הטלוויזיה של אבא’שלו

אמש שודרה בערוץ 10 התוכנית “רגעים”, שומר מסך מז’אנר צילומי נופים אקלקטיים על רקע מוזיקת ניו אייג’, שנראה כמו פרי הבאושים של יחסי מין בין נשיונל ג’יאוגרפיק וערוץ האופנה. מפיקת התוכנית היא חברת Amos TV. אם אתם חושבים שהתוכנית גרועה, אתם צריכים לראות את האתר שלה. ואם אתם חושבים שהאתר גרוע, אני מזמין אתכם לצפות בתוכנית.

מתוך כתבה על עמוס טי.וי (מקו, 25.9.2008):

“הערוץ ישדר מוסיקה ודימויים ויזואליים בלבד”, מספר [אחד המייסדים] אוהד מימן, “כמו למשל חיות בר, אנשים ונופים, מלווים במוסיקה קלאסית, קלאסית-מודרנית ומוסיקת עולם. כל וידאו כזה מספר סיפור לא מילולי אודות אנשים ממקומות שונים בעולם, שבטים נכחדים לעומת דימויים מהעולם התעשייתי, פנטזיה וכו’. הרעיון הוא שזה יהיה ערוץ שמלווה אותך בשגרת היום שלך, במנוחה, בזמן הסעודה, או במהלך ערב רומנטי. הוא יהיה מעורר מחשבה ורגש, אך לא יתבע את כל תשומת הלב וישתלט על החיים”.

העבודה על הערוץ החלה בינואר 1997. בקיץ הקרוב הוא מתוכנן לעלות בארגנטינה ובמקסיקו ובימים אלו מתקיימים משאים ומתנים לגבי זכיינים אמריקאים ואירופאים. “לאחר שהיינו מעורבים בפרויקטים קטנים יותר, ” Amos הוא הפרויקט החשוב ביותר עבורנו”, אומר אוהד, “בו, כך אנחנו מרגישים, אנחנו מביאים את הכישורים שלנו למצוי: איתן [רוקוואי, המייסד השני] בעשייה קולנועית, ואני בחשיבה הפילוסופית ובצד האמנותי”.

למה הטראש הזה משודר בערוץ 10? או, טוב ששאלתם: אולי לא שמעתם על אוהד מימן, אבל אבא שלו דווקא כן שמע, אחד יוסי מימן, שאולי עליו כן שמעתם, הוא מבעלי קבוצת מרחב שמחזיקה בעמוס טי.וי ובערוץ 10. עכשיו הכל ברור?

תגובות

פרסום תגובה