אגד מצילה נוסעת מתביעת לשון הרע על שהתלוננה שנהג אגד סגר עליה את הדלת

נינה זוקלמן ניסתה להתנכל לדלת של אוטובוס, כפי ש התוודתה אתמול על קיר הפייסבוק של אגד:

נהג אגד ניסה לפצוע אותי היום וכמעט הצליח. ניסיתי להכנס מהדלת האחורית, הוא ככל הנראה שכח שהוא נוהג באוטובוס שבו אפשר להכנס מהדלת האחורית וסגר עלי את הדלת. האם זה נראה לגיטימי לנהגי אגד לסגור דלתות על נוסעים??? זה היה קו 171 לחולון שעבר בתחנת המסגר בשעה 7:20 בערך וכך נראה הנהג. מה אתם מתכוונים לעשות בנידון?”.

לפוסט שלה צירפה תצלום שצילמה של הנהג האמור.

באגד מיהרו לגנות את המעשה המביש של זוקלמן:

שלום נינה,
אנו רואים בהעלאת תמונת הנהג לרשת החברתית כמעשה שיימינג לכל דבר, בעל השלכות משפטיות, לכן נודה לך אם תסירי את תמונת הנהג בהקדם.
במקביל להסרת תמונת הנהג, נשמח להעניק לך את מלוא תשומת הלב בכל הנוגע לתלונתך בעמוד שירות הלקוחות שלנו בפייסבוק – http://bit.ly/1NyAInI, שם נוכל לטפל בתלונה שלך במלואה, בצירוף כל הפרטים.

זוקלמן השיבה:

כותבת את תגובתי שוב והפעם עושה גם צילום מסך: אין השלכות משפטיות לכך שאני מעלה לפייסבוק תמונה של נהג שניסה לפצוע אותי על ידי סגירת דלת עליי רק משום שעליתי בדלת האחורית- דבר שאתם מאפשרים באוטובוסים עם מכונות לשירות עצמי. מה שהנהג הזה עשה, לעומת זאת, הוא עילה לתלונה במשטרה על תקיפה. יכולתי להפצע ו/או לשבור יד בגלל שנסגרה עליי דלת של אוטובוס. מתייגת כאן גם את Ido Kenan- חושבת שהבריונות שלכם לאיים בתביעות על נוסעים שמתלוננים על נהגים אלימים היא בהחלט משהו שהוא צריך לדעת עליו

באגד שמחו לספק לעבריינית-בפוטנציה ייעוץ משפטי חינם:

נינה שלום,
נשמח לבדוק את האירוע בעקבות הפרטים שהועברו על ידך, כך נוכל לברר עם הנהג להבין מה בדיוק קרה הבוקר, כדי שמקרים כאלה, ככל האפשר, לא יחזרו.
את מוזמנת להעלות תלונה לגופו של עניין, אבל תלונה שמטרתה לבצע שיימינג ולבייש נהג, עשויה להוות לשון הרע שבגינה עשויה להיות חשופה לתביעות, אנו מבקשים ממך בינתיים להוריד את התמונה המצורפת עד להשלמת הבירור.
חשוב לנו מאוד לתקן הרגשתך מהחוויה הלא נעימה שעברת הבוקר.

זוקלמן הודתה להם בחום על עצותיהם:

זה קרה אתמול בערב בשעה 7. אני מודה לכם על הנסיון לקרוא את מחשבותיי אבל מטרת התמונה היא לעזור לכם לזהות את הנהג כדי שלא תוכלו לומר שאתם לא יודעים במי מדובר. אני עומדת מאחורי דבריי: הנהג סגר עלי את הדלת וכשניגשתי אליו, אפילו לא ניסה לתרץ או להסביר. כי ככל הנראה עשה את זה כי היה מדובר בדלת האחורית והוא נוהג לעשות את זה לנוסעים שמנסים “להתגנב” לאוטובוס בלי לשלם. עדים לזה 20 הנוסעים שהיו באוטובוס. אז אל תאיימו עליי בלשון הרע, כל מה שכתבתי הוא אמת לאמיתה. בנוגע להרגשה שלי: זה לא מעניין אותי. מעניין אותי שאני בריאה ושלמה. מעניינים אותי הנוסעים האחרים שהנהג הזה ניסה כנראה לסגור עליהם את הדלת ומדוע נהג אלים כזה מועסק אצלכם??? השאלות האלה מעניינות אותי הרבה יותר מ”הרגשתו מהחוויה הלא נעימה”. זה היה מסוכן, לא “לא נעים.”

אגד נוזפת בנינה זוקלמן בפייסבוק, 16.11.2016

זוקלמן צריכה להיות אסירת תודה – במקרים אחרים של עברייני-דיבה-בפוטנציה, שפרסמו תלונה עם תמונה/שם של פקח/נהג, אגד לא הזהירה אותם שהם עלולים להיות חשופים לתביעות.

תלונה על קיר הפייסבוק של אגד עם שם של פקח

תלונה על קיר הפייסבוק של אגד עם תמונה של נהג

והנה מישהו שעשה שיימינג אבל הבין בעצמו שזה לא בסדר והסיר את הפוסט. כל הכבוד, אבנר רסל!

פוסט פייסבוק של אבנר רסל על שיימינג לנהג אגד שסימס בנהיגה

תגובות

תגובה אחת לפוסט “אגד מצילה נוסעת מתביעת לשון הרע על שהתלוננה שנהג אגד סגר עליה את הדלת”

  1. » שיימינג! שיימינג! שיימינג! • שיקום רשת למוניטין שהוכתם • קמפיין פייסבוק נגד פייסבוק » רבע לדיגיטל on 10 בינואר, 2017 20:32

    […] הזכרנו מספר מקרי שיימינג: תלונה של נינה זוקלמן על נהג אגד שסגר עליה את הדלת, מאור בן זאב שבזק בינלאומי סירבו לשרתו בצ’ט אף שהוא […]

פרסום תגובה