ביקשתם מלשכת ראש הממשלה תגובה על ידיעה וקיבלתם איום בתביעת דיבה? יכול להיות שהידיעה מדויקת

לשכת ראש הממשלה איימה בתביעת דיבה כשהתבקשה להגיב לטענה ששרה נתניהו היתה מעורבת בהחלטה לשחרר את גלעד שליט, טוען נחום ברנע מ”ידיעות אחרונות”. מתוך סקירת העיתונות של העין השביעית:

נחום ברנע פותח את טורו ב”מוסף לשבת” של “ידיעות אחרונות” בהתייחסות לראיון הנרחב שפירסם ה”בילד” עם רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו. “מי שעוקב לאורך שנים אחרי עלילותיהם ונפילותיהם של ראשי ממשלה מצא עניין דווקא בציטוט בודד מפיו של הבעל. ‘שרה’, אמר, ‘היתה זאת ששיכנעה אותי סופית לשחרר את גלעד שליט מהשבי […]’. נחזור לרגע שמונה חודשים לאחור, שישה חודשים לאחור, שלושה חודשים לאחור. עיתונאי פונה ללשכת ראש הממשלה ומציג שאלה: האם נכון שרעיית ראש הממשלה התערבה בהחלטה של נתניהו להסכים לעסקת האסירים עם חמאס? האם היא השפיעה על ההחלטה? התשובה מגיעה בתוך שלוש שעות, בפקס או במייל, על גבי נייר פירמה של משרד עורכי-דין מכובד: ‘מבלי לפגוע בזכויות’, מזהירה הכותרת, ותחתיה הפירוט: ‘אני פונה אלייך בשם מרשי, שרה ובנימין נתניהו. הטענות שמוזכרות בשאילתה שלך שקריות, חצופות ומהוות עילות לתביעת דיבה. הן פרי דמיון מרושע והזוי. במידה שתבחר לפרסמן, תהיה צפוי לתביעה על סך מיליון ש”ח'”.

• עוד על שרה ובנימין נתניהו: דבר ראש הממשלה

תגובות

תגובה אחת לפוסט “ביקשתם מלשכת ראש הממשלה תגובה על ידיעה וקיבלתם איום בתביעת דיבה? יכול להיות שהידיעה מדויקת”

  1. אמיר on 16 ביוני, 2012 11:02

    אולי זה רק אני, אבל את הכותרת של הפוסט הבנתי: “…יכול להיות שהיא [התביעה] מדויקת”. לקח לי זמן, אבל התאפסתי בסוף על הכוונה :-)

פרסום תגובה