אנס אבו דעאבס, שכתב פוסטים נגד הצתות, עצור כבר ארבעה ימים

אנס אבו דעאבס נעצר ביום חמישי בחשד להסתה להצתה, בעקבות פוסטים סאטיריים שפרסם נגד הצתות. פרטים מלאים כאן.

כרזה הקוראת לשחרור אנס אבו דעאבס, שנעצר בחשד להסתה בפייסבוק להצתת שריפות. גולשים פרסמו את הכרזה על קיר הפייסבוק של אבו דעאבס

כרזה שפרסם מתגלץ’ על קיר הפייסבוק של אנס אבו דעאבס, הקוראת לשחרורו ממעצר בחשד להסתה בפייסבוק להצתת שריפות

בסרטון (שסונדוס אבו דוגוש העלה היום לוול של אבו דעאבס) אמר פרקליטו, בין השאר:

כל הפוסטים שהוא העלה […] אין בהם שום הסתה, נהפוך הוא. הם מדברים נגד אותה תופעה של אנשים שמהללים ושמחים על ההצתות שקורות בארץ. הוא העלה פוסט בבוקר, ברור, פוסט שלא משתמע לשתי פנים – הוא נמצא בפייסבוק! כל אזרח, כל אחד יכול לקרוא אותו. המעצר הזה כל כך מיותר, כי כל אזרח במדינה ישב, יקרא את הפוסטים ויבין שהאדם הזה עצור סתם. לא צריך פה, אין פה עניין של משפטים, אין פה שאלה משפטית, אין פה שום דבר של ראיות. יש פוסט, כנסו אזרחים לאותו אתר שלו, פייסבוק, כנסו, תקראו מה הוא כתב ותגידו אם צריך לעצור אותו.

הוא כתב פוסט ראשון, בפוסט הראשון הוא כותב בצורה ברורה שהוא נגד אותה תופעה של אנשים שמהללים ושמחים על ההצתות – בצורה ברורה. החל לקבל תגובות נאצה. תראו את זה! קיבל תגובות נאצה, תגובות שהם נגד אותה תופעה – נגד מה שהוא כתב. ואז הוא החליט לכתוב פוסט יותר אינטליגנטי – מדובר בבחור אינטליגנט, תואר שני בתקשורת, אז הוא פנה לאותם אנשים באופן אינטליגנטי-ציני-פוגעני, ואז הוא כתב פוסט, ואפשר גם לקרוא אותו! הפוסט מאוד ברור. והוא אומר לאותם אנשים שמהללים ושמחים על ההצתות – בואו נעשה X, Y, Z – הוא אמר את זה באירוניה, וכתב בסוף גם, כמובן שזה בציניות.

דברי עורך הדין אחרי הדיון אתמול בבית משפט השלום באר שבע .. נראה לי אין מה להוסיף עוד …
تعليق محامي الدفاع ليلة امس بعد المحاكمه التي اجريت بحق انس ابو دعابس في محكمه الصلح في بئر السبع..
لا تعليق !!!

جلسة الاستئناف على تمديد اعتقال الناشط أنس أبو دعابس الذي أدان اشعال الحرائق سوف تقام اليوم في تمام الساعة ال 10:30 في المحكمة المركزية في بئر السبع

#دخان_يعمي_الأبصار_والبصيرة
#أطلقوا_سراح_أنس

Posted by Sondos Abu Dogosh on Saturday, November 26, 2016


קשה לצפות משוטרים להבין סרקאזם או סאטירה או ערבית או מה קורה סביבם, במיוחד כששר הבטחונפנים גלעד ארדן יושב להם על הווריד שיעצרו פייסבוקיסטים, אבל אפשר היה לצפות מבית המשפט להבין את הטעות של המשטרה ולשחרר את אבו דעאבס.

או שאי אפשר. הטוויטריסט “ערבי ותו לא!” מעדכן שהאיש ממשיך להיות עצור זה היום הרביעי.

[עדכון 4/12/2016] אנס אבו-דעאבס שוחרר, התיק נגדו נסגר. [\עדכון]

עוד בנושא:

אש, יא גולש? אתה עצור על הסתה להצתה » האחראי על האינטרנט

תגובות

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.