון ל[הכנס את שם עיתונך כאן]”

 1. יאיר on 29 ביולי, 2010 17:07

  מנחם בן הסביר גם לי את הצעד:
  “כשעשיתי סיור נפלא במועצה האזורית שומרון עם יוסי דגן ובועז העצני, ראיתי שהשומרון הוא מקום יפהפה ונפלא. שמכיל גם את הקסם הירושלמי וגם את המשהו הידידותי שיש במישור החוף. מעבר לכל החשיבות הבטחונית והמדינית המוחלטת שיש להתיישבות בשומרון, מדובר בישובים נפלאים ובאנשים רבי קסם וחום. היה מיוחד לראות את האנשים ואת עשייתם – מהטהורות שיש בארץ. זה מקום שהקסים אותי ואני מקוה לבלות כאן את חיי ולחיות כאן תמיד.”

 2. aXe on 29 ביולי, 2010 17:09

  זה בכלל תרגיל יח”צני של עבאדי.

 3. הלל on 29 ביולי, 2010 17:39

  הסיבה ששאר כלי התקשורת לא אכלו את זה, היא משום שהם לא חובבי מתנחלים והתנחלויות, אז לא בא להם על טקסט יח”צני התנחלותי. הם היו אוכלים טקסט כעין זה בכל הזדמנות אחרת. בפרט אם הוא בא מבצלם או מהאגודה לזכויות האזרח או עדאלה.

 4. נמרוד ברנע on 31 ביולי, 2010 15:41

  למרות שמפעל ההתנחלות הוא מפעל מתועב שזר לי בכל הוויתו ופעילויות הבלתי חוקית – אין לבוא בטענות אל דובר מועצת המתנחלים. בטקטיקה הזו משתמשים 95% מהיח”צנים ובאחוז עצום מהמקרים מה שקרוי כאן בטעות ‘העיתונות’ אוכלים את הלקוש הזה ואפילו נהנים.

פרסום תגובה