🇮🇱🔨 ברכת נתניהו ליום העצמאות ה-69 >> שוברים אמברגו

ביצה שבורה. צילום: Nick Wheeler (cc-by-nc-sa)

רוצים לראות את ברכת ראש הממשלה בנימין נתניהו ליום העצמאות ה-69? לשכתו העלתה היום את הסרטון ליוטיוב כ”לא רשום” (unlisted), כך שהוא לא מופיע בחיפושים או בסרטונים מומלצים וזמין רק למי שקיבל לינק ישיר אליו. הלשכה שלחה את הסרטון והנאום לעיתונאים באמברגו לפרסום מחר, 1.5.2017 20:00, אבל אני לא חתמתי על שום אמברגו.

תזכורת: הנחיתו עליכם אמברגו מבלי שהסכמתם? שלחו את החומר אל ת”ד 404 ואפרסמו כאן.

*אמברגו – אמברגו – אמברגו*
*דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו לרגל יום העצמאות:*
*(אמברגו עד מחר בערב, ה-01.05 בשעה 20:00)*
“אזרחי ישראל היקרים,
ביממה האחרונה התייחדנו עם זכרם של גיבורי האומה – בנינו ובנותינו, שכוננו בגופם ובדמם את חירותנו הלאומית. בזכותם קמנו, בזכותם אנחנו חיים.
ביממה הקרובה נחגוג 69 שנות עצמאות בגאווה אדירה. משנה לשנה המדינה מתחזקת, מתקדמת, מבססת את מעמדה ככוח עולמי בולט. הישגיה עצומים – בביטחון, בכלכלה, ביחסי החוץ, בטכנולוגיה, במדע, בתרבות, בכל תחום. מדינות רבות רוצות ללמוד מאיתנו, והן מבקשות את קרבתנו.
עכשיו, לצעירים בינינו העצמאות אולי נתפסת כדבר טבעי, דבר מובן מאליו, ואני אומר לכם: זכרו תמיד, עצמאות ישראל אינה מתנת חינם. דורות של יהודים היו בגלות – ולנו יש בית. הפרחנו שממות, קיבצנו גלויות – וכן, נאלצנו להילחם מלחמות.
אבל על בסיס כל אלה – אנחנו מזניקים את מדינת ישראל לפסגות חדשות. הישגי העבר נותנים לנו תקוות גדולות לעתיד.
נניף כולנו בגאון את דגלנו. חג עצמאות שמח!”

ברכת יום העצמאות ה-69 של ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, שהועלתה יום לפני כן ונשלחה לכתבים באמברגו

💸 קרנית פלוג הגישה את דוח בנק ישראל לרובי ריבלין // שוברים אמברגו

ביצה שבורה. צילום: Nick Wheeler (cc-by-nc-sa)

רוצים לקרוא על דוח בנק ישראל שנגידת הבנק קרנית פלוג הגישה לנשיא המדינה ראובן ריבלין? בית הנשיא הוציא היום הודעה לעיתונות באמברגו לפרסום מחר, 29.3.2017 11:30, אבל אני לא חתמתי על שום אמברגו.

תזכורת: הנחיתו עליכם אמברגו מבלי שהסכמתם? שלחו את החומר אל ת”ד 404 ואפרסמו כאן.

להורדה (DOC, 82KB)

נגידת בנק ישראל קרנית פלוג מגישה את דוח הבנק לנשיא המדינה ראובן ריבלין, 27.3.2017. תמונה: מארק ניימן/לע"ם

נגידת בנק ישראל קרנית פלוג מגישה את דוח הבנק לנשיא המדינה ראובן ריבלין, 27.3.2017. תמונה: מארק ניימן/לע”ם

נשיא המדינה ראובן ריבלין קורא את דוח בנק ישראל, 27.3.2017. תמונה: מארק ניימן/לע"ם

נשיא המדינה ראובן ריבלין קורא את דוח בנק ישראל, 27.3.2017. תמונה: מארק ניימן/לע”ם

📰 סקר מעלה-גלובסקאן 2017 על ציפיות הציבור מעסקים בישראל // שוברים אמברגו

ביצה שבורה. צילום: Nick Wheeler (cc-by-nc-sa)

רוצים לקרוא את תוצאות סקר מעלה-גלובסקאן 2017 על ציפיות הציבור מעסקים בישראל? מעלה הוציאו היום הודעה לעיתונות באמברגו לפרסום מחר, 27.3.2017 12:00, אבל אני לא חתמתי על שום אמברגו.

תזכורת: הנחיתו עליכם אמברגו מבלי שהסכמתם? שלחו את החומר אל ת”ד 404 ואפרסמו כאן.

עמוד מסקר מעלה גלובסקאן 2017

שלום,

מצורפת ההודעה לעיתונות יחד עם תוצאות הסקר לקראת פרסום סקר מעלה גלובסקאן 2017 על ציפיות הציבור מעסקים בישראל, התוצאות המקוריות והאינפו-גרפיקה לטבלאות המצויות בהודעה.

האירוע מתקיים מחר (יום שני) החל המשעה 08:30 בדיזינגוף סנטר תל אביב. אתם מוזמנים להגיע.

שימו לב: חל אמברגו פרסום על תוכן זה ויהיה ניתן לפרסם את התוצאות ביום שני, ה-27.3 החל מהשעה 12:00 בצהריים.

רצ”ב עיקרי ההודעה:

אמברגו פרסום: ניתן לפרסם את תוצאות הסקר ביום שני, 27 במרץ החל מהשעה 12:00

סקר מעלה-גלובסקאן 2017: פייק ניוז? הציבור מגלה אמון רב יותר בתקשורת מהממשלה

ממצאים בולטים מהסקר: התחזקות במגמת הסוגיות הכלכליות-חברתיות כבעיות החשובות ביותר הניצבות בפני המדינה, וערך האחריות החברתית של עסקים הפכה מרכזית בשיקול הצרכנים

· גלובסקאן הוא מכון מחקר בינלאומי העורך את הסקר ב-30 מדינות. סקר זה, המשותף לארגון מעלה וגלובסקאן, מתקיים בשנה הרביעית ברציפות.

· עוד עולה מהסקר: התקשורת זוכה לאמון רב יותר לעומת הממשלה שמידת האמון בה ירדה ב-5% ביחס לשנה הקודמת; 54% מהציבור רואים ברשתות החברתיות כמקור מידע מהימן, לפני התקשורת.

· לראשונה נערכו שאלות על צרכנות חברתית: אחד מארבעה צרכנים “העניש” חברה שלא מתנהגת באחריות חברתית; חמישית מהציבור תגמלו חברה המתנהגת באחריות חברתית ו-45% השיבו כי הם חשים כבעלי כוח צרכני שיכול להביא לשינוי במידת האחריות של החברה.

· רמת האמון בחברות עסקים ישראליות נמצאת בעלייה: 41% מהציבור מאמינים בחברות עסקיות, לעומת 25% בשנת 2014.

· סוגיית הפערים החברתיים היא אחת הסוגיות המתחזקות בהקשר החברתי כלכלי: 13% מהציבור מציינים סוגיה זו כמרכזית יותר ביחס ל – 4% בלבד ב 2014.

· הסקטור שישראלים הכי סומכים עליו: תעשיות ביטחוניות ישראליות שנמדדו לראשונה; חברות הבנייה בתחתית הרשימה עם 14% בלבד.

· 85% מהציבור רואים בבריאות ואיכות המרכיבים במוצר כנושאים החשובים ביותר המצופים מיצרניות מזון ומשקאות. מחיר המוצר מעסיק רק 19% מהציבור.

· מנכ”ל מעלה, מומו מהדב: “הסקר מאפשר להבין את הלכי הרוח של הציבור כלפי עסקים וביחס לשיח החברתי כלכלי. התמונה העולה היא חשיבות גוברת לסוגיית “הרישיון החברתי לפעול” של עסקים – לא רק הרישיון החוקי- הרגולטורי, אלא גם “רישיון” ערכי מהציבור. מגמה זו מתחזקת על רקע ירידה מסוימת בהתייחסות לסוגיות המחיר ויוקר המחייה לעומת סוגיות של איכות, בריאות, סביבה שירות והוגנות”.

פרטים נוספים בהודעה ובטבלאות.

מומו מהדב - מנכל מעלה. תמונה: יחץ

מומו מהדב – מנכל מעלה. תמונה: יחץ

להורדה (DOCX, 87KB)

להורדה (DOCX, 168KB)

להורדה (PDF, 359KB)

📺 מחקר ייצוג נשי בערוצים 2 ו-10 של הרשות השנייה 👩 // שוברים אמברגו

ביצה שבורה. צילום: Nick Wheeler (cc-by-nc-sa)

רוצים לקרוא על ייצוג נשים בתוכניות האקטואליה בערוצים 2 ו-10 בשלושת החודשים האחרונים? הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו הוציאה אתמול הודעה לעיתונות באמברגו לפרסום ב-8.3.2017, אבל אני לא חתמתי על שום אמברגו.

תזכורת: הנחיתו עליכם אמברגו מבלי שהסכמתם? שלחו את החומר אל ת”ד 404 ואפרסמו כאן.

נשים על שלטי חוצות בתל אביב. תמונה: עידו קינן (cc-by-sa)

נשים על שלטי חוצות בתל אביב. תמונה: עידו קינן (cc-by-sa)

From: Shlomi Laufer
Date: 2017-03-06
Subject: מחקר ייצוג נשי – לפרסום ביום האישה הבינ”ל 8.3

הנשים שוברות שיאים אבל עדיין רחוקות משוויון

הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו מוציאה את נתוני המחקר המשווה השנתי לרגל יום האישה הבינלאומי. התוצאות מעודדות ומעידות על מגמת שיפור, אבל עדיין לא משביעות רצון.

במסגרת המחקר נבדקות כל תכניות האקטואליה בערוצים 2 ו-10 במשך שלושה חודשים. בסה”כ נסקרו למעלה מ-1,500 אייטמים בהשתתפות למעלה מ-4,000 דמויות על פני למעלה מ-5,500 דקות שידור, המחולקות באופן שוויוני בין ערוצים 2 ו-10.

מהמחקר עולה כי לגברים יתרון בנראות ברוב התפקידים (מרואיין, כתב, פרשן מערכת ומומחה חיצוני), לעומת יתרון קטן לנשים בתפקידי ההנחיה. עליה נרשמה בנראות נשים בתפקידי מרואיינות, כתבות ופרשניות מערכת. בניגוד לשנה שעברה בה הייצוג הבולט לנשים היה בתפקידי הנחיה, השנה נשים נראות באופן ניכר במגוון תפקידים, באופן הדומה יותר לפיזור התפקידים בקרב גברים.

אוה מדז’יבוז’ יו”ר הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו: ‏”הפעילות היזומה ‏של הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו במסגרת הוועדה לייצוג נשי, לצד הביקורת הציבורית על מיעוט נשים בתכניות האקטואליה בשנים האחרונות לצד אכן הובילו לשינוי מורגש. בשנה ‏החולפת ראינו ביותר ויותר תכניות את המגמה הזו, אבל לצד הברכות לכל העורכות והעורכים ‏שלקחו חלק בשינוי, מהנתונים הסטטיסטיים עדיין עולה תמונת מצב לא שוויונית, כך שהתהליך ‏המבורך נמצא עדיין בראשיתו. מבחינתנו ברשות השנייה אנו שואפים להגברת נוכחות נשית ‏בתחומי הסיקור שעדיין נתפסים “גבריים” ובהם נושאי ביטחון, חוץ, פוליטיקה וביטחון פנים, בכל ‏שדרת התפקידים – כתבות, מרואיינות, פרשניות ומומחיות וגם בכל שדרת הגילאים. חלק מתפיסת העולם שלי מדברת גם על נראות מגוונת של נשים על המסך. גם עלינו, הנשים, חלה אחריות לקחת חלק פעיל בתהליך, לא להסס ‏ולהשתלב במאגרי המומחיות של המערכות השונות. אין לי ספק ברצונן של מערכות התקשורת ‏בערוצים 2 ו-10 ובתחנות הרדיו האזוריות להגדיל את הייצוג הנשי בתקשורת”.

מתוך נתוני המחקר עולה כי זמן המסך הממוצע לדמות באייטם גבוה יותר לדמויות גבריות בהשוואה לדמויות נשיות, וגבוה באופן משמעותי לפרשן מערכת בהשוואה לפרשניות מערכת. למרות הירידה בשיעור המומחיות החיצוניות, זמן המסך שהוקדש למומחיות בממוצע לאיטם, ארוך השנה יותר באופן משמעותי באופן כללי.

נתון מעניין נוסף נוגע לפיזור בין קבוצות הגיל השונות: לנשים יתרון בנראות עד גיל 45, אם כי בפערים קטנים. בגילאים מבוגרים יותר, המהווים קרוב למחצית מסך הדמויות, דומיננטיות משמעותית לגברים. עם זאת, חלה עליה בנראות נשים בכל קבוצת גיל והשנה נראו הן יותר נשים צעירות והן יותר נשים מבוגרות על המסך.

הפער הגדול ביותר נשמר עדיין בגזרת התוכן. רוב לנשים באייטמים בנושאי חינוך, צרכנות, בריאות ורווחה ולעומת זאת פער גדול לטובת גברים בנושאי משפט, משטרה, פוליטיקה, נושאים מדיניים ונושאי חוץ וביטחון.

· 67% מהמרואיינים הם גברים לעומת 33% נשים

· 64% מזמן המסך מוקדש לגברים לעומת 36% לנשים

· יותר מנחות ממנחים. 56% נשים לעומת 44% גברים

· בגזרת הכתבים: 71% גברים מול 29% נשים

· בגזרת המומחים החיצוניים: 71% גברים מול 29% נשים

· רוב נשי בתכניות הכלכלה – 56% מהדמויות

· בתכניות אקטואליה 77% מהדמויות הן של גברים לעומת 23% נשים

לנוחיות כולם נבקש לפרסם את הנתונים ב-8.3 יום האישה הבינלאומי.

תודה,


שלומי לאופר | Shlomi Laufer
לאופר:גלאון GLPR
[טלפון]
glpr.co.il

להורדה (PPTX, 1.24MB)

שוברים אמברגו: פרטים על האירוע הסודי של סלקום בשבוע הבא [עדכון: טעיתי]

[עדכון 28/11] טעיתי. פרטים כאן. [\עדכון]

[הפוסט מוטעה. עדכונים בסוף הפוסט]

סלקום שלחו בתחילת השבוע, באמצעות משרד היחץ של רני רהב, הזמנה למסיבת עיתונאים. כהרגלם, הם לא פירטו על מה היא, וכהרגלם הם ביקשו אמברגו, הפעם בנוסח שונה מהרגיל: “למרות שהנושא לא נחשף, נבקש עליו אמברגו לפרסום עד לסיום האירוע”.

הזמנה למסיבת עיתונאים של סלקום ודרישת אמברגו, 11.2016

מאחר שאני לא הסכמתי לאמברגו, ואף לא התבקשתי להסכים – סלקום מחרימים אותי ולא שולחים לי הודעות לעיתונות – אני יכול לספר שנושא מסיבת העיתונאים הוא השקת הגירסה החדשה של סלקום ווליום, בהשקעה של יותר ממיליון שקל.

סלקום ווליום החדש, עם מנוע חיפוש לומד, יושק בשלוש חבילות – חבילת משפחה, חבילת סלולר וחבילה לטלוויזיה (סלקום טי.וי), כשהחברה תפעיל שני קטלוגי תוכן, אחד לטלוויזיה ואחד לסלולר. המוקד בהשקה המחודשת יהיה קליינט הטלוויזיה, שהחברה השקיעה בו שלושה חודשי עבודה. כיום קליינט הטלוויזיה משרת 5 מיליון השמעות בחודש.

השירות המתחרה אפל מיוזיק הושק בארץ באוגוסט, ומציע למשתמשים שלושה חודשי שימוש בחינם לפני מעבר לתעריף של 20-30 שקל לחודש. ההשקה של סלקום ווליום המחודש מתוזמנת לסיום תקופת הנסיון החינמית של אפל.

אנא שימרו על האמברגו עד לסיום האירוע.

סלקום מתנצלים בפניכם

[עדכון/הסתייגות 24.11.2016] מקור אחר מוסר לי שסלקום הזמינו עיתונאים לפגישות אישיות להשקת סלקום ווליום וביטלו אותן זמן קצר לפני ההודעה על מסיבת העיתונאים הזאת, אבל בסלקום מכחישים שהמסיב”ע קשורה לווליום. אם יתברר שזה נכון, הבאתי מידע על השקה שטרם נקבעה אבל כשלתי בשבירת האמברגו וחשיפת פרטי המסיב”ע. ביום שני נדע.[\עדכון/הסתייגות]

[עדכון: תיקון והתנצלות 27.11.2016] הפרסום שלי היה מוטעה, סלקום השיקה שירות אחר היום. אני מתנצל בפני הקוראים על הטעות. [\עדכון]

עוד בנושא:

מי מדליף לי את האמברגו החדש של סלקום?

רטרו-אמברגו: סלקום אוסרים על התקשורת לפרסם מידע שפורסם לפני שבוע בכלכליסט

סלקום טי.וי דרשה אמברגו על השקת ערוצים שספק הערוצים פרסם לפני חודשיים

חברת הסטארטאפ הישראלית קלאודין גייסה 4 מיליון דולר // שוברים אמברגו

ביצה שבורה. צילום: Nick Wheeler (cc-by-nc-sa)

רוצים לקרוא על הגיוס של קלאודין? הוא נשלח באמברגו לפרסום היום ב-14:00, אבל אני לא חתמתי על שום אמברגו.

תזכורת: הנחיתו עליכם אמברגו מבלי שהסכמתם? שלחו את החומר אל ת”ד 404 ואפרסמו כאן.

הודעה חשובה- אמברגו עד 14:00- הישג נוסף לחברת הסטארט אפ הישראלית קלאודין‎

שלום רב,

מצורפת ידיעה אודות גיוס של הסטארט אפ הישראלי “קלאודין”- החברה המובילה בעולם לניטור שירותי ענן.
הידיעה היא באמברגו עד השעה 14:00, אשמח לתאם שיחה טלפונית עם שרון וגנר המנכ”ל​ אודות ההישג של החברה.

אודה ​לשילוב הידיעה.

הישג נוסף לחברת הסטארט- אפ הישראלית ‘קלאודין’

גייסה 4 מיליון דולר

עם רוח גבית של 2,400 לקוחות ברחבי העולם וגידול של 400% במכירות בשנה, חברת הסטארט-אפ הישראלית ‘קלאודין’ מגייסת 4 מיליון דולר המיועדים לפיתוחים טכנולוגים חדשים והרחבת סל המוצרים

את הגיוס הובילו קרן ההשקעות ‘טיטניום’ ו- RDSeed מבית אלרון ורפאל

קלאודין Cloudyn)), חברת הסטארט-אפ הישראלית המובילה בעולם בניטור וייעול שירותי ענן לעסקים, מודיעה ​​על גיוס של כ- 4 מיליון דולרים. עד כה ההשקעה ‘בקלאודין’ עומדת על סך 5.5 מיליון דולרים.

טל מזרחי

להורדה (DOC, 333KB)

שרון וגנר מנכל קלאודין צלם- קובי קנטור

סקר TGI קריאת עיתונים Q1/2014 // שוברים אמברגו

ביצה שבורה. צילום: Nick Wheeler (cc-by-nc-sa)

רוצים לקרוא את נתוני סקר TGI על קריאת עיתונים לרבעון הראשון של 2014? הוא נשלח באמברגו לפרסום היום ב-12:00, אבל אני לא חתמתי על שום אמברגו.

תזכורת: הנחיתו עליכם אמברגו מבלי שהסכמתם? שלחו את החומר אל ת”ד 404 ואפרסמו כאן.

iPublishing, iReading, iEnjoying; Chris Tsevis, cc-by-nc-nd

שלום רב,

מצ”ב נתוני TGI המעודכנים לתקופה יולי 2013 – יוני 2014

על ההודעה חל אמברגו עד לשעה 12:00

הנתונים המפורטים בטבלה הנם על בסיס מדגם סטטיסטי.
דהינו, יש להתייחס לטבלה במלואה כולל העמודות המציגות את טווח הסטייה הסטטיסטית [רווח בר סמך].

בברכה,
צוות שרות לקוחות TGI

להורדה (XLS, 1.22MB)

להורדה (DOC, 279KB)

נתונים בנושא התאבדויות בישראל // שוברים אמברגו

ביצה שבורה. צילום: Nick Wheeler (cc-by-nc-sa)

רוצים לקרוא על נתוני אובדנות בישראל ב-2011? משרד הבריאות שלח היום הודעה לעיתונות באמברגו לפרסום ב-28.5.2014, אבל אני לא חתמתי על שום אמברגו.

תזכורת: הנחיתו עליכם אמברגו מבלי שהסכמתם? שלחו את החומר אל ת”ד 404 ואפרסמו כאן.

להמשך קריאה

יום ירושלים 2014 בירושלים המזרחית // שוברים אמברגו

ביצה שבורה. צילום: Nick Wheeler (cc-by-nc-sa)

רוצים לקרוא את מסמך “עובדות ונתונים” השנתי של האגודה לזכויות האזרח על תושביה הפלסטינים של ירושלים המזרחית? ההודעה לעיתונות נשלחה אתמול באמברגו לפרסום ב-25.5.2014 ב-6:00, אבל אני לא חתמתי על שום אמברגו.

תזכורת: הנחיתו עליכם אמברגו מבלי שהסכמתם? שלחו את החומר אל ת”ד 404 ואפרסמו כאן.

acri

להורדה (DOC, 57KB)

שוברים אמברגו // מרכז מחקר חדש של אונ’ ת”א וצ’ינגחואה

רוצים לקרוא על הסכם להקמת מרכז מחקר משותף לאוניברסיטאות תל-אביב וצ’ינגחואה? ההודעה לעיתונות נשלחה היום באמברגו לפרסום ב-19.5.2014 11:30, אבל אני לא חתמתי על שום אמברגו.

תזכורת: הנחיתו עליכם אמברגו מבלי שהסכמתם? שלחו את החומר אל ת”ד 404 ואפרסמו כאן.

אמברגו עד ה-19.5.14 בשעה 11:30 בבוקר

מצ”ב הזמנות לסדנאות ולטקס חתימת ההסכם.

מסיבת עיתונאים

לרגל חתימת הסכם להקמת מרכז מחקר משותף בהיקף חסר תקדים של 300 מיליון דולר בין אוניברסיטת תל -אביב לבין אוניברסיטת העילית צ’ינגחואה, בייג’ין

יום שני, 19.5.14, בשעה 11:30, אולם 308, בניין המנהלה, אוניברסיטת תל אביב

ביום שני, 19.5.14 בשעה 11:30, נקיים מסיבת עיתונאים לרגל חתימת הסכם להקמת מרכז המחקר “שין” בהיקף חסר תקדים של 300 מיליון דולר בין אוניברסיטת תל-אביב לבין אוניברסיטת העילית צ’ינגחואה, ביגי’ן. במסיבת העיתונאים ישתתפו נשיאי אוניברסיטת תל-אביב וצ’ינגחואה וראשי מרכזי המחקר הייעודים בתל אביב ובבי’ג’ין.

טקס החתימה יערך ביום ג’, 20.5.14, במעמד אישים רמי דרג המייצגים את שתי המדינות: סגנית ראש ממשלת סין הגב’ ליו יאנדונג, נשיא אוניברסיטת צ’ינגחואה פרופ’ צ’ן ג’ינינג ונשיא אוניברסיטת תל אביב פרופ’ יוסף קלפטר. כמו כן ישתתפו בטקס אנשי עסקים ומדענים מובילים משתי המדינות.

סדנאות מדע וחדשנות

במהלך ביקור המשלחת צ’ינגחואה, יתקיימו בימים ב’, ג’ 19-20.5 באוניברסיטת תל אביב סדנאות בהשתתפות חוקרים משתי האוניברסיטאות שיעסקו בנושאי מדע וחדשנות.
מצ”ב הזמנה לסדנאות.

כמו-כן מצ”ב הזמנה לטקס חתימת ההסכם.

נשמח לראותכם/ן.

בברכה,
אורנה כהן
דוברת אוניברסיטת תל אביב

לדף הבא →