יס מטנפת, ננזפת ואוספת, יואב מאור כותב להילה בצלאלי ז”ל, טום החתול המדבר נוטש את יאיר לפיד לטובת ביבי | שישבת

סיפורים מהפינה “האחראי על האינטרנט” בשישבת עם אסף ליברמן בגל”צ:

• חברת yes השאירה אחריה אשפה בפארק הקופים. גולש צילם את הפסולת והעלה לפייסבוק. בתוך 24 שעות החברה ניקתה את השטח ושלחה תמונה להוכיח את זה.

• קיר הפייסבוק של הילה בצלאלי, החיילת שנהרגה בתאונת התאורה בהר הרצל, הוצף בחברים וזרים שנפרדו ממנה. הקריפי מכולם היה יואב מאור, פרסומאי ניצול “האח הגדול”, שכתב לה מכתב אהבה מטריד, שזכה לכ-4500 לייקים, 270 שיתופים ו-221 תגובות. טעימה:

אני לא בטוח מה יותר מוזר לי; עצם העובדה שאני קורא לך “יקרה” כשבעצם… מעולם לא החלפנו מילה, או עצם העובדה שאני בכלל כותב לך מכתב מלכתחילה, כשאין באמת סיכוי שתקראי אותו אי-פעם. ובכל זאת, כבר כמה ימים יש בי תחושות שמכבידות עליי מעט ואני מוכרח לשתף אותך בהן. מי יודע, אולי יש חיבור לפייסבוק שם בשמיים?

[…]

מתוך אקט נורמלי שכל בן גילי היה עושה (ואת יודעת את זה), נכנסתי זריז-זריז לפייסבוק כדי לראות מי את, מאיפה את, וכמובן שאלת המיליון: האם יש לנו חברים משותפים?

[…]

כשאני קורא את הדברים שאת כותבת, רואה את התמונות שאת מעלה מהאייפון תוך כדי החזרות בהר הרצל (בליווי תיאורים נרגשים שמראים כמה הטקס הזה היה חשוב לך, דבר שהופך את זה אפילו ליותר כואב), ורואה שאת אפילו… עושה פילטרים של אינסטגרם (!!!) לתמונות האלה, אני מבין בפעם הראשונה כמה את אמיתית. כמה את מזכירה לי את החברים שלי, כמה את מזכירה לי אפילו את עצמי. את אפילו עברת לטיימליין! מיוזמתך!

• בנימין נתניהו שילב בברכת יום העצמאות ההזויה שלו את טום החתול המדבר. הלל גרשוני הבחין בעריקה הדרמטית של החתול, שאמור היה להיות ברשימה של יאיר לפיד לכנסת.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CP1_JU3fNjU[/youtube]

תגובות

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.