קופי פייסט: 012 מובייל של אורנג’ מעתיקים את העיצוב של האתר של גולן טלקום

האתר החדש של 012 מובייל, מותג הסלולר הפיקטיבי שמסתיר מאחוריו את אורנג’, נראה כמעט זהה לאתר של גולן טלקום, ספקית הסלולר שהמבצעים שלה אילצו את אורנג’ להשיק את המותג הזול, מספר הלל גרשוני דרך VIP-news ברוטר.

עוד בנושא: אורנג’ עושה סיכול ממוקד למתניידים לגולן

למה אורנג’ מסתירה את עצמה? בטח לא כדי להגן על ערכי המותג. כפי שכתב אמיר טייג בדה-מרקר:

אחת המסקנות המדהימות ביותר מששת השבועות האחרונים נוגעת למותגים המושקעים של חברות הסלולר הוותיקות. מותגים אלה, שבהן השקיעו החברות מאות מיליוני שקלים במשך השנים, התגלו כחסרי ערך. לקוחות הסלולר רצו בהמוניהם למרכזי השירות של HOT מובייל והציפו את אתר האינטרנט של גולן טלקום, ללא טיפת סנטימנט לחברת הסלולר הוותיקה שמלווה אותם כבר שנים. כל הפרסומות המושקעות, האירועים רבי המשתתפים, המתנות (“ככה זה כשאוהבים”), הסלוגנים הדביקים (“המשפחה הגדולה במדינה”), נשכחו בשנייה כשלקוחות הסלולר גילו שהם “פראיירים”.

אז למה כן? כדי לגייס לקוחות שלא היו מתחברים לאורנג’, שסובלת יחד עם פלאפון וסלקום מתדמית שלילית מוצדקת של שנים של עושק, שבוצע מאותה סיבה שכלבים מלקקים את אשכיהם.

אז מה בכל זאת ההבדל בין אתרי גולן טלקום ו-012 מובייל אורנג’? צבי טסלר כתב: “יותר אותיות קטנות ב-012, פחות משתלם מגולן, חיובי חו”ל יקרים במאות אחוזים, אין מספר לשירות לקוחות, אין אפשרות לבחור מספר ב-012, אין אפשרות לבצע פעולות באתר כמו חסימת שירותים ופתיחתם כמו בגולן. בנוסף, בשונה מגולן, שבה אתה יודע בדיוק מי נותן לך את השירות, ב-012 מובייל שמים את אייל קיציס, ולא מספרים לך שזה בעצם חברת אורנג’ ולא אף חברה אחרת, שעד עכשיו עשקו מאיתנו אלפי שקלים בשנה וגזרו דיווידנדים של מליארדי שקלים, וכעת מנסים לחסום את המתחרים החדשים גולן, ולהציע בשקל פחות”.

תגובות

4 תגובות לפוסט “קופי פייסט: 012 מובייל של אורנג’ מעתיקים את העיצוב של האתר של גולן טלקום”

 1. ש on 25 ביוני, 2012 18:17

  פאק!
  הם העתיקו גם את הפאק?
  WTF?!

 2. בועז on 25 ביוני, 2012 21:41

  כשפניתי לאורנג’ לגבי החבילה של ה-120 ש”ח שלהם, הם אמרו לי שיעבירו אותי בכיף, רק שזה מבטל את ההחזר על המכשיר שבחבילה הנוכחית שלי, ואז זה יוצא 250 לחודש במקום 200.
  תכלס, רק בגלל עלויות המכשיר אני כבול אליהם (לא יותר משתלם לי לעבור לגולן או כל אחד אחר), אחרת הייתי עוזב אותם כבר מזמן, וזה עוד יקרה בהמשך.

 3. לקוח גולן טלקום on 26 ביוני, 2012 08:24

  לאורנג’ אין בושה אה? חלאות

 4. בכור שושקןב on 3 בדצמבר, 2012 09:21

  נא להתקשר אלי לטלפון 054-6591276
  אני מעונין להצרף אליכם

פרסום תגובה