אפליקציה של ישראל היום לאייפד: שעמומון

“‘ישראל היום’ – העיתון הישראלי הראשון באייפד!”, הודיע החינמון בניוזלטר של יום חמישי, 10.2.2011. תיאור האפליקציה בידיעה מהניוזלטר:

האפליקציה של “ישראל היום” מציגה את כל תוכני העיתון בפורמט דיגיטלי חד וברור, והיא בעלת ממשק נוח ויעיל לשימוש הכולל גם חידושים טכנולוגיים רבים. ניתן לדפדף בעיתון בצורות שונות, להגדיל ולהקטין כתבות, לערוך חיפוש בעברית בתוכן, להמיר כתבות לפורמט של טקסט בלבד, להגדיל ולהקטין את הפונטים, לשמור כתבות למחשב וגם לשגר כתבות בדואר האלקטרוני ולשתף בפייסבוק ובטוויטר.

נשמע דומה להפליא לגירסה הדיגיטלית הקיימת של העיתון (על פלטפורמה של אוליב), העתק דיגיטלי של העיתון המודפס, כולל רעש הדפדוף המלאכותי המעצבן, ובלי שום יכולות מדיה עשירה או אינטראקטיביות (אה, סליחה, באפליקציה אפשר לשתף בפייסבוק ובטוויטר. וואו). וזה מהעיתון שירד על הדיילי של רופרט מרדוק במילים “יפה, אך דל בתוכן”.

בוואלה ציטטו את מנכ”לית ישראל היום, ציפי קורן: “עם השקת האפליקציה של האייפד, ולאחר הקמת העמוד של העיתון בפייסבוק, ישראל היום מתייצב בראש המחנה גם במדיה החדשה”. אין מילים.

תגובות

תגובות

Powered by Facebook Comments

תגובות

2 תגובות לפוסט “אפליקציה של ישראל היום לאייפד: שעמומון”

  1. Tweets that mention אפליקציה של ישראל היום לאייפד: שעמומון : חדר 404 • הבלוג של עידו קינן -- Topsy.com on 10 בפברואר, 2011 08:10

    […] This post was mentioned on Twitter by Gadi Shimshon, חדר 404. חדר 404 said: אפליקציה של ישראל היום לאייפד: שעמומון http://ow.ly/1bgmZ5 […]

  2. אחיחי on 10 בפברואר, 2011 10:13

    זה באמת רץ על הפלטפורמה של אוליב גם באייפאד, וזה באמת רע כמו שזה נשמע.

פרסום תגובה