דושבג מנכ”ל סלקום: מציע ללקוח שעזב להישאר ידידים, לא מחזיר אימיילים

עזבתי את סלקום, חברה שהמשיכה לגבות ממני סכומים מופקעים גם אחרי שהמתחרים הציעו תעריפים נמוכים בהרבה, ואחרי המתנה ארוכה עד גיחוך לשירות הלקוחות.

סלקום היא משפחה, כידוע, ולכן מנכ”ל קבוצת סלקום ניר שטרן בכבודו ובעצמו שלח לי מכתב פרידה נרגש תחת שורת הנושא “חשוב לנו להגיד לך תודה, סלקום‎”:

מכתב פרידה של סלקום: "חשוב לנו להגיד לך תודה. ברצוני להודות לך על התקופה שלך איתנו בסלקום. אנו בסלקום נמשיך להיות כאן עבורך בכל שאלה ובקשה. נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, גם בעתיד במוקד שירות הלקוחות שלנו: 1800-052-052 או במרכזי השירות. אשמח לשמור על קשר גם באמצעות המייל: nir@cellcom.co.il. ניר שטרן, מנכ"ל קבוצת סלקום"

מנכ”ל סלקום הקודם, עמוס שפירא, פרסם בפומבי את מספר הסלולר (של המזכירה) שלו, וביקש ממי שנתקל בבעיות בשירות להתקשר אליו (אליה). פעם התקשרתי והבעיה אכן טופלה. שטרן, לעומתו, לא מפרסם שום פרט, ורק מי שעוזב את החברה זוכה לקבל את כתובת האימייל שלו, nir@cellcom.co.il.

הערמת קשיים על שולחי אימיילים היא מדיניות בסלקום: בפרטי ההתקשרות של פניות הציבור, שמופיעים (בהתאם לתנאי הרשיון) בראש החשבונית, יש כתובת דואר פיזי ופקס, אך לא אימייל. זה לא שאין לפניות הציבור כתובת אימייל (cellcom_pniyot@cellcom.co.il), אלא שהיא מופיעה רק באתר, בעמוד יצירת קשר. שם היא לא מופיעה בטקסט אלא בקובץ גרפי, כשאי אפשר להקליק עליה ולא להעתביק אותה, רק להקליד אותה ידנית. רק הקלקה על לינק נוסף תביא אתכם לעמוד שבו הכתובת מופיעה בטקסט.

שלחתי אימייל לשטרן: “מעניין שרק עכשיו כשעזבתי אתם שולחים לי את האימייל של המנכ”ל, ולא כשבאמת הייתי זקוק לו, אחרי 43 דקות המתנה לשירות שלכם, ‘זמן המתנה ארוך מהרגיל’ (שקר) בזמן שבמוקד המכירות ענו לי תוך שלוש שניות”.

יותר משלושה שבועות עברו. שטרן לא השיב. “אשמח לשמור על קשר” בתחת שלי.

תגובות

4 תגובות לפוסט “דושבג מנכ”ל סלקום: מציע ללקוח שעזב להישאר ידידים, לא מחזיר אימיילים”

 1. אלי on 24 באפריל, 2014 12:04

  לא פנית אליו בשאלה או בקשה, פנית אליו רק כדי לשפוך מרירות. אם היה משיב לך היה מתפתח ויכוח לא מועיל

 2. עידו קינן on 24 באפריל, 2014 16:23

  אם הוא רוצה לדבר רק על דברים חיוביים, הוא צריך לתת את האימייל שלו ללקוחות מרוצים, לא ללקוחות שעזבו.

 3. גמאל מחמד on 23 באפריל, 2017 17:55

  שלום אם אפשר לדבר אתכה אני גמאל מחמד

 4. קורנר חומה on 1 בינואר, 2019 15:03

  שלום רב.
  הצטרפנו לחברת סלקום לפני למעלה משבועיים ומאז אנחנו בקשר הלוך ושוב עם אנשי שרות למיניהם מחלקות שונות אצלכם הובטחו לנו שני קווי טלפון ביתי אחד בעסקה השני בתשלום אף אחד לא עובד . זה בלתי נסבל אשמח אם אפשר יהיה לדבר עם אחד המנהלים שלכם ולהבין אם הוא היה מוכן לשרות כזה .כל הפרטים נמצאים אצלכם במחלקת שירות . על שם קורנר מירון מקווה שמישהו יטרח לענות .תודה מראש.

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.