טכנולוגיה בשירות הלקוחות: ביטוח לאומי, שירות התעסוקה ומכבי שירותי בריאות

עמרי וייל ביקש לרשום מעסיק באתר שירות התעסוקה. גלש בסלולרי לאתר, לא הצליח, פנה לצ’ט התמיכה ושם הסבירה לו הנציגה אפרת שהאתר לא תומך בצורת הגלישה המודרנית של הצעירים הפרועים האלה, ושעליו לגלוש במחשב; ושלא ינסה להתחכם ולגלוש במחשב נייד, היפי מלוכלך – מחשב נייח.

צ'ט של עמרי וייל עם שירות התעסוקה, 12/2016

בביטוח הלאומי המצב לא יותר טוב. א’ ביקש להוציא אישור דחוף לעוזרת הבית שלו, לא מצא אותו באתר הבט”ל ושלח להם בקשה אימייל. תשובתה של הנציגה שושנה דנון מבט”ל לא כללה את האישור הדרוש, לא לינק אליו ואף לא תשובה, אלא הבטחה שהתשובה תישלח אליו בימים הקרובים – בדואר ישראל, זה שעשוי מנייר ולא מתפקד ונמצא תחת אחריותו של שר הדואר בנימין נתניהו, שמשום מה לא נדרש לתת דין וחשבון על הכשלון הזה.

אימייל התשובה של הביטוח הלאומי לבקשה של א' לגבי טופס באתרם, 11.2016

ולסיום, בוט: אליאן חפץ לא הצליחה לגשת לרשימת הרופאים באתר מכבי שירותי בריאות. היא פרסמה תלונה על כך על קיר הפייסבוק של מכבי, בתקווה שהתקלה תתוקן. האדמבוט של מכבי השיב באוטומטיות שהוא זקוק להודעה פרטית מספר תעודת זהות וטלפון של חפץ, כנראה במטרה לשלוח לה טכנאי הביתה לכבות ולהדליק מחדש את המחשב שלה. חפץ, שבינתיים הצליחה למקד את הבעיה, הסבירה בסבלנות שפרטיה לא נחוצים, ושבמכבי יוכלו לשחזר את הבעיה אם ינסו לראות את רשימת הרופאים באמצעות דפדפן כרום. היא גם סיפקה הוראות מפורטות. מישהו כיבה והדליק מחדש את הנציגבוט של מכבי, שהפעם ביקש פרטים טכניים, ובימים שעברו מאז נראה שהתקלה תוקנה.

שרשור פייסבוק של אליאן חפץ ומכבי שירותי בריאות, 12.2016

תגובות

2 תגובות לפוסט “טכנולוגיה בשירות הלקוחות: ביטוח לאומי, שירות התעסוקה ומכבי שירותי בריאות”

  1. שניצל on 12 בדצמבר, 2016 10:08

    מה שמזכיר לי; באתר קצין פניות הציבור של צה”ל, לא ניתן להשאיר פנייה מבלי לרשום מספר טלפון נייח(!!!) יאמר לזכותם שהם מודעים לכך ומתעלמים ממספרים פיקטיביים המוכנסים לשם לצורך שליחת ההודעה.

  2. יובל on 12 בדצמבר, 2016 23:32

    “האתר לא נתמך ע”י מכשירים ניידים”? האשמת הקורבן מאץ’?

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.